813 Shares 5885 views

"Ghost Patrol". Aktorzy wesoły blockbuster

„Ghost Patrol” (aktorów pierwszego planu: D. mosty, R. Reynolds, K. Bacon) – nieco frywolny, ale bardzo wesoły blockbuster film o przygodach policjantów z podziemi. Niemiecki reżyser Robert Schwentke profesjonalnie buduje narrację, próbując zrównoważyć Frisky pościgu i strzelaninie z dowcipnych dialogów mierzonych bohaterów.


Aktorzy prowadzące blockbuster „Ghost patrol” aktorzy Bridges i Reynolds pokazać widzowi silny i harmonijny duet na ekranie, jednak zanika w porównaniu z Unią pięknych modeli zdjęcie i pękata chińskiej. Najbardziej uroczy kinozlodeya ostatniej dekadzie pokazuje niepowtarzalny Kevin Beykon.

Działka. krawat

Fiction thriller „Ghost Patrol”, aktorzy i roli, którą wybiera się bardzo dobrze, ma prostą, ale interesującą historię. Dobrym strażnikiem praworządności z Boston Pseudonim (Ryan Reynolds) w dążeniu do zapewnienia ich ulubionym popełni przestępstwo – ukrywa złota zajęte dziś rano bandytów. Następnego dnia umiera z rąk swojego kolegi z zespołu, Bobbi Heysa (aktor Kevin Beykon), który wyeliminował Nick ukryć metal szlachetny.

Zamiast piekło lub raj bohater znajdzie się w tymczasowym areszcie, w którym doświadczony urzędnik, nie pozbawiona seksapilu Proctor (Mary-Louise Parker) oferuje mu wybór: kontynuować ścieżkę obok lub służyć R.I.P.D. Agenci z zaświatów – analog policji. RIPD zaangażowany w łapaniu i zawarcie wędrować ziemia wśród żywych trupów uciekł.

The Adventure Begins!

Złamany psychicznie i obsesją zemsty Nick zgadza się natychmiast do służby i dostaje złym humorze towarzysze Roy Sifusa – wieku kowbojem z XIX wieku. Towarzysze, wymienili „uprzejmości”, wysyłanych do Bostonu, ale zwykli ludzie widzą je w zupełnie innym przebraniu: Nick – w ciele starszego pękata chińskiej Dzherri Chena i Roy – w postaci byłego modelu Marisa Miller seksowną blondynką.

Avatary bohaterowie – nie tylko obraz niespodzianka „Ghost Patrol”. Aktor Dzheyms Hong i Marisa Miller chętnie sporadycznie przymierzyć bohaterów utrzymania. Pierwszą rzeczą, którą konfrontuje współpracuje z konspiratorów, contrived aby przywrócić wszystkie ghule w ziemi. W ten nieświadomie znajdują się uwikłany ukochany Nick Julia Walker i jego nieuczciwy byłego partnera – Niezwykle charyzmatyczna Kevin Beykon.

obsadzie

Niemiecki reżyser Robert Schwentke, ma na swoim koncie szacowane krytycy filmowi pracować „RED”, znalazłem jeszcze formułę sukcesu. W przeszłości, projekt został zaangażowany gwiazd druzyne kinoveteranov, ale tym razem reżyser zwrócił tylko jeden, ale opcja ta okazała się być absolutnie win-win. Dzheff Bridzhes ozdobiony Jego obecność przeboju „Ghost Patrol”. Aktorzy pracujący z nim, byli szczęśliwi, aby podnieść swoją poprzeczkę profesjonalizmu, aby zdobyć doświadczenie w profesjonalnym. Rzeczywiście, Mosty pod władzy zapisać nikogo, nawet oczywiście fatalny film. Dlatego projekt Schwentke stał się jego kolejna wielka korzyść. Nawiasem mówiąc, rola Roy uważane kandydatów Zach Galifianakis, ale nie pasował harmonogram fotografowania.

Artysta jako Nika Uokera (Ryan Reynolds) nie jest również stracić twarzy. Aktor po raz czwarty udział w filmie, został nakręcony na komiksach. Wcześniej grał Hannibala Kinga w filmie "Blade 3: Trójca" (2004), Deadpool w filmie „X-Men: The Beginning. Wolverine "i" Green Lantern „(2011) Hela Dzhordana. Aktorzy z filmu „Ghost Patrolu” Reynolds docenione charyzma i urok.

Głównym intrygi wspiera i inicjuje charakter Kevin Bacon. Aktor zmienił się w prawdziwie złowrogiej i charyzmatycznego antagonisty.

W roli dyrektorki RIPD oglądany Dzhodi Foster, ale nie dała zgodę na udział w filmie „Ghost Patrolu”. Aktorzy, których zdjęcie zdobi plakat filmu, znanej i kochanej przez publiczność. Jest to fakt bezsporny.

W rezultacie,

Na tle poważnych i ciężkich hitów minionej dekady, „Ghost Patrol” wygląda mały i dyskretny obraz. Półtorej godziny filmu jest idealny moment. Jego narracja jest prosty, ale pełen humoru. Jego czubate efekty specjalne nie są niesamowite, ale zabawa. To prawdziwy pozytywny fantazji miejskiego, który jest łatwy i ciekawy do oglądania.