593 Shares 6211 views

Azytromycyna: instrukcje użytkowania.

Preparat „azytromycyna» (azytromycyna) jest dostępny w tabletkach i kapsułkach do dwustu pięćdziesięciu miligramów składnika aktywnego. Opakowanie blister z sześciu sztuk na blistrze.


efekt farmakologiczny „azytromycyna” instrukcja obsługi Produkt opisuje w ten sposób:

Jest to antybiotyk o szerokim spektrum ekspozycji odnosi się do grupy makrolidów. Ma dobre działanie bakteriobójcze podczas tworzenia patologicznych ostrości w wysokich stężeniach. Wrażliwy na lek ziarniaki Gram-dodatnie, bakterie Gram-ujemne, niektóre bakterie beztlenowe i niektóre pierwotniaki.

instrukcja instrukcja farmakokinetyki produktu „azytromycyna” opisuje w następujący sposób:

Można go łatwo i szybko absorbowane z przewodu pokarmowego ze względu na ich lipofilowość i odporności na warunki kwasowe. Po otrzymaniu wewnętrznego pięćset mg maksymalne stężenie leku we krwi osiągnęło połowę po dwa – trzy godziny cztery dziesiąte miligrama na litr. Biodostępność wynosi trzydzieści siedem procent. Jest dobrze rozprowadzane w drogach oddechowych, przewodu moczowo-płciowego, prostaty, skóry i tkanek miękkich. Ponadto stężenie azytromycyny w patologicznej naciskiem średnio dwudziestu czterech – Trzydzieści cztery procent wyższy niż w otaczających zdrowych tkanek. Substancja ta jest w stanie utrzymywać się w ogniskach zapalnych na pięć – siedem dni, co sprawia, że możliwe jest stosowanie krótkich kursów leczenia – trzy – pięć dni.

Wskazania dla „azytromycyna” instrukcja obsługi opisuje produkt nich:

Zakaźne choroby górnych dróg oddechowych, górnych dróg oddechowych, szkarlatynę i bakteryjne zapalenie płuc, zapalenie oskrzeli nietypowej, liszajec, róża, choroby skóry, niektóre infekcje układu moczowo-płciowego.

Lek „azytromycyna”. Zastosowanie:

Przed powołaniem każdego pacjenta powinno być przeprowadzone na próbie wrażliwości. Leki muszą być pobierane jedną godzinę przed posiłkiem lub dwie godziny po. Musi brać raz dziennie. Dla dorosłych, w przypadku gdy mają chorób układu oddechowego, tkanek miękkich, zakażenia skóry wyznacza pół grama w pierwszym dniu o ćwierć gram drugiego do piątego dnia Pół grama na trzy dni (dawka w wysokości połowy grama). W ostrych infekcji przewodu moczowo-płciowego leku ręcznego „azytromycyny” instrukcji daje następujące dawki: dwóch tabletek raz na pół gram. W pierwszym etapie choroby z Lyme jest przypisane dwie tabletki polugrammovye po pierwszym dniu i jeden z drugim do piątego dni (przy szybkości podane trzech gramów leku). Dzieci dokonać wizytę z powodu ich masy ciała. Jeśli dziecko waży więcej niż dziesięć kilogramów, pierwszy dzień wyznaczonych dziesięciu miligramów na kilogram, aw następnych czterech – zmniejszone do pięciu. pole trzy dni leczenia jest również wykonywany przy pojedynczej dawce dziesięciu miligramów na kilogram (dawka – trzydzieści miligramów na kilogram).

Jeśli to konieczne, odbiór „azytromycyna” i leki, które zmniejszają kwaśność soku żołądkowego, pomiędzy ich odbiór na przerwę dwóch godzin.

Skutki uboczne „azytromycyna” instrukcja obsługi Produkt opisuje:

Biegunka, nudności, bóle brzucha, wzdęcia, wymioty, bardzo rzadko – wysypka skórna.

Zgodnie z informacjami, które zawiera streszczenie „azytromycyna” ma następujące przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na komponenty, które są zawarte w preparacie. W ciężkich funkcji nerek i wątroby, w obecności historii opieki alergii należy podjąć w trakcie leczenia tym lekiem. W okresie ciąży i karmienia piersią przepisywany tylko wtedy, gdy korzyści z niego znacznie przewyższa potencjalne ryzyko.