693 Shares 8103 views

Być albo nie być, dlaczego obrzezanie

Obrzezanie jest częściowe lub całkowite usunięcie napletka chirurgicznie. Rozważając kwestię dlaczego obrzezanie, widzimy, że trzymał ją w wielu tradycji i przekonań religijnych, a także ze względów medycznych, takich jak posiadające stulejki (zwężenie napletka) lub balanoposthitis (zapalenie żołędzi prącia z powodu nagromadzenia Smegma) i jak przedwczesny wytrysk, ponieważ obrzezka zmniejsza wrażliwość prącia.


Biorąc pod uwagę dawne tradycje i dlatego Żydzi są obrzezani, można zobaczyć, że obrzezanie dawna procedura obowiązkowa podczas przyjmowania judaizmu. W tym przypadku procedura została przeprowadzona w wieku około jednego roku. Islam uznaje obrzezanie jako praktyce jednak nie ma ścisłych reguł w odniesieniu do jego realizacji.

W obecności takich chorób jak stulejki, obrzezka prowadzi się od razu jako zwężenie napletka, penis nie jest w pełni widoczna, i w napletka smegma idzie, co często prowadzi do procesów zapalnych. Gdy balanpostite obrzezkę muszą być wykonywane, a proces zapalny może wnikać do cewki moczowej.

Wielu mężczyzn, którzy mają skłonność do przedwczesnego wytrysku znać odpowiedź na pytanie, dlaczego obrzezany. Rzeczywiście, w tym przypadku skóra żołędzi prącia jest zamknięty, zatem stosunek płciowy trwać dłużej.

Obrzezani mężczyźni byli mniej zakażone opryszczka narządów płciowych, kiła, AIDS, rzeżączka, zapalenie wątroby i wielu innych chorób, ponieważ komórki chorobotwórcze znajdują się w napletka, który jest usuwany u kobiet zmniejsza ryzyko zapalenia macicy. Również wyłączone mężczyźni rozwój raka narządów płciowych, jak gruczołów łojowych, zazwyczaj gromadzi się pod napletek zostaną usunięte. Biorąc pod uwagę, dlaczego obrzezany w podeszłym wieku, należy zauważyć, że istnieją przypadki, gdy napletek jest skondensowane z żołędzi prącia, co przyczynia się do problemów układu moczowego, więc ta procedura jest niezbędna. Obrzezanie jest przeprowadzane bardziej, a następnie, aby zmniejszyć ryzyko wpadnięcia w układzie moczowo-płciowego różnych infekcji.

Biorąc pod uwagę, jak stare są obrzezani, należy zauważyć, że procedura ta jest przeprowadzana do 12 lat, pod znieczuleniem ogólnym, w starszym wieku – w ramach lokalnej. Jeśli procedura jest przeprowadzana u dzieci poniżej dwóch miesięcy, zwykle ulgę w bólu nie ma zastosowania.

Podczas operacji cięcia na penis jest włożona przeciwbólowe leku, która następuje po usunięciu napletka około skóry prącia i szycia. W rzadkich przypadkach, w moczu wchodzi szwy przy oddawaniu moczu, co może doprowadzać do stanu zapalnego i wchodzi w krew, co prowadzi do przenikania zakażenia w organizmie.

Po zabiegu, w większości mężczyźni mają erekcję wskutek tarcia szefa członka bieliźnie. Jednak zjawisko to przestaje się w czasie, jako że proces adaptacji do nowych warunków.

Jeśli uważnie rozważyć dlaczego obrzezany, można zobaczyć po drugiej stronie tego. W ten sposób, po procesie cięcia penis być chroniony, co powoduje, że traci swoje naturalne oleje i suche. Ponadto, tarcie ubrań tam ból i dyskomfort, i istnieje niewielkie ryzyko zakażenia po zabiegu.

Eksperci doradzają ci ludzie, którzy nie mają wady rozwojowe penisa i którzy podążają higieny osobistej, nie przeprowadzenie obrzezania. W każdym razie, każdy człowiek prawo do decydowania, czy ma być obrzezany do niego, czy nie.