458 Shares 9016 views

Rak pustelnik – i obcy wśród swoich wśród obcych

Nowotwory są zdrowie środowiska, w którym żyją. Większość nowotworów, w tym raka pustelnika, żyje w morzach i rzekach, ale wśród pustelników nie tylko głębokie, ale także gatunki lądowe.

raki medycy nazywa, ponieważ są one wszystkożerne. Nieletni żyć w pasmach przypływy i odpływy, gdzie łatwiej jest znaleźć pożywienie. Wśród wodorostów oni zebrać wszystkie padlinę, w tym szczątki zwierząt. karmią, jak prawdziwych smakoszy: spokojnie gryźć pazur i zjeść kawałek niego.

Jedna samica może złożyć w ciągu roku do piętnastu tysięcy jaj. zabezpiecza to jądra na brzuchu i dba o nich, ciągle grabienie w okolicy brzucha i świeże, utlenionych strumieni wodnych. Dziesięć dni później jaja pojawiają się larwy, które muszą przejść przez cztery etapy rozwoju.

Ciało młodego kraby pokrytych gęstą powłokę. Jest to niemożliwe, aby wzrastać w, więc od czasu do czasu młodzi kraby przelał swoją skorupę i wzrost wielkości, ponownie objęte nowej powłoki. Na czwartym wylinka raka pustelnika traci niektóre z jego powłoki w obszarze brzucha na zawsze. Jego długie brzuch jest pokryta skórą, zagrał pod piersią i ma formę podobną powłoki.

Jakby wstydził się tego wstydu (w tym samym strachem czasu pada ofiarą innych nowotworów), rak pustelnik szukasz wygodnego, opuszczone muszle skorupiaków i umieszcza w nim swój miękki brzuch i głowę i pazury liści na zewnątrz, ale tylko tak długo, jak pojawi się niebezpieczeństwo. W nagłych wypadkach, to wszystko jest ściśnięte do skorupy i obejmuje wejście do niej prawo, pokryte grubą pancerza pazur, z korzyścią, że struktura krab pustelnik pozwala mu siedzieć wygodnie w muszli o dowolnym kształcie.

Inne rodzaje nowotworów nadal do wylinka i rosnąć. Żyją zwięźle. Ale kraby pustelnicy – są całkowitym przeciwieństwem. Są – single. Ale w międzyczasie społeczeństwa, podobnie jak inne stworzenia. Na przykład, pustelnik głęboko w ich muszli mogą osiedlić niesamowite i bardzo trującą rybę – ukwiały, skorupiaki więc wydaje się kudłaty. Rak chętnie biegnie w powłoce z aktyny i podaje go resztki swojego jedzenia. Chociaż trujące Anemone jest często przyczyną śmierci drapieżnika, jest skierowany na raka, mieszka w powłoce. A potem zjada go z rakiem. Overland jedno zezwolenie w ich „domu” rozliczania wieloszczet robaka, tworząc unikalną społeczność, zarówno dawania i schronienie i ochronę przed drapieżnikami. Robak nie pozwala irytujące owady w powłoce i rak do ochrony robaka przed drapieżnikami płazów.

Układ trawienny z krab pustelnik jest bardzo interesująca. Przez usta i przełyk gardła jej jedzenie dostaje się do żołądka pierwszą, wyposażoną zębatego chitynowym torkami. Peretortaya żywności wchodzi do drugiej sekcji, przy czym przesączono wchodzi jelito przechodzi gruczołu trawiennego, w którym strawione. pustelnik rak oddycha przez skrzela związanych z jego kończyn. Oczy mają bardzo skomplikowaną konstrukcję, ponieważ składają się z wielu pojedynczych optycznych soczewek, połączonymi w jednym oku, aby wzrok miał mozaiki.