507 Shares 7147 views

Aktorka Olga Zabotkina: biografia, filmografia i życie osobiste

Beauty-tancerka i aktorka Olga Zabotkina utalentowany zapamiętany z roli Katie Tatarinov w filmie „Two Captains”. Jej występ został doceniony. Po tym wszystkim, aktorka żył jak losy bohaterki Katie. Do tej roli był śledzony przez inne oferty filmowców. Olga Zabotkina – aktorka, biografia, role, folie, które powodują dzisiaj z wielkim zainteresowaniem.


Dzieciństwo i młodość

18 stycznia 1936 w Leningradzie, urodził Zabotkina Olga Leonidovna. Rodzina, w której dziewczynka się urodziła, dość dobrze znane i szanowane.

Dziadek Oli Zabotkin Dmitrij Stiepanowicz (1834-1894) – generał broni, słynny inżynier wojskowy. Tata Leonid D. (1902-1942), został przygotowuje się żołnierz. Nicholas studiował w Korpusu Kadetów, a następnie w prestiżowym Korpusu stron, jednak nie był w stanie dokończyć z powodu wybuchu rewolucji. Pracował jako inżynier. On, niestety, nie była w stanie przetrwać trudne czasy blokady Leningradu w czasie Wielkiej Wojny Ojczyźnianej.

Mama Olga Olenova Margarita Mihaylovna (1905-1995) – córka radnego państwowej. Ona i jej córka, na szczęście, udało się przetrwać oblężenie Leningradu. Biografia aktorki Olgi Zabotkin prostu zdumiewa tych prób, które spotkało się z dziewczynek. Ale nawet oni nie mogli złamać.

Od młodości, Olga przyciągać osoby podziwu spojrzenia. Lekko kręcone włosy naturalne Zabotkina nigdy nie farbowane. Po tym wszystkim, kocha piękno. Natura obdarzyła aktorka wspaniały ciemne włosy. Wybrane Olga regularne funkcje: niskie czoło, podbródek owalny, prosty nos, niezwykłe zielone oczy, fantastycznie wyraziste i uroczy wygląd. Idealna figura, zgrabna postawa. Ponadprzeciętna wysokość – sto siedemdziesiąt centymetrów.

pień etapy

Olga wszedł do szkoły baletowej choreografia nazwie Agrypina Vaganova w Leningradzie. Miała szczęście być uczniem takich wielkich nauczycieli jak Natalia Kamkov i Valentin Iwanow. Natychmiast rozpoznał talent dziewczyny.

Po ukończeniu studiów, młody tancerz został zaproszony do trupy Teatru Leningrad. Kirov (obecnie Teatru Maryjskiego). Więc błysnął na scenie scenie Olga Zabotkina – tancerka, aktorka.

Pracowała tam do 1977 roku. Genialny tancerz. Zabotkin taniec miała swoje charakterystyczne cechy – jasność ruchu, łaski i elastyczności.

życie osobiste

1965, Olga łączy węzeł z muzyka Sergey Krasawin. Ale ich związek był krótkotrwały. Po 5 latach małżeństwa, ich małżeństwo rozpadło się. Jest wytrzymała lukę Olga Zabotkina. Życie osobiste nie rozwija. I zajęło długi czas na pięknej aktorki zgodził się innego małżeństwa.

Olga raz drugi postanowił zalegalizować ich związek jest tylko 10 lat później, w 1980 roku. Jej wybrańcem stał się popularny w czasie poety-parodysty Aleksander Iwanow. Pobrali się natychmiast. Cóż, jeśli wziął miesiąc po spotkaniu. Ten sojusz szoku wielu. Jeden z najwybitniejszych twórców kapitału kulturowego i raczej nijakie wybrany. To była miłość niemal wszyscy mężczyźni, ale preferuje się nim.

Kiedy jej mąż stał się prezenter TV, całkowicie porzuca aktorką sceniczną Olga Zabotkina, życia prywatnego i pomóc jej mąż staje się dla niej najważniejsze rzeczy. Ona jest zmuszony przenieść się do stolicy Aleksandra. Olga został sekretarzem mężem w dosłownym tego słowa znaczeniu, jego prawa ręka, jest w pełni odpowiedzialny za wizerunek sceniczny, on odbiera kostiumy, wprowadza korekty do tekstu.

Towarzysz Ivanov Arkady Arcana powiedział o Olga jako kobieta mądra, jasny i wymagający. Była dumna z męża i wiedziała większość znaczenia jego sukcesu. Nie była ekstrawagancka, a wręcz przeciwnie, była skąpy. Odcisk opuścił doświadczony przez blokadę. W ich domu wszystko było zrobione skromnie i ze smakiem, ale bez patosu i luksusu. Aleksander Iwanow nigdy ubrana w drogich sklepach, on szyte ubrania z krawców, ściśle w kolejce, z rabatami. Ich rodzina może być naprawdę nazywa szczęśliwy, miłość i zrozumienie panowały w nim.

Oto ona, Olga Zabotkina. Biografia tej kobiety zadziwia i fascynuje szybkiego startu aktorską. To fascynuje i zachwyca swoją wiarę w jej męża, dla których łatwo dał się błyskotliwą karierę.

role filmowe

Niestety, nie jest szczególnie imponujące takie gwiazdy jak Olga Zabotkina, filmografii. Radziecki aktorka, który lubił i pamiętał ludzi, zawsze zdumiony niesamowitą grę. Taka była Olga.

Miała szansę na grę nie tak wiele ról, ale to, co było jasne, jak ona wyraźnie był w stanie je wykonać, nie dając sobie resztę.

Najwybitniejsi występy:

  • "Two Captains" – Katya Tatarinov (1955).
  • "Niedokończona historia" – student Nadia (1955).
  • „Etap koncert artystów Leningrad i teatru” (1956).
  • "Don Sezar De Bazan" – Maritana Dancer (1957).
  • "Cheryomushki" – Lida Baburowa, przewodnik w budynku muzeum (1962).
  • "Śpiąca królewna" – Queen (1964).

Film "Two Captains"

Był to debiut młodego talentu. Ta rola filmowa była bardzo istotna dla aktorki. Na zdjęciu miała szczęście, aby odgrywać rolę Kati Tatarinovoy. Olga Zabotkina doskonale grał dosłownie przyzwyczaiłem się do jego charakteru.

Fabuła oparta jest na powieści Kaverin. Niewiarygodna historia życia tamtej epoki. Jeden z głównych bohaterów, Sanya Grigorev, znajduje list, który został napisany przez jakiegoś amatora jazdy. Po przeczytaniu pomordowanych struny jego umysł był pełen marzeń o dalekich wędrówek i niezwykłych przygodach. Po chwili chłopiec jest zmuszony do ucieczki ze swoich domów.

On sam z ulic w Moskwie. Przez szczęśliwy przypadek przynosi go do życia człowieka, który znacząco wpłynął na jego los. Ten nauczyciel statki Ivan, który przyczynia się do Sany aby dostać się do szkoły.

Chłopiec zaczyna szkoły i spotyka się z Katya Tatarinov. To był jej ojciec – Ivan Tatarinov, jest więc podróżnik, którego list został tak pogrążony w Sanya. Katie Papież morska wyprawa w tajemniczy sposób znika. Pogodził się ze śmiercią mamy Iwana żeni dziewczyna jego brata Nikolay Tatarinov, nawiasem mówiąc, udaje się do szkoły, gdzie wystawił Sanya. Ale okazuje się, że był zaangażowany w śmierć wyprawy.

Działka jest bardzo skręcona. Jednak nie tylko podziwia. Wielcy aktorzy gry po prostu nie może pozostać obojętny. Piękne, romantyczne, prawda film, który ma wiele nauczyć.

Film „Niedokończona historia”

Niepowtarzalny i wspaniały był Olga Zabotkina w tym obrazie. Śpiewała, choć nie główną rolą studenta w tym filmie.

Interesująca treść filmu nie pozostawi nikogo obojętnym. Życie bohatera filmu Ershov (był shipbuilder geniusz) pojawia się nieszczęście. On został zabrany nogi. Nagle zostaje wyłączona.

Ale Ershov nie opuść ręce, on nadal żyje pełnią życia, pracy. Maksimovna Elizabeth – miejscowy lekarz, który nadzoruje. Pomiędzy nimi wybucha magiczne uczucie. Dzięki tej miłości Ershov zacznie znów chodzić.

"Don Sezar De Bazan"

Olga Zabotkina grał rolę Maritana – genialny tancerz.

Zubożały szlachcic Don Cesar skazany na śmierć, ale musi się ożenić. Maritana sam – uroczy tancerz, który z jego talent próbuje zarobić na życie. Tańczy na ulicach Madrytu i marzenia o pięknym życiu. Hiszpański monarcha potajemnie chce, aby jej swoją konkubinę. Pierwszy minister Don Jose w miłości z żoną króla. Zajmując przebiegły cel, on tka, jak pająk, intrygi, aby skorzystać z sytuacji i niszczą króla w oczach żony. On stara się wszelkimi sposobami do upublicznienia jego romans z tancerką. Ale takie plany są nagle zniszczone silnej i wiernej miłości, wybuchła między Maritanna i Cesar.

Jest to bardzo ekscytujący i zabawny film, w którym Olga zachwyca publiczność swoim niesamowitym talentem.

Film "Cheryomushki"

komedia muzyczna w zawsze miejscowego temat „problemu mieszkaniowego”. Film stał się bardzo popularny. Był kochany przez wszystkich kobiet w tym czasie.

Lida Baburowa, poprowadzić budowę muzeum, otrzymał nakaz mieszkania w Cheryomushki Moskwy. Stare mieszkanie, w którym żyli z Papieżem, stał się nie nadają się do zamieszkania: część sufitu zawaliła zasięg, widać górne sąsiadów przez dziurę w suficie. mieszkają tam już nie było.

Lida i tata poszedł zobaczyć swoją nową przestrzeń życiową, ale okazało się, że tak naprawdę nie jest. Avid domowy manager starał się mieszkania Baburowa stał się własnością wielkiego szefa Drebedneva.

Z młodych piękno obsesyjnie chce spotkać Borys i oferuje swoją pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Urodzony planu. Lida ale nie chciał przyjąć taką pomoc, ma swoje własne rozwiązanie problemu.

Wspólnie z mieszkańcami, którzy stanęli im na drodze, Baburowa iść do budynku kontroli i porozmawiać o problemie. W rezultacie, mieszkanie zwrócone prawowitym właścicielom.

Film jest bardzo zabawne i pouczające. Ciekawa historia. I, jak zawsze, Olga jest wspaniały.

Tape „Śpiąca królewna”

Kończąc malowanie, w którym wybitny artysta Olga Leonidovna Zabotkina odgrywaną Queen – „Śpiąca królewna”. W 1964 roku, dwa utalentowany reżyser – Konstantin Siergiejew i Apolinary Dudko – umieścić ten film. Obraz można nazwać arcydziełem sztuki baletowej.

Ta rolka filmu dla prawdziwych koneserów. Magiczne bajkowy świat, w którym jesteśmy zanurzeni autorów, koi duszę i cieszyć oko. Splatanie muzyki klasycznej, wdzięcznych tańcach, an incredible wielcy aktorzy zostawić w duszy niesamowite wrażenia po obejrzeniu.

ostatnie lata

Jego życie aktorka mieszkała w chorobie i samotności. Zdiagnozowano u niej raka. Rzadko lewej ściany swojego domu, nie prosić gości. Ale to nie znaczy, że wszystko w lewo. Jak mówiła, że był to odwrót na własną rękę. Olga po prostu naprawdę nie chciał jej w tym stanie nie widziałem bliskich i przyjaciół. Zawsze udane, atrakcyjny, ona nie chce wywoływać współczucie i żal.

5 lat po śmierci męża Olga Zabotkina zmarł. W 65 roku życia zmarła w Moskwie. Podczas życiu aktorki upierała się, że jej prochy pochowano w jej ojczyźnie – w Petersburgu. Ostatnio życzenia spełnione. Olga został pochowany na cmentarzu prawosławnym w Smoleńsku.

streszczenie

Oszałamiający odwołanie od tej kobiety – utalentowana tancerka, aktorka. wydaje się nam to Olga Zabotkina. Biografia, pracuje w kinie to – wszystko to jest godne podziwu. Ona zawsze będzie wspaniale utalentowana aktorka w pamięci swoich fanów. I pomimo niewielkiej liczby filmów zagrała Olga, jest ona nadal kochany przez publiczność.

Zabotkina – Czczony Artysta RFSRR. Zdobyła ten tytuł w 1960 roku.