796 Shares 1404 views

Niva 21214: dane techniczne, ceny, zdjęcia

Wybierając pojazd zawsze chcesz być cena dopasowane jakość – samochód miał piękny wygląd, przestronne wnętrze, silne ciało, dobra przepuszczalność, minimalnej konserwacji podczas pracy, etc. Artykuł ten opisuje ogólne cechy urządzenia, które ma takie właściwości. Jest to około 21214 Niwa.

Ogólne informacje o samochodzie

Model pochodzi z 1993 roku. Korpus dotyczy kombi pojazdu, co oznacza, że pojemną bagażnika, którego wielkość wynosi od 265 do 980 litrów, i duży przedział. Niwa 21214, parametry techniczne , które świadczą o jego przyspieszenie do 100 km / hw ciągu 17 sekund, a odnosi się do pojazdów terenowych. Urządzenie nie jest przeznaczone do „lekkomyślne” i fanów szybkiej jazdy. Jego maksymalna prędkość to 137 kilometrów na godzinę, co do zasady, i jest typowy dla SUV. W samochodzie trzy drzwi – dwa przednie lądowania pasażerów i kierowca i jeden na tylnym przedziale bagażowym. Wewnątrz pięć siedzeń pod warunkiem, więc samochód należący do rodzaju pasażera.

Eksploatacja pojazdu

Model Niva 21214, specyfikacje techniczne, które odnoszą się do norm Euro 3, cieszyły się dużym popytem. Ten samochód może być napędzany na każdej drodze. Jest on przeznaczony do poruszania się po drogach, jak i na drogach miejskich. Samochód jest przeznaczony dla tych, którzy często zmuszeni są do wykonywania różnych obciążeniach. Na przykład, rolnicy rybacka, myśliwych, pieszych, model ten jest uważany za niezbędny środek transportu. Na drogach miejskich maszyna ma dobrą zwrotność i dynamikę. Jazda po drogach o złej jakości Niva 212,214 nie jest dużo wysiłku. Urządzenie jest również sterowany, niezawodny i stabilny na stromych wzniesieniach, zejścia, kolanka, garby, otworów, wgłębień i tak dalej. Pojazd wnętrze pojemny, wygodny, wyposażony w system bezpieczeństwa. Nadwozie samochodu jest w całości z materiału metalowego, który chroni ją przed zewnętrznymi uszkodzeniami mechanicznymi.

strojenie samochodu, który jest przystosowany do wypoczynku na wsi, łowiectwa i rybołówstwa

Od kiedy jedzie na tym pojeździe, różne sytuacje mogą pojawić się po nierównym terenie, często instalowane kengurin. Poza tym wzorem, samochód jest wyposażony w wyciągarkę. Z kengurina może być holowany przez inny pojazd, który utknął w błocie lub bagna, a także do ochrony ciała swojego samochodu przed uszkodzeniami zewnętrznymi. Struktura wyprodukowanymi dostosowane od kengurin standardu wykonana z materiału o mniejszej grubości. Zwiększony prześwit jest wymagane jest w strojenia samochodowego, Niwa 21214 ten sposób uzyskuje się zwiększoną przepuszczalność. Dla dobrej widoczności w ciemności w samochodzie zainstalować specjalne optykę w postaci oryginalnej żyrandol, który zapewnia zasięg we wszystkich kierunkach.

Wyposażenie dodatkowe samochodu

Gdy jazda się na obszarach o wysokim swampy, Niva 21214, którego specyfikacja jest całkowicie pozwolenie, to lepiej się zachowywać z zestawem do nurkowania. Ponadto, aby chronić organizm dodatkowo wyposażyć go vetkootboynikom, która nie zezwala na samochód, aby spowodować znaczące uszkodzenia mechaniczne. Po tym, że samochód nie boi się podróży przez las, step, błoto, bagno, garby, itd. Aby chronić skrzyni rozdzielczej Niva wyposażony noszach. Samochód ma duży bagażnik. W niektórych przypadkach, właściciele nadal nie ma w nim wystarczająco dużo miejsca. Dlatego ustawienie górnej (opcjonalnie) startu wyprawy. W celu uczynienia go łatwo dostać się do niego, dodatkowy pojazd jest wyposażony w specjalną drabinę.

Niva 21214: Opinie kierowców

Właściciele tego modelu samochodu często reagują pozytywnie. Niektórzy kierowcy wolą nawet go do samochodu krajowym, pozostawiając tło samochodów zagranicznych. Także przyczynia się do nabycia pojazdu, i jest warte Niva 21214 i niezawodność. Szczególnie cieszy kierowców niskie zużycie paliwa i doskonałe urządzenia napędowego w najbardziej niedostępnych miejscach. Usługa nie trzeba samochodu zwłaszcza właściciele piszą, że mogą poradzić sobie w tej materii. Niva 21214 nadaje się do jazdy w ciężkim mroźnej zimy (-30 0 C) – w upale pokładowego, pojazd zaczyna się szybko. Samochód ma również swoje wady, ale niewielkie. Z należytą starannością, są szybko eliminowane i nie wymagają dodatkowych znacznych kosztów części zamiennych.

naprawa samochodów

pojazd silnikowy wyposażony w elektroniczny system wtrysku paliwa, który spełnia swoje specyfikacje – wtryskiwacz Niwa 21214 ma więc napęd na wszystkie koła. Aby zapisać samochodu silnik w dobrej kondycji przez długi czas, eksperci zalecają, aby rozgrzać pojazdu przed jazdą. W oleju samochodowego lepiej nie oszczędzać. Konieczne jest, aby stale zmieniać (w zależności od przebiegu) jako opóźnione wymiany oleju może spowodować poważne obrażenia, które będą wymagały znacznych inwestycji. Niwa model 21214, który odnosi się do standardowego silnika „Zhigulevskaya” typu, który wymaga zaworu sterującego. To musi być zrobione co 7.000 – 10.000 kilometrów. Już istniejący problem „powiedzieć” dźwięk silnika na biegu jałowym, który jest słyszalny nawet jeśli zamknąć maskę samochodu. Za bezpieczne prowadzenie pojazdu to najlepiej, aby utrzymać ją na stałym poziomie, gdy diagnoza.

Kup Niva 21214

Samochód jest dostępny w sprzedaży w Rosji i innych krajach WNP, w dobrych cenach. Niva 21214, specyfikacje techniczne, które spełniają wszystkie wymagania dla SUV, jest bardzo pomocne i niezawodne środki transportu i przewozu towarów. Wyposażenie pojazdu obejmuje wspomaganie kierownicy, centralny zamek, zestawy gumowe do jazdy po drogach miejskich i nierównym terenie. To urządzenie nie jest straszne, aby przejść na długą podróż z przyjaciółmi lub rodziną. Dla tych, którzy cieszyć się świeżym powietrzu, urządzenie będzie po prostu niezbędny pojazd.