566 Shares 974 views

Makijaż dla blondynki z niebieskimi i zielonymi oczami. Paleta kolorów

Kolor oczu, włosów, kolor skóry, a także ubrania i akcesoria wpływają na wybór palety makijażu. Dla jednej lub innego rodzaju wygląd, ważna będzie możliwość łączenia kolorów. Wybór odcieni będzie zależeć od tego, jaki makijaż wybrać, aby zrobić: dzień, wieczór, biznesu kreatywnego. Dzięki odpowiednio dobranej skali odcieni można podkreślić rzadki kolor oczu i włosów, albo skupić się na formie powiek, policzków, ust i brwi.


Makijaż dla blondynki o zielonych oczach

Dobór kolorów palety tego typu wyglądu jest, aby podkreślić kolor oczu, albo wzmocnić go. Makijaż dla zielonych oczach blondynka wykonywane z uwzględnieniem pory dnia i miejsca przeznaczenia. Dzień zakłada mniej kontrastowych kolorach, firma nie musi przyciągnąć uwagę. Dla wieczorem makijażu można zrobić kontrastujące akcenty, ale nie zapominaj o granice i linie cieniowania. Więc rozważyć klasyczny makijaż dla blondynki dzień z zielonymi oczami. Zacznij od przygotowania skóry. Po etapie oczyszczania i stosujące krem na dzień powinna być korekta i modelowanie twarzy, jeśli to konieczne. Nie należy pozostawiać bez uwagi do brwi, ich zadbany wygląd robi kompletne i dokładne. Wszystkie odcienie makijażu powinien być stosowany w ciepłej palecie. Shade-base, które stosowane są do całej powiece, wybrać z serii „złoty pył”, „syrop miód”, „bursztyn”. Intensywność zabarwienia zależy od napięcia skóry: ciemniejszego, tym większa intensywność koloru cieni. Jako akcent użycie takich kolorów w ciepłej śliwki, granitu i ametyst. W celu zapewnienia obraz czułością makijaż dla blondynki o zielonych oczach, można dodawać kolory z palety różowy.
Jasnoróżowe cienie cień pasuje jasnoskórych blondynki i dymny różowy jest idealnym rozwiązaniem dla właścicieli ciemnej skórze. Zostały one zastosowane na powiekach (od przetłoczenie na czole przy zewnętrznym kąciku oka). Blush kolor różowy ze złotą poświatą, której intensywność zależy również od koloru skóry, muszą być stosowane w górnej części kości policzkowej. Doprowadzić linii rzęs lepszą ametyst ołówka i wyciszony zielono. objętość tusz do rzęs wybrać czarny lub brązowy. „Delikatny brzoskwiniowy” warga, przezroczysty proszek do wypełnienia, a makijaż dla blondynki o zielonych oczach gotowych. Pamiętaj, że ta kombinacja z palety kolorów – jest to klasyczny schemat. Różnorodność kolorów na rynku kosmetycznym pozwala znaleźć odpowiednie kolory dla pięknego makijażu.

Blondynka z niebieskimi oczami

Makijaż dla właścicieli blond włosach i niebieskich oczach wykonane przy użyciu złoto i odcienie szare cienie. Ich intensywność zależy również od koloru skóry. Niepożądane jest, aby użyć bardzo ciemny kolor, czarny eyeliner i mocno podkreślić kości policzkowe. Czy blondynki delikatny typ wyglądu, więc spróbuj przyciąć odcienie, które są w harmonii. Obserwować równowagę ciepłych i chłodnych kolorów, a następnie Twój makijaż jest zawsze idealna!