147 Shares 2124 views

Aleksey Sekirin aktor wiele ról i jeden mężczyzna miłość

W marcu 2006 roku kanał TNT premiera pierwszej części filmu szeregowej o nazwie „Happy Together”. Ta komedia jest analogiem amerykańskiej wersji „Married … z dziećmi.” Seria opowiada o codziennym życiu zwykłych rodziny Jekaterynburg, o relacjach z sąsiadami i przyjaciółmi. Film wykonany popularnych i rozpoznawalnych aktorów, takich jak Wiktor Loginov, Aleksandra Yakin, Natalia Bochkarev Anatolij Koshcheev Darya Sagalova Julia Zakharova, Alexei Sekirin i innych. Dla wielu z nich rola we wspomnianym projekcie nie był pierwszy. Ale to był udział w serialu „Happy Together” dała artystom miłość i uwagę publiczności.


Pod pantoflem męża lub dobrą jakość obrazu?

Bohaterami uznanej serii są członkowie rodziny Bukin. Rola pierwszego męża swego sąsiada Lena Aleksey Sekirin. Nazwa jego postać jest Jewgienij Stepanov. Od pierwszej serii bohatera jest kibic żywy przykład w kompleksie mąż jest pod kontrolą całkowicie totalitarny jego żony. Stopniowo sąsiedztwo Gena Bukin uwalnia Eugene, a po trochu próbuje bronić swoich praw. Pragnienie, aby stać się niezależnym przysłania miłość do Leny, a ostatecznie Stepanov opuszcza swoją żonę. Muszę powiedzieć, że Aleksey Sekirin świetnie radzić sobie z mężem do naśladowania pod pantoflem. To nie był pierwszy działający wydajność młodego mężczyzny. Jednak, jak dla jego kolegów na planie show został otwarty przez aktora drodze do nowych ról.

Dzieciństwo i gusta muzyczne

Jedenasta lipca 1978 w Woroneżu urodził Aleksiej Aleksandrowicz Sekirin. Już od dzieciństwa rodzice zauważyli ich syn nieodpartą ochotę na muzykę. Chłopak od najmłodszych lat kochała śpiewać, i chętnie koncertował gdzie publiczność jako krewnych i przyjaciół rodziny były obecne. Kilka lat później chłopiec poszedł do pierwszej klasy. Jednak chęć opanować sztukę muzyki Aleksieja coraz silniejsza. A potem moi rodzice wysłał syna do szkoły muzycznej. Tam Alex zaczął studiować śpiew, opanowanie sztuki bębnienia. Po ukończeniu tej instytucji Sekirin postanowił kontynuować swoją ulubioną rzeczą. W tym celu rozpoczął naukę w Szkole Muzycznej.

Od muzyków do aktorów

W okresie dojrzewania, wiele osobliwe wymienne rozwiązania. I nie był wyjątkiem i Aleksiej Sekirin. Ulegając pragnienie, aby stać się muzykiem, wkrótce został zmieniony jego wybuch. A po ukończeniu studiów udał się do Moskwy, by szturmować teatru uczelni. Ku zaskoczeniu wszystkich, a przede wszystkim do siebie, młody człowiek idzie do GITIS. Jego opiekunem i mentorem był wybitny aktor i reżyser Siergiej Borisovich Prohanov. Po końcowym wydajności Alexey Sekirin staje się uczestnikiem trupy teatralnej Księżyca. Na scenie tej instytucji i wziął młodego artysty Debiut. Grał świetnie w sensacyjnym i popularnego musicalu Notre Dame de Paris. Spektakl dusza Spine Alex grał rolę Phoebe. W następstwie tego wydajność nastąpiła udziału w ustalaniu tragedii Williama Szekspira „Romeo i Julia”.

role filmowe

Jednak ani jeden teatr na żywo Alexey Sekirin. Filmografia ten młody aktor jest imponująca. Do tej pory lista jego dzieł są już około trzydziestu projektów. Warto zauważyć, że większość z nich – serii. Po raz pierwszy, aktor zagrał w filmie w 2003 roku. To było wtedy, że został zaproszony do głównej roli w melodramacie Karine Foliyants nazwie „Amapola”. Partnerzy Aleksiej ustawiony stalowy Elena Zakharova, Aleksandra numery Alla Mironow Alexei Yarmilko i wiele innych. Dokładnie rok później aktor został zaproszony do niewielkiej części agenta FSB zobrazowania pozwalające zrusyfikowanych wersję powieści Agathy Christie „Ten Little Indians”. tytuł filmu – „odejmowanie”. Reżyser thrillera psychologicznego jest Vadim Shmelev.

Aktor inny gatunek

Po detektywa projektu Alex stara się w nową rolę – staje się on bohaterem serii. Pierwsze doświadczenia z takim planem było aktor filmowy Siergiej Arlanova zatytułowanej „historię firmy.” Tutaj Sekirin zagrał rolę Aleca. Należy zauważyć, że uczestnictwo w tych obrazach kręcenia aktor lubiany. A on chętnie przyjął propozycję wzięcia udziału w serialu „Happy Together”. Za projekt ten został następnie role w innych filmach z tej kategorii: „policji drogowej, a więc na” „Żołnierzy 9”, „City of pokus”, „W lasach i górach”, „Seraphim Beautiful”, „alibi dla dwojga” "The Reckoning", "Delo deli №1", "Znak prawdziwej ścieżki", "policjanta", "samotny wilk", "Toptun", "wojownik", "kolejarze 3", "panna młoda", "Dancing lalki", „Maelstrom pragnienia cudzych «» miłość za miłość „” Kobieta lekarz 2. " Oprócz serialu, Alex zagrał w filmie fabularnym. Taka praca jest znacznie mniej, "Rodzina", "The Jester i Venus", „Smalkov. Podwójny szantaż "" lotnisko "" Groom do Barbie. "

Życie osobiste i tylko miłość

Kreatywność jest sens życia dla wielu ludzi. Aleksiej Sekirin traktować je. Prywatne życie aktora jest również ściśle związana z rusztowania i sztuki. Pod koniec lat 90-tych młody człowiek spotkał wtedy nieznane opinii publicznej piosenkarza Anastasia Stotskaya. Ich przyjaźń szybko przekształciła się w głębsze uczucie. Żyli razem przez około dziewięć lat. Gdy para nie została oficjalnie malowane. Jednak to nie przeszkodziło im potajemnie ślub w kościele. W 2008 roku Aleksiej i Anastasia Sekirin Stotskaya rozstaliśmy. Powodem był zazdrosny małżonek do sukcesu ulubionych. Do tej pory wokalistka szczęśliwie żonaty biznesmen Siergiej. Aleksey Sekirin jeszcze nie ożenił. W jego sercu, jak w przeszłości, żyje miłość Anastasia. Aktor nie pozostawia próby, aby odzyskać swoją pierwszą miłość.