806 Shares 8787 views

Utrata wagi przy pomocy imbiru: czy jest to możliwe?

każdy rok zarejestrowanym dietetyka w celu utrzymania optymalnej wagi są coraz to nowe metody i procedury. Niektóre z nich są dość rygorystyczne w ich przepisów, ale nie wszyscy zgadzają się, aby poważnych wyrzeczeń i ograniczeń na korzyść modnych diet. Dla osób chcących ustabilizować swój własny ciężar bez stresu z powodu niedożywienia lub podając swoje ulubione potrawy to technika, który zostanie omówiony później – odchudzanie z pomocą imbiru.


Roślina ta pochodzi z Azji Południowej. Jego nazwa w sanskrycie oznacza „rogaty root”, co nie jest zbyt daleko od prawdy, jeśli spojrzeć na jego wygląd. I korzyści z tej rośliny są napisane całe traktaty. Utrata wagi przy pomocy imbiru nie była znana już dziś – technika ta ma swoje korzenie w starożytnej medycynie chińskiej. Znajdę sposób podobny do wyświetlania w systemie Ayurveda. W ogóle, tłuszczu właściwości korzenia „rogaty” spalanie jest na podstawie jego zdolności do przyspieszenia procesów metabolicznych w organizmie człowieka, przyczyniając się do utraty wagi. Ponadto jasne smak i aromat tej rośliny przyczynia się do tego, że osoba, która używa go w żywności szybciej nasycone i jedzenia mniejszych porcji jako całości.

Aby schudnąć z pomocą imbir diety proponuję za pomocą różnych napojów na jej podstawie. W tym samym czasie, to nie jest konieczne, aby odmówić sobie pysznego jedzenia. Wystarczy wymienić szczególnie szkodliwe produkty bardziej użyteczny i zakończyć codzienny posiłek filiżankę lub dwie herbaty, imbir. Tak więc, jeśli zdecydujesz się wypróbować dla siebie za pomocą odchudzania imbiru Jak gotować prawidłowego drinka? Istnieje kilka podstawowych receptur, z których każdy znajdzie swoich fanów.

  • Najbardziej znanym wersja imbiru napoju zawiera 1,5 litra wrzącej wody wlać 1,5 łyżki świeżego korzenia imbiru, rozdrobnionych. Wlew należy dodać plasterki cytryny (z całą skórki) i dwie łyżki miodu. Powstały napój musi siedzieć na 4-5 godziny. Napój imbirowy napar z cytryny powinny być szkło pół godziny przed każdym posiłkiem.
  • Oprócz efektu spalania tłuszczu, przyprawa ta jest również znana ze swoich właściwości tonizujące. Dlaczego w takim razie nie łączyć odchudzania przy pomocy imbir i wzmocnienie ogólny ton ciała w jednym napoju? W tym celu, świeżo parzona zielona herbata powinna dodać 1 łyżkę tartego lub mielonego korzenia i wycisnąć sok z jednej cytryny. Ten koktajl powinien nalegać 4 godziny i wypić przed posiłkiem z 150 mililitrów na raz.
  • A jeśli chcesz jednocześnie wzmocnić układ odpornościowy i rzucić kilka dodatkowych kilogramów, można użyć następujący przepis: 1 łyżka startego świeżego imbiru należy wziąć 100 gramów suszonych róży. Składniki te są wypełnione wrzącą wodę w ilości 1 litr, i podawać w termosu 2 godziny. Użyj go jako napój powinien być także pół godziny przed posiłkiem.

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz świeży imbir, nie być zdenerwowany, bo to jest łatwo zastąpione suszy. Ale ilość to w tym przypadku należy zmniejszyć o 2-3 razy, ponieważ suszone przyprawa ma skoncentrowany smak i aromat.

Jak schudnąć z pomocą imbiru nie są ograniczone tylko do napojów. Dla skutecznego odchudzania i można również dodawać do sałatek lub po prostu zjeść kawałek przed jedzeniem. Oczekiwać ostry schudnąć z tej diety, oczywiście, nie jest to konieczne, ale pozbyć się gładkie i smaczne, stosując 2-3 kilogramów imbir diety mogą i powinny być.