521 Shares 7636 views

"Rosyjskie złoto" (wódka): producent, opis, opinie klientów

Kilka lat temu Wódka "Rosyjskie złoto" wzrosła do najwyższych pozycji rankingu marek premium w Federacji Rosyjskiej. A potem produkty tej marki wielokrotnie były wielokrotnie zwycięzcami różnych konkursów. Co to jest wódka "rosyjskie złoto", jakie cechy smaku i ile to kosztuje, rozważymy w naszym artykule.


Wódka "Rosyjski Złoto": producent

"Russian Gold" jest jedną z ośmiu marek wódki firmy "White Gold", która produkuje także produkty takich marek jak "Gzhelka", "White Bars" itd. Ich napoje alkoholowe są prezentowane we wszystkich segmentach cenowych, od premii po budżet .

CJSC "Białe Złoto" powstało w 2001 roku, ale w ciągu kilku lat produkty firmy stały się popularne zarówno na krajowym, jak i globalnym rynku alkoholowym. Pozwoliło to firmie stać się jednym z najszybciej rozwijających się w kraju.

"Rosyjskie złoto" – wódka Premium, która jako niezależna marka pojawiła się dopiero w 2009 roku. Jest produkowany w gorzelni Obninsk , zlokalizowanej w regionie Kaluga. Podczas jego istnienia wódka wielokrotnie zmieniała etykietę na butelce. W tym czasie klasyczny dwukierunkowy orzeł stał się prawdziwym dziełem sztuki, w dużej mierze dzięki śladowych linii złota. Ale nie w etykiecie jest najwyższej jakości tego produktu.

Opis, właściwości smakowe wódki

Wódkę "rosyjskie złoto" wylewa się do butelek o okrągłym kształcie, wykonanych z białego, przezroczystego szkła. Z wyglądu przypomina produkty alkoholowe innej marki "Białe złoto". Na etykiecie produktu, wraz z nazwą w języku rosyjskim, jest skrót "RG" i napis poniżej "Rosyjski złoto".

Zgodnie z walorami smaku "rosyjskiego złota" – wódka jest miękka, harmonijna. Nie jest to łatwe do picia, silne uczucie, gorycz i ostrość pod względem smaku. Ten napój alkoholowy charakteryzuje się tradycyjnym smakiem wódki, gładki, w którym nie są odczuwalne dodatki. Idealnie zrównoważony smak jest w znacznym stopniu wyjaśniony przez zastosowanie w procesie produkcji nalewki z woszczyka wódki, do przygotowywania których żyto, jęczmień i pszenica są brane.

Składniki rosyjskiej wódki złota

Skład napoju zawiera następujące składniki: sproszkowana woda pitna, sproszkowany alkohol etylowy "Lux", cukier, napary alkoholowe na bazie płatków owsianych i chleba pszennego (bezdozhzhevyh), nasiona lnu. Zawartość cukru w wódce jest umiarkowana, tak że smak napoju jest słodki i kwaśny, z lekkim uczuciem pieczenia na końcu.

Twierdza napojów alkoholowych stanowi 40% obrotów. Zawartość kalorii wódki wynosi 224 kcal w 100 gramach.

"Rosyjskie złoto" – klasa premium wódki z wysokiej jakości alkoholu "Lux". Z tego powodu nie powoduje nieprzyjemnego posmaku i bólu głowy, podczas gdy absolutnie nie ma tak zwanego efektu kaca, który następuje po spożyciu alkoholowych napojów na bazie alkoholu o niższej jakości.

Wódka "Russian Gold": opinie klientów

Zdaniem nabywców, wódka "rosyjskie złoto" zasługuje na ocenę 4 na pięć punktów. W większości pozostawiają pozytywne opinie na temat produktu, potwierdzając jego jakość, ale zauważając, że musieli wypróbować napoje alkoholowe, które są bardziej przyjemne dla smaku.

Wódka "Rosyjski złoto" klasy premium z alkoholem "Lux" lubi ludowych mistrzów w następujący sposób:

  • Ma jasny, bogaty smak;
  • Tradycyjny aromat wódki;
  • Jest to łatwe do picia, na końcu jest lekkie uczucie pieczenia;
  • Jest wykonany z wody źródlanej;
  • Wódka jest dobrze oczyszczona;
  • Jako surowiec stosuje się nalewkę alkoholową na bazie mieszaniny ziarna;
  • Szef wódki nie boli, co potwierdza fakt, że w składzie nie występują różne zanieczyszczenia;
  • Niedrogie jest w przystępnym segmencie cen;
  • Fałszywki są praktycznie nie znaleziono.

Jako przekąskę do wódki marinady i ogórki są idealne, jak również mięso, kiełbasa i ryby w plastrach.

Kupujący, którzy nie lubili wódki "Russian Gold" zauważyli, że ma niewyraźny, syntetyczny smak, w którym odczuwają obce zanieczyszczenia. W swojej czystej formie nieprzyjemne jest picie. Ten napój alkoholowy bardziej nadaje się do wyrobu koktajli, gdzie jego smak jest mniej zauważalny.

Ile kosztuje rosyjska wódka złota?

Wódka "Russian Gold" jest dostępna w butelkach 0,5, 0,7 i 1 litra. W związku z tym zależy to od ceny alkoholu reprezentowanego przez markę. Tak więc na przykład najniższa cena w wysokości 300 rubli jest ustawiona na półlitrowej butelce napoju "Rosyjski złoto". Wódka w butelce 0,7 litra kosztuje więcej 65 rubli. Litwa pojemności alkoholu premium z firmy "Białe złoto" kosztuje około 600 rubli.

Jako prezent możesz kupić wino rosyjskie Gold w pudełku pamiątkowym po najbardziej atrakcyjnej cenie.