473 Shares 3129 views

Dzień, kiedy obchodzony jest truckers?

Nowoczesny romans z autostrady – to nie jest bajka z rabusiów. Te rycerze szlaków, żyjące na drodze, wiedząc każdą mapę szlaku i drogową w kraju – jest, oczywiście, są kierowcy ciężarówek. Zmieniają się spokojną stabilne życie z pracą od świtu do zmierzchu na nerwowy, odcięty od rodziny i domu dysku zawodu. I jego profesjonalny wakacje , ale także podkreślić oddzielnie od innych kierowców.


Gdy kierowca na dzień w Rosji?

Oczywiście, jak wszyscy ci, którzy są za kierownicą, ludzie świętują słynne uroczystość – Dzień kierowca. Data ta jest zmienna i spada zwykle na ostatnią niedzielę października. Przynajmniej w Rosji, na Białorusi i Ukrainie, święto jest oficjalnie obchodzony w ten sposób.

Ale w świetle tego, co kierowców napędowych maszyna kto transport towarów na długich dystansach, fakt trudności i niebezpieczeństw, które napotykają na spadku drogi, zawodowi kierowcy ciężarówek jednodniowe święto obchodzone oddzielnie. Jest obchodzony w ostatnią niedzielę lata. Tak, trucker Day 2013 przypada na 31 sierpnia i zakończy cykl letnich festiwalach w ubiegłym roku.

Ważna uwaga w tej sprawie

Uważa się, że członkowie tego zawodu jest prawie nigdy w domu. skok one od lotu do lotu, często nie widać ich rodzinom przez wiele miesięcy, a zatem bardziej przywiązany do domowników sklepie. Ale można spotkać prawdziwe braterstwo w swoich szeregach. W przeciwieństwie do innych kierowców, którzy czasami zachowują się wobec siebie jak gorzkie wrogów, w społeczności kierowców kwitnącej wzajemnej pomocy, przyjaźni i życzliwości w stosunku do „ich”.

A na kierowców dzień może być widoczna gołym okiem. Jak dotąd nie okazały się kierowca z domu, że w każdym mieście, a nawet tylko na torze, aby znaleźć wsparcie kolegów w sklepie, dostać im gratulacje, a które naprawdę muszą przyznać, zdenerwowany z nimi kieliszek lub dwa na przejściu dla ich ciężkiej i pracować dla dobrego, ciepłego torze.

Trochę o sobie rycerze Runs – Truckers

W ogóle, kierowców, przewoźników cargo są podzielone na dwie dość duże grupy – niektóre z nich są na własny rachunek, prywatni przedsiębiorcy mówienia. Inni pracują w stanie firmy oferującej usługi w transporcie. Ale niezależnie od statusu ich gorąco łączy miłość do podróży, drogi i jego samochodu. I to jest dla takiego kierowcy – a towarzysza i pomocnika i matki domu. często wyglądają po ich Tracians znacznie lepiej niż samochody, które mogą być przenoszone po mieście w swoim wolnym czasie. Iw dniu jego czterokołowego kierowców przyjaciół Trucker sami nie są skłonni do mniej niż siebie.

Ale poza sterowniki społeczności trasach długodystansowych, które, nawiasem mówiąc, socjologowie samodzielnie w osobnym subkultury, jako Dzień trucker obchodzony jest? Wśród ludzi dalekich od zawodu, niewiele osób wie o tym wakacje. Poinformowano o ile powietrze, „Radio Chanson” lub „Droga Radio” – ulubiona stacja radiowa romantyków głównych dróg.