510 Shares 7324 views

Placek ciasta gotowe

Kiedy nie ma czasu, aby upiec tort na przyjęciu dla dzieci lub innej uroczystości, zawsze pomaga się ciasto z gotowych ciast. Nowoczesne sklepy spożywcze i supermarkety oferują ogromny wybór gotowych ciast: Sponge (większość), piasek (mniej wspólne), puff i wiele innych. Wśród wszystkich receptur zidentyfikowałem najsmaczniejsze, moim zdaniem, i chcę się z wami podzielić.

1) gąbka ciasto zakończeniu ciasta z kremem

W celu przygotowania trzeba 3 biszkopt (liczba może być zwiększona w razie potrzeby). Na krem Cream pakowania mleka (standard – 500 ml, jeszcze lepszą tłuszczu – 3,2%), 200 g cukru, 2 żółtka jaja, 50 g mąki lub skrobi ziemniaczanej (korzystnie wykorzystują skrobię sam sprawdzany na śmietanie mąki otrzymanej wodnisty, skrobia – grubsze), szczypta wanilii. Ozdobić wymaga żadnych owoce i jagody.

Ponieważ ciastka są gotowe, a my nie trzeba poeksperymentować z ciasta, niech nam śmietanę. Mleko zagotować. Pocierać żółtka i cukier, dodać wanilię, skrobia, jeszcze raz, a następnie delikatnie trzepaczką w żółtka wsypanie gorące mleko, podczas energicznego mieszania. Następnie umieścić krem na ogniu i gotować przez 10-15 minut, aż zgęstnieje. Gotowy krem dać cool.

Ciasta hojnie pokrycie śmietanę (nie żałować lub ciasto z gotowych ciast okazują sucho). Potem przyszedł Najciekawiej – dekorację tortu. Proponuję kilka opcji. Po pierwsze: czekoladowo-orzechowy top. Aby to zrobić, 100 g orzechów, mleka lub płytki z gorzkiej czekolady. Rub nakrętki w młynku do kawy, ale nie za dużo, że nakrętki nie stać się posiłek. Czekolada Tarka. Top można przypadkowo posypane czekoladą i orzechami, można posypać paski. Druga opcja: w górnej części owocu. Weź kiwi i pomarańczy. Wyciąć plasterki kiwi, pomarańcze, obrane i pokrojone w plasterki, too. Dekoracji górną ciasta. Okazuje pomarańczowo-zielonej górze. Dobrze, że to wszystko, placek ciasta gotowy gotowy.

2) Najprostszym rozwiązaniem – ciasta wafla. Można je znaleźć w każdym sklepie. Takie gotowe ciastka z ciasta z mleka skondensowanego mają żadnego smaku słodkiego. Do przygotowania potrzebujemy jeden pakiet gotowych ciast wafel (zwykle jest to od 8 do 10 sztuk), można gotowane mleko skondensowane, 200 g masła i czekolady do dekoracji.

Jeśli nie można znaleźć w sklepie mleko skondensowane – nie zniechęcajcie się, to lepiej wziąć słoik konwencjonalne i gotować samemu. Potem pobił ją ze zmiękczonym masłem. Będziesz mieć wspaniały miód śmietaną. Każde ciasto obficie płaszcz z kremowym górze można przegapić znak, i posypać wiórkami czekolady, a to może nie być promazyvat i zostawić jak jest. Należy zauważyć, że ciastka waflowe trzeba moczyć, więc najlepiej gotować je wieczorem i umieścić w lodówce przez noc, a rano można dostać pyszne ciasto.

3) Przy okazji, można gotować ciasto z gotowych ciast owocowych. Aby to zrobić, potrzebujemy 4 biszkopt brandy (kilka łyżek do gotowania syrop do moczenia ciasta), świeże truskawki, kiwi lub inny owoc. Krem na potrzebne vysokozhirnye (33%) – 300 ml i 150 g cukru. Aby rozpocząć, należy przygotować impregnacji, aby to zrobić, wymieszać pół szklanki brandy, a także wszelkie sok. Każdy impregnat ciasto. Następnie ubij śmietanę i cukier, aż masa puszystej (nie za długo, żeby nie dostać olej). Każdy placek posmarować kremem, położył na wierzchu truskawki, potem następnego ciasta i tak dalej aż do końca. Wierzch ciasta mogą być ozdobione pozostałych owoców, można po prostu pozostawić śnieżnobiały. Truskawki i kiwi zapewniają kontrastowe połączenie kolorów, więc tort i prosi w ustach.

To takie wspaniałe ciasta można przygotować z gotowego ciasta, to trochę wyobraźni, aby ją zastosować. Ciesz Tea Party!