324 Shares 4588 views

Mężczyzna krem do rąk. Co to jest i jak wybrać najlepszy?

Niektórzy ludzie uważają, że prawdziwy mężczyzna nie wie, co się krem do rąk. Takie środki nie mogą odbywać się w jego nocnym stoliku, bo to – Samica kosmetyków.


Takie stereotypy tracą znaczenie, jak daleko od nowoczesnego stylu życia. Męskie dłonie narażone są na stres i cierpią jeszcze bardziej kobietą. Wynika to z mniejszej opiekuńczy stosunek do nich, pracujących w trudnych warunkach. W efekcie skóra wysycha, pęknięcia powstają, co samo w sobie jest dość bolesne i może spowodować rozwój zapalenia. Dlatego mężczyzna krem do rąk jest bardzo aktualny kosmetyczny.

W przeciwieństwie do męskich produktów do pielęgnacji dłoni z kobietami

Można by pomyśleć, że kosmetyki przeznaczone dla mężczyzn i kobiet skóry, jest identyczny, ale tak nie jest. W skład funduszy jest inna, ponieważ skóra jest bardziej gęsta w męskich rękach. Dlatego kosmetyki, zaleca silniejsze seks, ma wyższe stężenie substancji czynnych, w stanie zapewnić najlepsze odżywianie komórek nabłonkowych.

Jeśli porównamy liczbę wniosków od producentów dla kobiet i mężczyzn, staje się jasne, że krem do rąk dla mężczyzn przedstawiony bardzo skromny asortyment. Z jednej strony wynika to z niższego popytu – liczba chłopców, którzy są zainteresowani tym produktem, znacznie mniej niż kobiety. Z drugiej strony, jest znacznie łatwiejszy wybór. Dlatego wielu producentów produkować kremy z połączonych właściwości.

Odżywczy i środek nawilżający opiekuńczy

Mężczyzna krem do rąk nie jest panaceum, rozwiązuje wszystkie problemy. Na półkach są przedstawiane środki różnią się pod względem cech funkcjonalnych.

Jedną z ważnych funkcji można nazwać jedzenie. Kremy te mają zasadnicze znaczenie dla właścicieli bardzo suchą skórę rąk, która jest łuszcząca się i popękane. Aby rozwiązać te problemy oznaczają z gliceryny i naturalnych olejów w kompozycji. Wszystkie te składniki są doskonale odżywiają komórki skóry, zmiękcza ją i łagodzi dyskomfort. Mężczyźni powinni dać pierwszeństwo produktom, które w swoim składzie ma drzewo olej z awokado lub herbaty, gdyż uważa się, że są one najlepiej nadaje skórze.

Krem nawilżający męskiej ręcznego powinna zawierać wystarczającą ilość wilgoci. Poza tym, jako dodatkowe składniki w kompozycji, powinny być obecne ekstrakty roślinne (rumianku, nagietka, zielonej herbaty), witaminy i aminokwasy.

Ochronne i środki przeciw starzeniu się opiekuńczy

środek ochronny do rąk zapobiega problemy skórne. Ma on na celu utrzymanie napięcie i elastyczność skóry na odpowiednim poziomie. W tym celu muszą być obecne jako część kwasów owocowych, kwasu hialuronowego i kompleksu witaminy. Ważne jest, że wybrane narzędzie zapewnia ochronę przed promieniami słonecznymi.

kremy przeciwstarzeniowe koniecznie zawierać kolagen, ponieważ jest to główny substancja odpowiedzialna za elastyczność skóry. Wraz z wiekiem kolagen wytwarzany przez organizm przestaje, więc skóra staje się luźna, pomarszczona, o zwiększonej pigmentacji.

Lista testowanych produktów

Jest to niemożliwe, aby wskazać najbardziej najlepszy krem do rąk – aby każdy jego własne. Ale są pewne marki, które już dawno sprawdziły się jako wysokiej jakości. Niekwestionowanym liderem można nazwać marki Nivea. Krem odżywia tkanki i zapewnia niezbędną ochronę. Bardzo popularna linia męska Kamill Handcreme Men kremów.

Innym dobrym rozwiązaniem jest krem Clarins, doskonale zmiękcza szorstką skórę.

Aby naskórek był odporny na działanie zewnętrznych negatywnych skutków, skóra pęka i nie ma bólu, trzeba regularnie korzysta męski krem do rąk.