659 Shares 7546 views

Fire-Applied Sport: Normy i harmonogramy

Fire-aplikacja (lub ratunkowy) sport – to szczególny rodzaj aktywności fizycznej charakter usługi. Polega ona na wykonywaniu ćwiczeń kompleksy, badanie metod, które stosuje się w praktyce do gaszenia pożarów. Zawody odbywają się zarówno w indywidualnych i grupowych w klasyfikacji generalnej.


Podstawy programowe

Istnieje cały system środków (rodzaje tych zawodów zostaną opisane osobno), która koniecznie obejmuje sporty ogniem zastosowane.

atak ziemia

Zakłada ona wzrost okna na czwartym piętrze wieży treningowej z drabiną. zawody te odbywają się w pewnej kolejności. Sportowiec musi zająć stanowisko, stojąc przed linią startu, który jest sporządzony z podstawy wieży treningowej, krokiem na niej jest surowo zabronione. Pozwolono, aby zająć ręce napaść drabiny w wygodnej pozycji. Uczestnik może rozpocząć się na sygnale i ma prawo do użycia wszelkich środków, aby podnieść piętrach wież, bez przeszkadzania innym. Warunki konkurencji są zakazane od stojąc na parapecie, aby wykonać wyrzut schodów. Użytkownik wykończenia, kiedy przychodzi z obiema nogami na powierzchni i zamyka urządzenie kontaktowe.

Pokonywanie przeszkód 100 metrów

zawody te odbywają się w następującej kolejności:

  1. Sportowiec w pozycji przed linią startu, nie dotykając jej. W ten sposób uczestnik posiadający tuleję, która może być w dowolnym położeniu.
  2. Podczas jazdy na trasie do pokonania ogrodzenia, wziąć wąż, aby przezwyciężyć boom, przymocować przewody do siebie. Następnie konieczne jest, aby zbliżyć się do rozgałęzienia, dołącz linię na rękawach i położyć go. Przeskoczyć przez płot, jak to możliwe bez nogi zatrzymać na stokach i stojakach. Rękawy mogą poruszać się w dowolnym momencie. Sprzęgło Splachivanie kieruje się do bębna i pozostawiono do wytworzenia rozgałęzień w procesie jako ogranicznik i ruchu. Jeśli zsiąść z drewna wykonane przestać, zawodnik musi przejść pierwszy test. Nie można przenieść oddział ich lokalizacji.
  3. Wszystko, czego potrzebujesz, aby zamknąć główki sprzęgu po zakończeniu.
  4. Wynik nie będą liczone, jeśli podczas natychmiastowego zakończenia fazy partii nie orzekł rurowy linii w taki sposób, w którym sędzia miałby możliwość oceny prawidłowości rajdach głowic zaczepowych tułowia i rękawów.
  5. Zabrania się dotykać rękawy po sygnale startu będzie dźwięk.

W momencie zetknięcia się wyimaginowanej mety z dowolnej części ciała z wyjątkiem głowy, szyi, ramion i nóg, stałe wykończenia.

Sport Nordic Combined

Ten typ reprezentuje konkurencji, łącząc oba z powyższych. Ustalenie wyników odbywa się poprzez obliczenie czasu ustalonym przez uczestników w obu konkursach indywidualnych mistrzostw, ale w klasyfikacji generalnej zespołu nie są liczone.

przekaźnik ogień

rywalizacja ta odbywa się w czterech etapach, przy czym każdy z odległości 100 metrów. W nim każdy uczestnik może działać tylko jeden etap. Ogień bagażnika służy do przekaźnika. Ostatni uczestnik zobowiązany jest do pokonania mety razem z beczki. W momencie zetknięcia się wyimaginowanej wykończenia najnowszy członek części ciała z wyjątkiem głowy, szyi, ramionach i nogach, stała wykończeniowe zespół.

wdrożenie walka

W tym konkursie, począwszy sportowcy pokonania dystans do tarczy, która jest czynna przez techniczny sprzętu przeciwpożarowego. Następnie podłączony do rozgałęzienia rur i pomp, a następnie brukowania dwie linie jednego ramienia, podczas gdy palacz stoją w pozycji przed ogranicznik (45 metrów poniżej środka tarczy). Jednocześnie rura ssąca musi być połączony z silnikiem pompy, a wlotowy siatki, pod warunkiem, że te ostatnie powinny być przyłączone do przewodu ssawnego, zanim zostanie zanurzone w zbiorniku z wodą. Po ukończeniu ogólne sędziów sprawdzić poprawność tulei podłączonej do sieci. Następnie pompy są włączone. Po tym, woda ze zbiornika karmić ją do linii torby. Konkurs objęty jeśli strażak udało się wypełnić zdolności zarówno docelowej objętości 10 litrów.

Sport przeciwpożarowe Applied: Wyładowania

Tytuł mistrza sportu jest przyznawane uczestnikom, którzy osiągnęli 17 pełnych lat, kandydata na mistrza sportu – 16 lat. Poziom ogólny – po wykonaniu 14 lat. Jak otrzymać honorowy tytuł magistra? Przeciwpożarowe stosowane przepisy sportowe, które zostały ustanowione zgodnie z wiekiem, pod warunkiem pewnych kryteriów do uzyskania tytułów. Na przykład, MS podano na podwójnych standardów w realizacji trzyletniego okresu, zgodnie z następującymi postanowieniami: udział w międzynarodowych konkursach, rosyjskie Ministerstwa Sytuacji Nadzwyczajnych Sytuacji Nadzwyczajnych mistrzostw i zawodów na skalę krajową, dodaje się do jednolitego planu na all-rosyjskich, międzyregionalnych i międzynarodowych imprez sportowych. Przeciwpożarowe stosowane sportu wiąże się szereg warunków, w których normy wyładowcze uznaje się za spełnione. Obejmują one w szczególności obejmować: kandydata na MS – konkurs, którego status nie jest poniżej Regional Championship MOE. Nie powinno być co najmniej dziesięć zarejestrowanych uczestników dla każdego rodzaju programu. Pierwsza kategoria – konkurs, którego status jest nie niższa niż Championship EMERCOM Federacji Rosyjskiej. Warunki są podobne do tych ustanowionych dla MMR: minimum dziesięciu zarejestrowanych uczestników dla każdego rodzaju programu. Drugi, trzeci poziom Junior jest dostępny na oficjalnej konkurencji jakiegokolwiek statusu.

Powstanie i rozwój

Sport przeciwpożarowe Applied rozpoczął swoje istnienie w czasach Związku Radzieckiego. Już w 1937 roku odbyło się pierwsze zawody. Ich uczestnikami byli pracownicy na NKWD. Oprócz głównych rodzajów zdarzeń, lekkoatletyka, strzelania i elementów gimnastycznych zostały dodane do programu. Oficjalnie sport ognia zastosowane zostało uznane w 1964 roku – wtedy Federacja powstała tego rodzaju. W następnym roku, w mieście Leningradu, przeszedł już pierwszy Puchar Świata. W 2001 roku w Rosji nie było ratownicy i strażacy Federacja Sportu (klasa międzynarodowa). W kwietniu 2002 roku, która odbyła się w Zielenogorsk na badanym widok turnieju sportu. Miał charakter międzynarodowy. W tym turnieju wygrać Puchar Azji. We wrześniu 2002 roku odbyła 1st World Championship of ratunek i pożar w Moskwie. W Kazaniu odbyło się pierwsze mistrzostwa świata w 2010 roku wśród juniorów. Że jest tak opracowany w Rosji przeciwpożarowych stosowane sportu. Kobiety zostały aktywnie uczestnicząc w konkursie dopiero niedawno – w 2013 r. Do tego czasu było sportowe mężczyzny.