878 Shares 6480 views

Kochać kobietę mężczyzna i kobieta człowieka

Większość kobiet nie wiem jak to określić, czy ich miłość. Nawet uprawiane mądry mademoiselle ledwo znajomy z głównych cech męskich miłości. Ale co z młodą dziewczyną naiwny? Bo oni nie rozumieją, jak odróżnić prawdziwą miłość kobiety do mężczyzny ze słodkich przyjemności. Spróbujmy zrozumieć.


Niestety, miłość kobiet i mężczyzn zobaczyć inaczej. W czasach, staje się poważnym powodem do nieporozumień. Jednak nie należy zapominać, uczucie miłości jednego do dwóch. Tylko mężczyzna i kobieta – to dwie różne galaktyki. Natura nas pomyślany jako wzajemnie przyciągają plusy i minusy. Bez zmian pozostaje jedno – na pewno zawsze potrzebują siebie nawzajem! Niestety, w miłości, wyrażamy nasze emocje w zupełnie innym języku. Dlatego czasami tak trudno osiągnąć porozumienie.

diametralnie

Kobiety potrzebują stałej komunikacji z człowiekiem. Jest niezwykle ważne, aby nazwać swoje emocje, co jest bezpośrednim dowodem miłości. Nic dziwnego, że mówią: „Jeśli kobieta przestała kapiącą na mózg, już przegrał.” Człowiek, wręcz przeciwnie, trzyma wszystko wewnątrz siebie, starając się brzmieć obojętny! On zdecydowanie nie podejmuje regularne rozmowy, deklaracje miłości. Powstały para jest zawsze lubi, a innym pozwala lubić. Nie jest zaskakujące, że uczucia są przeważnie kobiety. Bardziej podstępny charakter stary zawarte w nim, że potrzeba. Poznanie i zaakceptowanie tego faktu para może uniknąć niepotrzebnych kłótni i obelg w przyszłości.

Uznanie ich uczuć sprawia, że silniejszą płeć prawdziwy strach przed odpowiedzialnością. Dla większości odpowiedzi do tego zdania jest równoznaczne z przysięgą. Prawdziwie w miłości z mężczyzną szczerze radować ulubione osiągnięcia, doceniam chęć, podejmie decyzję w sprawie jakichkolwiek problemów. Miłość mężczyzny do kobiety może być wyrażona w danym czasie. Co do zasady, panie rzadko widzą to jako demonstrację zmysłów.

Oczekiwania rozwijających się relacji jest również inna. Na przykład, kobiety chcą czuć opieki, uwagi, uczucia i szacunek swoich ludzi. Silny połowa ludzkości chce być postrzegana tylko jako oni. Stąd kochankowie próbują dać sobie coś, co chcemy sami. Niestety, jest to zła droga do serca swojego przeciwnika. Nie zapominaj, że nawet, gdy są razem, nadal jesteśmy bardzo różne.

Zapisz relacji – to ciężka praca!

Oczywiście, w codziennych kontaktach również wystąpić kłótnię. Na przykład, kobieta w oczach ludzi potrzebujących uwagi na nic. Ze względu na twardość swojej natury są one całkowicie odporne na takie drobiazgi. Jednak świadomość tego faktu czasami wymaga poważnego rozważenia. Kobieta cierpi z powodu braku uwagi, z biegiem czasu, staje się drażliwy i nerwowy. W rezultacie cierpią żadnej komunikacji z człowiekiem, czy będzie to skutkować w poszukiwaniu wiadomości na stronie.

A jednak miłość kobiet i mężczyzn, co jest wyrażone? Kolejna różnica jest wynikiem wyrażenia „człowiek kocha oczy, kobieta. – uszy” To z tego powodu, że pani łatwo urzec słodkie słowa, a pan nie mógł nie zauważyć harmonię długimi nogami. W związku z tym chciał zatrzymać się rozejrzeć, a to być sexy, ekscytujące fantazja kobieta. na relacji ekspertów psychologii od dawna potwierdził, że mężczyzna popęd płciowy i poczucie miłości odpowiadają całkowicie różne części mózgu. Opierając się na tym człowieku tkwi w poligamii. Wierzy, że jego męskość jest wyrażona w liczbie kobiet.

W związku z pracami różnych części mózgu związanej z bliskości fizycznej kobiet i mężczyzn też jest inna. Dla płci pięknej płci jest pewnego rodzaju procesem, który wymaga poważnego podejścia do wyboru partnera. Z punktu widzenia ludzi miłość i seks nierówny! Czasami nawet najbardziej wierny człowiek szuka intymne doświadczenia na stronie. Niestety, jesteśmy winni fizjologię. O zrozumienie nie może być mowy!

Każdy wie, że sto procent zgodności z mężczyzny i kobiety w miłości jest gwarancją silnego związku. Ponadto główną rolę odgrywa nie tylko seksowna, ale także naturalne i zgodność psychologiczny. Po latach napięcia seksualnego jest już praktycznie nie odgrywa szczególną rolę. Niestety, miłość nie przewiduje zrozumienie i wsparcie w domu. Nieporozumienia mogą zniszczyć każdą idyllę w stosunkach zaostrzeniu konfliktu. Aby przynajmniej trochę bliżej do zrozumienia, trzeba włożyć wiele wysiłku.

charakter

Aby zidentyfikować kompatybilność, opisać w dwóch kolumnach o różnych cechach. W pierwszym liście wszystkie pozytywne cechy partnera w drugim naprawić irytujące. Pomyśl o tym, gdzie jesteś gotów zrezygnować, i że nie jest całkowicie zadowolony z zachowania partnera. Jednak jest jeden warunek. Ocena powinna być bezstronna i nie opiera się tylko na samych emocji. Psychologowie zaleca się wykonać taki test, razem z partnerem. Być może, po porównaniu ogólne wyniki będzie można dojść do wzajemnego decyzji.

psychologia

Kompatybilność psychologiczne mogą być identyfikowane w następujący sposób. Zarejestruj się na kawałku papieru w kolejności skali swoimi wartościami. Innymi słowy, najważniejszych parametrów: rodzina, przyjaciele, praca, pieniądze. Ponadto, każdy z partnerów osobno wymienia wszystkie czynności z jego zrozumienia sytuacji. Test jest utworzony w podobieństwo ich wyników, a nie przypadkiem na każdym względem. Dobrze, jeśli poglądów obsługiwanych kobiet na miłości, relacji damsko. Kobieta była wówczas gotowa do stworzenia prawdziwie szczęśliwy związek. Jeśli jeden z partnerów umieścić na pierwszym miejscu rodzinę i inne – karierę, to jest to poważny powód do konfliktów i sprzeczności.

Filie

Partner Zgodność jest kluczowym wskaźnikiem zdolności do utrzymania ogólnego budżetu. partnerów finansowych niedopasowanie doprowadzi do znacznych kontrowersji. Zgadzam się, jeśli wybrany budżet składają się wyłącznie z wydatków na siebie, prawie nie będziesz cieszyć się w podobnej sytuacji. W tym przypadku również psychologowie doradzają każdego z partnerów, aby zaplanować budżet na kawałku papieru. Następnie porównać wyniki swoich listach, koncentrując uwagę na sprzeczności nie są i podobieństwa. Jednak nie należy zapominać, że pełna interoperacyjność można osiągnąć bez jedności interesów.

temperament

Niewątpliwie, romantyczny spacer ze swoim kochankiem, jego zdolność do zapewnienia Państwu – doskonale. Jednak to nie wystarczy! Gwarancja szczęśliwy, trwały związek jest kompatybilność temperamenty seksualne. Oprócz przyjemnych doznań, a także korzyści dla zdrowia, płeć może rozstrzygać praktycznie żadnego konfliktu. cieszy się również dobrą reputację ciekawą teorię, że zgodność seksualna jest zależny zodiaku horoskop. Być może warto zwrócić uwagę na daty swojego partnera urodzenia?

Podstawowe zasady temperamentów

Temperamenty musi być co najmniej w pobliżu. Na przykład, jeśli człowiek ma wysoką, a kobieta – jest niski, relacja będzie na krawędzi porażki. Ta sama sytuacja powstaje, gdy role męskie i żeńskie są odwrócone. Partnerzy będą stale czuć się nieswojo. Będą wydawać, że z nich, że coś jest nie tak.

Osoby z wysokim temperamencie doświadczające stałe pragnienie. Zazwyczaj ich eksperymentalny aktywność seksualna zaczyna się w młodym wieku, a liczba partnerów rośnie przez całe życie. Statystycznie wzrost temperamentu mężczyzn zwykle nie więcej niż średnie. Wygląda to dość proporcjonalnie. Jeśli chodzi o kobiety, posiadacze szerokich biodrach i wspaniałych form są również często bardzo temperamentu kobiety. Panie niskiego wzrostu i raczej krótkie nogi też nie są złe w łóżku.

Naukowcy twierdzą, że podobne temperamenty typowe dla osób o podobnym wzroście. Tak drobna dziewczyna nie powinna szukać partnera wśród wysokich mężczyzn. Takie pary są często trudności ze zróżnicowanym płeć.

Posiadacze biedny temperament intymnego życia zawsze ma nieznaczną miejsce. Proces dojrzewania, tacy ludzie są zwykle późno. Są łatwo wytrzymać znaczącą pauzę w seksie. A jeśli kiedyś wybrali partnera, to do końca życia.

Według statystyk, około 80% ludzkości należy do żadnego innego niż w grupie średniej. Na przykład, wysokie tempo wzrostu wyraźnie pokazuje niedostateczną jasny temperament.

Co jest absolutną miłość?

Uczucie miłości nie ogranicza się do relacji między mężczyznami i kobietami. To może być znacznie szersze. To właśnie miłość uczy kobietom i mężczyznom duchowości. Większość religii świata opiera się na absolutnej miłości. Weźmy, na przykład, chrześcijaństwo w postaci Jezusa Chrystusa, w którym jeden z trzech cnót na równi z wiary i nadziei jest miłość. To może być nazywany Agape, która jest tłumaczona z języka greckiego oznacza „wolny, ofiarną miłość.” Nie ma się przejawiać w postaci fizycznej pasji, i opiera się na duchowym związku, który trwał przez wiele lat, a nawet na łożu śmierci.

współczesne błędy

Obecnie kobiet – zbyt dużo męskiej energii. Oni zapomnieli, jak się kochać! Osłabiony z winy energii potrzebnej, aby kontynuować wyścig, płeć piękna stały się nie inspirować i dawać. Oni zapomnieli , czym jest miłość, mężczyźni i kobiety! Jeśli człowiek chce zdobyć miłość kobiety, musi wygrać bitwę w jej oczach. Kobieta, aby wejść w posiadanie serca mężczyzny, trzeba stracić tę bitwę.

Na przykład, łamiąc miłość kobiety do mężczyzny może objawiać się nadmierną opieką syna. W tym przypadku matka zaburza prawidłowego rozwoju męskości. Lub żona, zagmatwane relacje z mężem, zamienia się w słowie pożegnalnym „mumii”. Ta manifestacja energii jest stworzenie jeden samiec. Kobieta powinna być wierna żona męża, pomocnika. Niewątpliwie zniekształcenie energii pociąga za sobą naruszenie prawa wymiany. Właściwie dlatego, że istnieje tak wiele różnic między mężczyznami i kobietami.

wymiana energii

Jeśli kobieta bez dalszej dyskusji bierze kochanka, ona budzi się w nim pragnienie, aby dać siłę swoich uczuć. Miłość kobiety do mężczyzn opiera się na 4 energii: tym względem cierpliwości, pokory, łagodności. Kiedy kobieta emituje odpowiednią energię inspiruje mężczyznę na hojność. Dodatkowo, wokół niego jest dosłownie kształcie niewidzialne pole energozaschitnoe, napędzany siłą. Takie pole może chronić człowieka sukcesu, jego równowagę emocjonalną.

Prawdziwa miłość mężczyzny do kobiety objawia się w zamian. Jest on zobowiązany do udzielenia mu opieki kochanka, narzędzia i schronienie. Jednak kiedy człowiek spotyka odrzut, zatrzymuje dać początek do akumuluj. Silny połowa ludzkości jest pilnie potrzebują tej kobiety nie jest wykształcony i kochane i akceptowane wybrany za to kim są.

Samce i samice są wizerunki siebie. W takim krzywym zwierciadle odbija wszystko, że nikt nie chce mieć wpływ.

naturalne potrzeby

On oczekuje, aby zobaczyć kobietę w męskim żywiciela rodziny, opiekuna, wsparcie. On z kolei oczekuje jej czułości, opieki. W celu uzupełnienia siebie, każdy szuka partnera cech, że nie mają sobie. Jako przedstawiciele płci pięknej nie jest uważany za słabi mężczyźni, a także uprawnienia, które nie biorą siłę kobiet. Więc co, w rzeczywistości, wyrażone prawdziwą miłość kobiet i mężczyzn? musi ona być chroniona, a to wymaga wiary w niego, ale możemy poczuć się jak ulubione w tej sprawie.

Pomysł natury jest takie, że mężczyzna i kobieta zrozumieć miłość na różne sposoby, dążenie do wspólnego celu. Dlatego ważne jest, aby wziąć pod uwagę naszą odmienność. Niestety, rzadko mają wystarczającej rozwagi, aby zrozumieć, że my – dwa są diametralnie różne. Dlatego nie zatrzymują czekać na siebie lustro podobne opinie, oceny i wyjaśnienia tego, co się dzieje. Więc co robić? Jak zrozumieć, co to jest prawdziwa miłość kobiety do mężczyzny? Wystarczy zauważyć w wybranym jednym wyjątkowo dobrej jakości, zwracając mniejszą uwagę na niedociągnięcia. Bądź cierpliwy, nie pękają i wziąć u partnera, którego istota polega naturę. Kochać i być szczęśliwym!