420 Shares 1555 views

Jak usunąć historię wyszukiwania „Yandex”: zalecenia

Wiele dziś krytykowane internet, wprowadzając go niemal powszechnego zła. Pozornie nic użyteczne w nim, a jeśli tak, to konieczne jest również, aby nie kopać, ponieważ (przydatne) giną wśród okruchów śmieci i śmieci wątpliwej treści. No, może trochę prawdy w nim i tam, ale tylko część.


regularne czyszczenie

Internet jest bezpośrednim odzwierciedleniem użytkownika. Jeśli spojrzeć na listę odwiedzanych stron przed usunąć historię wyszukiwania w „Yandex”, zwłaszcza dla mniej lub bardziej długoterminowe, możliwe jest, aby dość dokładny portret człowieka przy użyciu komputera. Jak to się mówi, jest tym, który szuka. Jeśli nie chcesz, aby uzyskać zaledwie w sieci zostały uznane przez nikogo, trzeba nauczyć się tej prostej operacji. Ponadto, oprócz czynników ludzkich, nie ma innej – Technologia, która zachęca do aktywnego użytkownika, co kilka dni , aby wyczyścić historię wyszukiwania „Yandex”, aby utrzymać normalne funkcjonowanie komputera.

dla Cleanup

Jeśli twoim celem jest, aby ukryć się przed lepsza połowa tego, że nie pracujesz przy komputerze, a zabawa surfowania witryn, jest to dość najprostsze procedury czyszczenia – usuwanie odwiedzanych stron. Więc, gdzie w „Yandex” historii wyszukiwania? Otwórz okno i spojrzeć w górę i na prawo, tam jest malowany piękny ikona klucza, to jest dokładnie to, czego potrzebujemy. Klikając na niego lewym przyciskiem myszy, mamy okno z parametrami możliwych działań. Mniej więcej w połowie listy, można zobaczyć „historię”. Kliknięcie na elemencie, można usunąć historię wyszukiwania w „Yandex” w całości, a tylko niektóre z tych stron. Tyle jeśli chodzi o pracę w tej przeglądarce. Jeśli pracujesz, na przykład, w „Google Chrome”, ale korzystanie z wyszukiwarki, obwód pozostaje takie samo działanie, jak zmienione w postaci ikony: to nie będzie klucz i trzy bary, ale znajdują się one w tym samym miejscu. Dla użytkowników, którzy są zarejestrowani w „Yandex” pasku wyszukiwania System oferuje szeroką gamę usług :. wskazówki podczas wpisywania zapytania, wydawanie korzystnych stron itd Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak usunąć historię wyszukiwania na „Yandex” (nie jest wyświetlany w ciągu kwerendy) konieczne jest, aby przejść do ustawień i usunąć znaczniki (zaznaczyć) przed opcji, że teraz nie potrzebują.

Pozbądź się śmieci

Jeśli celem jest utrzymanie normalnego funkcjonowania komputera oprócz konieczne usuwanie stron i pamięć podręczną. Jakie zwierzę to jest? Mówiąc prościej, inteligentna maszyna pamięta witryn, które odwiedzasz częściej niż pozostałe, i zapisuje je do kawałka danych. Wszystko to jest zapisane na dysku twardym i jest aktualizowany tylko wtedy, gdy jest to konieczne. W ten sposób przyspiesza pracę i pozwala zaoszczędzić ruch. Ale pamięć przydzielona dla takiego zbioru ma swoje rezerwy, co nie jest nieograniczona. Wyeliminowanie wielu problemów w komputerze zaczyna się z faktem, że chcesz usunąć te „ogony”. Działamy zgodnie ze scenariuszem „Jak usunąć historię wyszukiwania” Yandex „ale należy dodać znacznik o propozycji usunięcia z pamięci podręcznej. Nawiasem mówiąc, aby nie niepokoić z usuwaniem historii, można wykorzystać specjalny tryb” incognito”, gdzie wszystkie odwiedzane miejsca nie są odzwierciedlane w nim. Włącz po prostu – przez jednoczesne naciśnięcie N, Ctrl i Shift.