143 Shares 6874 views

Adelaide znaczenie imienia, pochodzenie, tłumaczenia

Niesamowicie zgrabna i delikatny nazwa Adelaide przyszedł do naszego języka z Niemiec. Jest jeszcze w starożytności, oryginalna wersja tej nazwy, o której mowa dziewcząt urodzonych w rodzinie szlacheckiej. Adelaide nazwać dziecko – następnie wybierz specjalnego przeznaczenie dla niej. Co? Czytaj dalej!


Adelaide znaczenie imienia, pochodzenie i tłumaczenia

Imię z niemieckimi korzeniami jest już wymarły wersja dawnej niemieckiej nazwy brzmiał jak Adelgeyda. Składa się z dwóch słów – Adal (szlachetny) i Heid (rodzaj), to znaczy „szlachetny rodzaj”. Imię Adelaide, pochodzenie i wartość, która nie różni się od nazwy Adelgeyda ma inne powiązane nazwy: Adele, Adeline, Alice.

Adelaide w dzieciństwie

Trochę Adelaide – cicha dziewczyna, ale dość trwałe. Czasami staje się jej wytrwałość upór. Od chwili narodzin i przed pierwszymi urodzinami Adelaide dosłownie daje rodzicom odpocząć przez chwilę. Dziewczynka rośnie niespokojny, często myli dzień i noc. Dziecko rozwija się szybciej rówieśnicy zaczynają chodzić i mówić wcześniej. Odróżnia dziewczyny i niektóre zamknięte. Nie możemy powiedzieć, że Adelaide, wartość, której nazwę można przetłumaczyć jako „vysokorozhdonnaya” przez ludzi, ona po prostu nie chce firmę. Znacznie bardziej interesujące spędzenie czasu dla rzemiosła i zabawy z lalkami lub pomaganie matce w pracach domowych. Dorastając, Adelaide wejdzie w środowisku społecznym, ale może prowadzić do uzależnienia od opinii innych ludzi.

Nakłada szczególne piętno na dziewczynie imieniem Adelaide znaczenie nazwy. Kobiece w jego posiadacza opracowany w bardzo młodym wieku. Dziecko kocha dzieci, opieka dla zwierząt i roślin, dużo czytania, z preferencją literatury lub science fiction. Jest w naturze skromności dziewczynki i powściągliwości.

Inną cechą – obecność talentu muzycznego. Adelaide dobrze śpiewa i ma ucho do muzyki. Możliwości te pozwalają dziewczyna studia w szkole muzycznej, a nawet ich życia do sztuki. W normalnej szkole Adelaide czyni również postępy. mogą one być małe w szkole podstawowej. Warto jednak dziewczynka zainteresowani przedmiotami, jak to osiągnąć dobre rezultaty.

Zdrowie mały Adelaide

rodzice dziewczynki, mając Ta nazwa może być zadowolony, że dziecko zachoruje znacznie rzadziej niż inne dzieci. Adelaide Zdrowia nie powoduje żadnych problemów, ale istnieją pewne trudności i ona. Na przykład, istnieje skłonność do choroby górnych dróg oddechowych. Eksperci pamiętać, że w tym przypadku kluczowy związek między postawą i objętości płuc.

dorosły Adelaide

Wraz z wiekiem, charakter Adelaide znacząco różna. To prawda, że zdarza się prawie niezauważalnie, bez gwałtownych zmian. Trochę świętoszek zamienia się w towarzyskim dziewczyny. Adelaide zaczyna doceniać wszystkie zalety popularności publicznej, umiejętnie robi wrażenie na innych. I pomóc jej w tym wyrafinowanym stylu i poczucia taktu.

Charakterystyka dziewcząt z nazwą Adelaide

Piekło – prawdziwe piękno, gdy jest w stanie zadbać o siebie, uważnie śledzi modę, ale ma swój własny styl. Dziewczyna może spędzać godziny przędzenia przed lustrem, podziwiając siebie. Poza Adelaide prowadzi aktywny tryb życia, uwielbia podróże, dużo mówić i często poznać nowych ludzi.

Znalezienie wyjścia z nietypowych sytuacjach w życiu dziewczynki pomaga analityczny umysł i nabyte z wiekiem, zdolność być ironiczny. Nawiasem mówiąc, te cechy pozwalają mu zachowywać się z ludźmi bardziej pewny siebie. Dorastając, Adelaide staje się pewny siebie, twardy. Postać może pojawić się drażliwość, a nawet agresywny.

Kariera Adelaide

Adelaide może pracować w prawie każdej dziedzinie. Ona jest bardzo odpowiedzialna i celowy. Wszędzie tam, gdzie pracowała, wszędzie zapanuje porządek, wszystkie projekty będą realizowane w czasie. W tym przypadku, może znaleźć kompromis, aby uniknąć konfliktów. To z tego powodu, szacunek dla kolegów, Adelaide, słuchać jej opinii. Ale Adelaide, znaczenie nazwy, które omówiliśmy powyżej nie są karierowiczów. Nie była szczególnie interesująca przyjąć stanowiska kierownicze. Daleko lepiej być odpowiedzialny wykonawca.

życie osobiste

Ważną rolę w życiu rodziny grając w Adelajdzie. Ona jest poważnie o małżeństwie, mogą długo, aby znaleźć bratnią duszę. Do diabła zgodził się poślubić, potrzebuje dużo czasu, aby spotkać się z wybranych. Jest niezwykle zgodne i zwykle działa jako slave. Ale nawet te cechy nie pomagają przez dłuższy czas, aby uratować małżeństwo. Często właściciel nazwy nie ożenić lub zmienić wiele małżonków.

Adelaide: wartość nazwa i interpretacja dla kobiet urodzonych w różnych porach roku

Dziewczyna o tej samej nazwie, urodzony w zimie, kontaktowy. Jednak łatwiej jest znaleźć wspólny język z płcią przeciwną. „Lato” Ada, wręcz przeciwnie, jest bardzo trudno zgodzić się z ludźmi. Adelajda urodziła się wiosną, opracowali intuicji. Prawie wszystko, te dziewczyny są przekonane, staje się prawdą. „Jesień” Adelaide nie mogą siedzieć w jednym miejscu. Ma wysoko rozwiniętą wyobraźnię i wyjątkową pamięć.

urodziny

Imieniny Adelajdy może być obchodzony 5 lutego – dzień świętego ksieni Adelaide. Ona jest czczony przez katolików i jest patronką wszystkich wdów, rodziców adopcyjnych kobiety, które ponownie ożenić i narzeczonych. Według kalendarza prawosławnego, dziewczyna, nosząc nazwę można świętować dzień nazwisko w dniu 16 grudnia.

Teraz, gdy wiem, co historia pochodzi od Adelajdy, wartość nazwa, jej głównych cech.