871 Shares 2905 views

„The Master” – nawóz dla roślin kwitnących

Uprawy roślin wewnątrz – jest nauką. Proces instalacji nie jest trudne, ale w tym samym zakładzie wkrótce staje się bujne i luksusowe wnętrze zdobienia siebie, podczas gdy inne nadal siedzieć na ziemi łodygi nudny, nie zginął, ale bez przenoszenia do wzrostu. Aby uniknąć tej sytuacji, konieczne jest, aby badać szczegółowo potrzeby zielony zwierzę, znaleźć odpowiedni grunt dla niego, jak również dokonać regularnego nawożenia. Dzisiaj chcemy wam powiedzieć o produkcie „Master”. Nawóz z tej serii ma świetny personel i wysokiej jakości. Jeśli masz w arsenale znajduje się toaletka, pewni, że rośliny na swoim parapecie będzie ładniejsza codziennie.


krótki opis

Dziś wielu ludzi, zwrócić uwagę na firmy-producenta, więc zacznijmy od tego, a opis „Master” produktu. Nawóz dostarcza nam włoskiego producenta, firmy Valagro. Ta całkowicie rozpuszczalna w wodzie substancja, przy czym zakres jego stosowania jest najszersza. Może być stosowany do produkcji nawadnianie dolistnego i ściekową, to może być z powodzeniem stosowany do hydroponice. Nawóz nie zawiera sód, chlor i węglany. Ponadto, dla każdego zakładu ma swoją własną formułę, a dla wygody granulatów i proszków różnią się kolorem, więc nie dokładnie wymieszane. „Master” – nawóz, który może być stosowany nie tylko do instalacji wewnętrznych, ale również do nawożenia roślin sadowniczych. Preparaty różnią się pod względem proporcji pierwiastków śladowych.

dla storczyków

Tropikalna roślina jest bardzo wrażliwa na brak minerałów w glebie. Przedłużone czczo prowadzi do więdnięcia i krzewów pod nieobecność strzałki kwiatowych. Znormalizować wzrost i rozwój roślin, trzeba nawozu „master” dla storczyków. Opinie mówią, że po kilku karmień może zdiagnozować znaczącą poprawę stanu domowych. Liście są zielone i mięsiste, nowe korzenie rosną w niespotykanym dotąd tempie, a co najważniejsze, roślina daje bujne szypułek. Kompozycja płynnego nawozu dla orchidei – azot, fosfor, potas, magnez, żelazo, mangan, miedź, cynk, witaminy B, to wszystko, czego potrzeba kwitnienia rośliny. Zaleca producent nasadka znaczy rozpuszcza się w jednym litrze wody i paszy kosmetycznych 2 razy w miesiącu.

Rozcieńczyć luksusowe kwiat ogród

„Master” – nawóz dla wszystkich okazjach. Można żyć w domu z wielu roślin ozdobnych, z których każda wymaga opieki i uwagi. Więc jeśli jesteś doświadczonym kwiaciarni, wybrać dla swoich ulubieńców uniwersalny nawóz, który jest przydatny do wewnątrz i na uprawach ogrodniczych. Ideal – nawóz „Master” dla roślin kwitnących. Ten uniwersalny kompleksowe narzędzie, które jest idealne dla balsamu i begonii, gardenii i kamelii. Doskonałe reaguje na nią kalumneya i Lubell, stokrotka i petunii, fiołka, fuksja i cyklamenu. Tak więc kupując tylko jedną paczkę, będzie można do rozpuszczenia całej ulicy klomb kwiatów i ozdobić swoje cieplarnianych wspaniałe okazy kwitnące.

Nawóz „Master” dla roślin: skład

Jak już wspomniano, produkty tej marki ma swoje własne kompozycje, jak każdy z leków dla określonej kultury. Jest to skuteczny rozpuszczalny w wodzie nawóz, który jest całkowicie absorbowane przez rośliny, ponieważ zawiera on wszystkie elementy niezbędne w postaci chelatowej. Nie zawiera chlor, który jest szkodliwy dla większości kolorów. W kompozycji z 14% azotu i 21% fosforu, 24% potasu. Ponadto, istnieje również potrzeba dużo rośliny kwitnące cynku, potasu, manganu, wapnia, miedzi i żelaza. Nawóz „Master” dla różnych kolorach w zrównoważonym stosunku makro- i mikroelementów, który spełnia wszystkie potrzeby zielonych zwierząt w składniki odżywcze, stymuluje aktywną i długotrwałe kwitnienie, ale również przyczynia się do intensywności koloru liści i kwiatów. Ale to nie koniec wszystkich właściwości. Regularne stosowanie „Master” może poprawić choroby konfrontacji roślin i zgniliznę, która jest palącym problemem dla każdego ogrodnika.

zalecenia

Przed rozpoczęciem karmienia, należy znać kilka zasad. Znacznie lepiej sadzić niedożywienia niż overfeeding, więc nie należy przekraczać zalecanej dawki. Przed dokonaniem nawóz do gleby, dobrze rozlewać go zwykłą wodą. Dzięki czemu można uniknąć pieczenie delikatnych korzeni. To nie jest zalecany do zasilania roślin w ciągu pierwszych dwóch miesięcy po przeszczepie. Jeśli właśnie przyniósł kwiaty ze sklepu, trochę czasu, aby go zapłodnienia. Bardzo często, podłoże jest nasycony zakupione stymulatorów wzrostu roślin i nawozów, więc dodatkowa dawka raczej pogorszyć stan zakładu, a nie korzyści. Jeśli widzisz oznaki choroby roślin lub osłabiony po ataku owadów, przeciągów lub mrozu, opatrunek powinien zostać przełożony. Korzenie tej chwili nie są w stanie strawić i może cierpieć. Wreszcie, należy pamiętać, że można stosować tylko nawóz w okresie wegetacji, z wyjątkiem okresu spoczynku.

dozowanie

Nie ma nic skomplikowanego, aby dowiedzieć się, jak korzystać z „master” nawóz dla roślin kwitnących. Przewodnik zaleca wstępnie przygotować roztwór roboczy, a następnie rozpocząć karmienie. Wymaga to roztwór 5 g w dwóch litrach wody, po czym kompozycja ta jest wykorzystywana do podawania. Częstotliwość zabiegów – nie więcej niż 1 raz na 7-10 dni. Recenzje podkreślają, że lek ten jest bardzo ekonomiczny, pakowania wystarczająco długo, a to świetny wynik. Jeśli więc marzysz o pięknym ogrodzie kwiatowym, jest idealnym miejscem dla Ciebie.

praktyka aplikacji

I to, co ludzie mówią na temat takiego produktu jako nawozu „Master” dla roślin kwitnących? Liczba hodowcy twierdzą, że wzrost i rozwój, a także rozkwit uczniów poprawiły się w dużo czasu po zastosowaniu narzędzia. Nie być bezpodstawne, dajemy prawdziwy przykład, gdy technika rolnicza Ogrodu Botanicznego SFU testowałem go na czterech uprawach szklarniowych. Dodajesz nie przeprowadza się raz, ale przez długi czas – od lipca do grudnia. Gwinea działał granat, oleander, Rosa chinensis i begonia. Nawozu do gleby przeprowadzono zgodnie z instrukcją obsługi, to znaczy w dawkach zalecanych przez podlewanie. Dodatkowe nawożenie zostały dokonane w celu utrzymania czystości eksperymentu.

wyniki

Agrotechnics obserwował próbek roślinnych w ciągu sześciu miesięcy, a porównanie wyników zaangażowany jest więcej sadzonki kontrolne, nie otrzymują tego nawozu. W rezultacie doświadczyli kultury, w porównaniu z kontrolą, pokazał większy wzrost. Ponadto, należy zauważyć pozytywną rzecz: to nie był fakt szybkiego rozprzestrzeniania buszu z rozszerzeniem szczelinach i utraty efektu dekoracyjnego, co się dzieje, kiedy dokonać dawek uderzeniowych niektórych pierwiastków śladowych. Rozwój roślin jest jednolita, zachowują zwarty kształt. Ale jednocześnie znacznie poprawiając jakość ich rozwoju. 6 miesięcy po rozpoczęciu doświadczenia badane rośliny o 50% większa niż w przypadku kontroli, kolor liści bardziej intensywne, obfite kwitnienia wzrosła o około 30%.

zamiast wniosku

„Master” dla roślin kwitnących – to najlepszy prezent, który można kupić za szklarni. W jednym i tym samym podłożu bazowym, to pomaga znacząco poprawić odżywianie korzenia i pozytywny wpływ na wzrost i rozwój części nadziemnej. Traktowane rośliny są znacznie większe szanse na dostatnie dostosować podczas przemieszczania się z przedszkola do domu, dodatkowo, że lepiej rosną i rozwijają się lądowania stałe miejsce zamieszkania w glebie szklarni.