270 Shares 9107 views

Tablet do czerpania wody: odkryć nowe oblicze sztuce

W dobie high-tech człowieka trudnym niż niespodzianką. Obfitość gadżetów, aby nasze życie bardziej komfortowym, szybki i energiczny. możemy być w dwóch miejscach na świecie w tym samym czasie, aby komunikować się z ludźmi z różnych zakątków naszej planety, zarabiać pieniądze w czasie podróży, i więcej. Wydawałoby się, co jeszcze spodziewać? Jednak nowoczesna technologia nabiera tempa.

Tablet do rysowania wodą – jest to nowy wynalazek współczesności. Dorosły to pozwoli uciec od codziennej rutyny, po raz kolejny poczuć dzieci i marzyć w sposób artystyczny, a dzieci będą mogły rozwijać swoje twórcze zdolności. W skrócie, tablet do rysowania wodą – jest niezbędnym nabytkiem dla osób w każdym wieku.

Historia powstania

Pomysł stworzenia takiego wspaniałą platformę sięga roku 2000, to jest własnością przez kanadyjskiego projektanta Eric Thralla. Preparat ustanowione nauk buddyjskich, które trzeba żyć tu i teraz, stąd nazwa platformy – Buddha Nadzorczej. Wziąć płytkę, umieścić szczotkę eleganckie akcenty, kontemplować, a po kilku minutach ponownie zmierzyć się czystą szmatką. Aby to zrobić, nie trzeba stos papieru, farby, ołówki i gumki. Wszystko to łączy tablet do czerpania wody. Korzystanie z niego jest skierowany do relaksu i oczyszczenia ludzkiej świadomości, rozwój artystycznej wizji świata.

Co sprawiło, tabletki do ssania wody?

Wysokie duchowe wyzwania rozwojowe przedstawione niezwykle proste urządzenie. Wizualnie jest to małe plastikowe pudełko, wagowo – nie więcej niż jeden kilogram. Cała magia kryje się w środku. Tabletka otwiera się jak książka. Wewnątrz znajdują się platformą do rysowania i pędzlem. Szczotka wykonana z włókien naturalnych i bambusa, co zapewnia jej wytrzymałość i trwałość. Z szeroko rozpowszechnioną skrzynkowej przypadku mogą być stosowane jako podstawa w procesie sztuki. Specjalna powłoka tabletki jest zdolny do nakładania zdjęć wodnych zawsze. Istnieją dwie wersje platformy. Ich jedyna różnica w wielkości.

Tablet dla wody rysunek Buddy Nadzorczej

32 x 26 x 5,5 cm

Tablet dla wody rysunek mini Budda Nadzorczej

15,5 x 15,5 x 1 cm

Jak to działa?

W pracy z tabletem nie jest wielkim problemem. Konieczne jest jedynie, inspiracji i czystej wody. należy najpierw zlokalizować urządzenie, jak wygodne: na kolanach, stole lub na statywie. Kompozycja zawiera dwa powtarzające się etapy: zanurzenie bambus szczotki w wodzie i wzornictwo. Woda przelewa się na trybunach. Niektóre kamienie dekoracyjne mogą być wprowadzane do stworzenia twórczej atmosfery do wody (są kupowane oddzielnie). Po 3-4 minutach ciecz wyparowuje się całkowicie od powierzchni tabletki i zostanie znowu gotowa do doświadczeń plastycznych.

zalety

Przy starannym rozważeniu tabletki do wody rysunek Buddy Nadzorczej ujawnia szereg zalet:

  • Praktyczność. W przeciwieństwie do innych platform, innowacyjny tablet nie wymaga specjalnego atramentu, tuszu, markery, i chemikaliów. Tylko niewielka ilość wody – a płyta będzie odzwierciedlać żadnej fantazji, improwizacji artysty. Gumka nie jest również wymagane. Rysunek szybko odparować, a pusty płótno będzie gotowy do użytku. Dzięki czemu można swobodnie tworzyć bez martwienia się o inne rzeczy. Ponadto, tabletki do czerpania wody dość „trudne”, by użyć. Nie obejmuje on przedmioty kruche i dlatego łatwo wytrzymać „atak” w rękach dzieci.
  • Mobilność. Z uwagi na zwartość i prostotę platformie można zabrać ze sobą do pracy, podróży i wypoczynku. Tablet do rysowania mini wody swobodnie zmieścić się w torbie dziecięcej, aw torebce, a zwłaszcza w walizce podróżnego. Budda Nadzorcza jest wspaniała rozrywka i asystent w rozwoju i wiedza o świecie dla dziecka.
  • Łatwy w użyciu. Platforma jest używany w dwóch położeniach: w przypadku bazy i bez niego, jak na płycie. Wrażliwa powierzchnia platformy zatem oczywiste uderzeń na płótnie w ostrym kontraście z którymkolwiek tłoczenie pędzla. Dzięki prostych manipulacji może stworzyć portret człowieka siedzącego przed lub po prostu wzorców strajkowych.
  • Dostępność. Zastosowanie mogą wszyscy, którzy interesują się sztuką. Sam proces nanoszenia linii z czystą wodą, a następnie ich wdzięki zniknięciu i odpręża. Bonus jest dostępny dla wszystkich platform cenie.

Jeśli ktoś jest w poszukiwaniu autoekspresji, tablet jest przeznaczony do rysowania wody, aby pomóc.