469 Shares 6727 views

"Three Little Pigs": autora. "Three Little Pigs", Bajka English

W tym magicznym i fascynujący świat historia prawdziwych obrazów dobre dzieci są powiązane z fantastycznym, tutaj tylko dobro zawsze triumfuje nad złem, wszyscy żyli długo i szczęśliwie. To właśnie dzięki tym magicznym świecie najłatwiejszym sposobem utworzenia dziecka prawidłowych pojęć dobroci, prawdy, wierności i miłości. nie byłoby to takie niesamowite opowieści bez dzieciństwa. Bez opowieści po prostu traci swój urok i magię.


Dobra opowieść nigdy nie umiera. Jest on rozprzestrzeniać ustnie, nieco zmodyfikowane, ale wciąż niesie światło dobroci w sercach dzieci otwartych.

Jeden z najbardziej znanych w świecie baśni jest uważany za angielski bajka ludowa „The Three Little Pigs”. Tak, to jest angielski bajka, choć wielu błędnie uważają, że do słowiańskiego folkloru. Co ciekawe, niektóre źródła przypisują autorstwo dzieła konkretnej osoby, a nie tylko po angielsku. Kto? To teraz i się dowiedzieć.

Podsumowanie ukochanej bajki

Trzej bracia-pig – NIF NIF, Nuf-Nuf Naf-Naf i – miał Letnie zabawy, dużo chodzenia, wylegiwanie się na trawie i cieszyć się słońcem. Ale mądry Naf Naf-późnym latem przypomniał braciom, że nadszedł czas, aby zacząć myśleć o domu na zimę. NIF NIF i Nuf-Nuf byli zbyt leniwi, żeby dostać się do budowy domu, nadal cieszył się beztroskie życie, dopóki sprytna Naf Naf-pracował na obudowie. one ustawione do pracy z pierwszym mrozem. NIF Nif zbudował sobie mizernych dom ze słomy, a home-Nuf Nufa był cienkich prętów. Te chaty były w stanie chronić nie tylko przed zimnem zimą, ale również z wilka, który tak chciał jeść te różowe i pulchne świnie. Nie był zdmuchnąć problemów (a więc zniszczyć) dom słoma NIF NIF, który po próbując ukryć w domu gałązek Nuf-Nufa. Ale ten dom został zniszczony. Tylko dlatego, że Naf Naf-wybudowany dom z kamienia, świnie były w stanie uchronić się przed złym wilkiem, ale próbował wspiąć się przez komin, ale nadal dobre podbić zło, a świnie przeżył.

Zagadnienie autorstwa drażliwy

Zastanawiam się, kto jest prawdziwym autorem? „Three Little Pigs” i autorstwo jest obecnie szeroko omawiane. Wielu ludzi zna tę historię z dzieciństwa, ponieważ odnosi się do jednego z najłatwiej zrozumieć. Konieczne jest, aby zadowolić nawet najbardziej małe dzieci, ponieważ jest często nazywany rosyjski folk. Ale nie tak dawno temu zaczął rodziców do czytania „The Three Little Pigs” dla rosyjskich dzieci. Autor tłumaczenia angielskiej baśni – to nic innego, słynnego Siergieja Michałkowa. Co ciekawe, jego wersja jest nieco inny od oryginału. Po tym wszystkim, tylko rosyjska wersja baśni mówi nam, że świnie są inteligentne tylko uczyć wilka lekcji. Jeśli porównamy tę opowieść do kodu źródłowego, który jest produktem „Three Little Pigs” (autor bajek – people), oryginalne, nie nachalny wilczych przebiegłych świń gotowane w garnku, gdy próbował przemycić przez komin do domu Naf-NAFA.

Takie okrucieństwo opcja folklor nie jest unikalny dla tej konkretnej opowieści, oryginalny zestaw produktów (nie tylko polskie, ale także inne narody) były dość brutalne, ale po zmianie i przeniesieni do takiego poglądu, w którym doszli do nas. I tak, trzy małe świnki (autor baśni angielski – Anglicy) stały się nie tak krwiożerczy wilk i nie ugotowane, ale po prostu odpuścić.

Trochę więcej o rosyjskiej wersji baśni

Michałkow – wielki pisarz. „Three Little Pigs” – bajka, którą tłumaczone z powrotem w 1936 roku. To wtedy pod jego nazwisko zostało opublikowane „Opowieść o trzech małych świnek”, który natychmiast stał się ulubionym i powszechnie znane. Co ciekawe, nie tylko jest dziełem Michałkow został stworzony na podstawie innej fikcyjnej opowieści (historie, opowieści), ale był w stanie dodać do nich takie farby, po której postacie ożywają w nowy sposób.

Tale Michałkow języku angielskim

Ciekawostką historyczną jest fakt, że ta wersja produktu „Three Little Pigs” (autor bajek – Michałkow) została opublikowana w 1968 roku w Anglii. Warto zauważyć, że pierwotnym źródłem tego było przeniesienie niemieckiej edycji „Three Little Pigs” Michałkowa, który został opublikowany w 1966 roku. Fakt ten potwierdza, że Michałkow naprawdę stworzył tę historię, to znaczy, że jest autorem. „Three Little Pigs” – dzieło, które wielu przypisuje się jego pióra. W skrajnym przypadku, jest autorem najpopularniejszego i ciekawej wersji tej historii.

Więcej opcji możliwych autorzy

Który napisał bajkę „Trzy małe świnki”? Angielski pisarz, czy nie? Można usłyszeć odpowiedź, zgodnie z którym tę opowieść autorzy nadal uważają braci Grimm. Ale to absolutnie zła odpowiedź. Potwierdzenie tego można znaleźć w książce „wiersze dla dzieci i opowiadania” (który tu przyszedł pierwszą wersję drukowaną tej opowieści), która ukazała się w Londynie z powrotem w 1843 roku. W tym czasie bracia Grimm były już dobrze znane i rzadko mogą opublikować tę pracę pod własnym nazwiskiem. Z drugiej strony, nie ma znaczenia, kto jest autorem „The Three Little Pigs” – po prostu świetne opowieści.

Interpretacja baśni w kreskówkach

NIF nW, Nuf-Nuf Naf-Naf i tak lubiący dzieci, że ich historia była nawet sfilmowane w kreskówkach. Najbardziej znanym rozwiązaniem dla nas – to jest, oczywiście, Disney i od „Soyuzmultfilm” studio. I tu już przestała być ważna kwestia, który napisał bajkę „Trzy małe świnki”. Autor każdego filmowej adaptacji wnosi o zmianach, co nieznacznie zmieniając historię, czyniąc ją bardziej interesujące dla dzieci. Najważniejsze jest to, że pomimo faktu, że obie wersje bajek zostały sfilmowane w ubiegłym wieku, nadal są interesujące dla nowych pokoleń.

Opowieść, która stała się podstawą prowokacyjny kreskówki Tex Avery

Znany na całym świecie rysownik Tex Avery udało się nadać nowy sens opowieści dla dzieci. W wersji karykatura kreskówki, który powstał w czasie II wojny światowej, najbardziej „złośliwy i straszny wilk” był obraz Hitlera. „Państwa”, który zgodził się podpisać pakt o nieagresji – jest głupie NIF Nif i Nuf-Nuf. I tylko „Kapitan Pig” przygotowuje się do ewentualnego ataku „Wilków”. Można więc powiedzieć, że Tex Avery – jest również tym, który napisał „The Three Little Pigs”. Autor tutaj po prostu stworzył opowieść dla dorosłych, nie dla dzieci. Po napisał kontynuację historii z „świni”.

Opowieść, która jest warta czytanie dzieciom

W tej opowieści mamy dobre i złe znaki. Dobrze, oczywiście, świnie, możemy sympatyzować z nimi. Po tym wszystkim, zły wilk chce ich jeść. Ale świnie jednocześnie głupiego (NIF NIF i NUF-NUF), ponieważ mają nadzieję, że domy hilenkie zostali uratowani, a jeśli to nie był mądry Naf Naf-one nie przetrwały. Tylko razem, bracia byli w stanie pokonać wilka, a nawet dać mu nauczkę, aby nie starać się je jeść.

Choć to opowieść uważany przez wielu prymitywne, ale to jest dokładnie ten produkt, który warto powiedzieć dzieciom na całym świecie. Po tym wszystkim, bez względu na to, który napisał „Three Little Pigs”, autor chciał przekazać główny punkt – zawsze powinien być czas, aby przygotować się na „zimowe”, który ma być przygotowany do złych czasach i rozpocząć przygotowania z wyprzedzeniem, a rodzina – jest to wartość główny, tylko z rodziną można nawet „wilk” do pokonania. Istotnie, tylko w formie bajek mogą być przesyłane do małych dzieci takie główne koncepcje życia i tylko w taki sposób, w jaki je postrzegamy. Ważne jest, aby prawidłowo odpowiedzieć na pytania dzieciaków, które mogą zwrócić po słuchanie lub czytanie tej pracy, tak aby zrozumieć cały punkt. A jeszcze lepiej dzieci stosuje się opcję, w której wilki nie zabijają, bo wtedy świnie (jako znaków) przestają być dobre. Lepiej niech to tylko karani za ich chęć je jeść, to zły pomysł. I młodych rodziców nie powinny być leniwy, aby ponownie powiedzieć ta konkretna opowieść. Jeśli interesuje się dzieckiem, więc on naprawdę lubi.

Tale – to najprostsza forma transmisji mądrość, doświadczenie z pokolenia na pokolenie, to jest nasze dziedzictwo, które musimy zachować dla przyszłych pokoleń, które mogą mieć swój sposób każdy zrozumie, a także będą się zastanawiać, który napisał bajkę „Trzy małe świnki”. Autor tej kwestii otrzymał już zupełnie inną odpowiedź, która zasadniczo polega na tym, że autor tej opowieści jest osób na świecie, ponieważ pokolenie po pokoleniu z jego ulepszane.