293 Shares 9971 views

Grzyby regionu Czelabińsk. Co to jest?

Miłośnicy tzw cichego polowania pojawiać się coraz więcej każdego roku. Wydaje się, więc, dlaczego człowiek wiedzieć, na przykład, grzyby regionie Czelabińska, jeśli są one teraz zupełnie bez problemu można kupić w


Najbliższy supermarket czy rynek? Ale nie … Według psychologów, w ten sposób mieszkańcy dużych miast starają się uciec od zgiełku codziennego życia.

Grzyby jadalne Czelabińsk regionu

cep

Ma doskonałą reputację i wyróżnia się spośród członków ich gatunków. Ten przystojny wysoki biały trzon i ciemnobrązowa czapka. Grzyb ma doskonały smak, a jednocześnie bardzo dobre dla zdrowia, t. Aby. Zawiera witaminy A, B1, D. Inną cechą tej tzw króla grzybów jest fakt, że nigdy nie jest robaczywy. Może być smażony, gotuje się, suszy i wytrawiania, w każdym przypadku na smak żywności jest doskonała.

mleko grzyb

Trzy gatunki mogą być obserwowane w regionie Czelabińska: białe, czarne bedłka grzyby i Lactarius sucha.

  • Biały bedłka zewnątrz całkowicie śnieżnobiałej, z zakrzywioną krawędzią nasadki i wgłębienia nogi.
  • Czarny Mleczaj budowy taka sama jak biały, z kolorem i nasadki kleju.
  • Suche grzyby mleko różni się zasadniczo od swoich krewnych. Ma kremową białą czapkę i grube krótkie nogi. Zasadniczo, te produkty leśne są wykorzystywane do marynat.

żółty Borowik

Sutki – grzyb o małych rozmiarach ze złotą czapkę na białym nogę. Odmiana ta jest bardzo smaczne, a dla niej, istnieje wiele przepisów na różne dania. Ale zanim dar użytkowania lasu w żywności, upewnij się, że muszą być starannie oczyszczone.

grzyby

Opowieść o grzybach w regionie Czelabińska będzie wydawać się niepełny bez wspomnienia to raczej małe, rosnące sterty instancji. Ma kapelusz w kształcie dzwonu, trochę wydłużony cienki nogę. Grzyby mogą być spożywane jako marynaty, gotować zupy z nich, marynować lub nawet zamrozić.

brązowym nasadki grzyb

Kapelusz w tym przedstawiciela wypukły Underworld, jak małą poduszkę, która wisi nad długą białą nogę cętkowane. Jeśli złamiesz grzyba, można zauważyć, że z biegiem czasu jego kolor pozostaje niezmieniony. Oprócz tych popularnych grzybów w regionie Czelabińska (2013) – jest osika, kurkami, Gołąbek, grzyby, Mokhovikov, stodoły, volnushki, grzyby, płaszcze przeciwdeszczowe, Gołąbek i inni.

Należy zauważyć, że wszystkie grzyby zawierają przydatne witamin i mają doskonałe dane smakowe warunkach normalnego przygotowania i wstępnego mycia i kąpieli.

Sekrety doświadczeni których występują grzyby w Czelabińsku

Ogólnie rzecz biorąc, w dziedzinie istnieje duża liczba tras Grzyb i doświadczonych grzybiarzy dawna zbudowany sobie harmonogram spacerów w lesie, z korzyścią dla siebie i dla własnej kieszeni.

ogólna powierzchnia Sosnowski jest pełen grzybów, szczególnie zauważalne wokół dwóch wsi – Butakov i Kremenkul. Oto popularne osika, Gołąbek i grzyby, które mogą być zbierane przez cały sezon grzybowy do pierwszych przymrozków. Jeśli przenieść trochę na zachód, do jeziora Big Kremenkul można także wybrać kosz pełen grzybów mlecznych i borowikami.

Drugim miejscem, gdzie grzyby Czelabińsk regionu są najbardziej powszechne, jest Argayashsky District. Nie może być szczególnie lucky wentylatory borowikami.

Wzdłuż trasy „Kyshtym-Ozersk” W okolicznych lasach można również korzystać za pomocą białego grzyba lub mleka grzybów. I zbieracze powinni spróbować szczęścia w miejscowości Sargazy lub Kureynoe.

środki ostrożności

Grzyby, pomimo korzystnych właściwości, może być bardzo niebezpieczne dla ludzi, a czasem nawet śmiertelne. W związku z tym, w trakcie gromadzenia, a jeszcze bardziej, gdy do jedzenia, zdecydowanie powinien podjąć następujące środki ostrożności:

  • Unikać nieznanych osobników;
  • iść grzybobranie tylko we wczesnych godzinach porannych;
  • pamiętać, że są fałszywe poglądy, które mogą powodować ostre zatrucia;
  • wszystko, co zostało zebrane, należy gotować w dniu pobierania, aby przełożyć na następny dzień jest po prostu nie do przyjęcia;
  • Zawsze należy pamiętać, że grzyby, które są następnie stosowane w żywności, nie gromadzą w pobliżu terenów przemysłowych;
  • preparat wymaga uprzedniego moczenia grzybów;
  • W żadnym wypadku nie mogą być myte od lasu w pojemnikach ocynkowanych.