809 Shares 3126 views

Orijen – karma dla kotów wszystkich ras

Orijen – karma dla kotów i psów. Produkuje taką samą firmę, która produkuje żywność Acana. Marki te są umieszczone jako pasza dla zwierząt, które są biologicznie odpowiednie odżywianie naturalne zwierzę. lwia składników paszowych – ryby i mięso. Elementy te są połączone z owoców i warzyw.

Jaka jest różnica między „Akan” i Orijen? struktura

„Akana” bardziej dostępne i Orijen spółka pozycjonowana jest jako idealnego jedzenia. Dlaczego tak? Porównajmy dwie marki. W Orijen zawiera 75% mięsa, a w paszy "Akana" – 60%. Poziom białka w pierwszym rodzaju jest większy od drugiego. ORIJEN – kotów, która zawiera niewielkie ilości węglowodanów (maksymalnie 20%) oraz w: "Akane" – 35%.

Również w Orijen paszy są kwasy tłuszczowe (omega-3), – 0,4% -07%. Produkcja obejmuje kanadyjski ryby.

Pasza zawierała umiarkowaną wapń i fosfor (1,4% i 1,7%). Nadmiar tych pierwiastków może prowadzić do wielu problemów zdrowotnych zwierząt. W tym przypadku jednak to nie nastąpi.

Asortyment kotów

Jakie jedzenie można kupić marki Orijen? Karma dla kotów jest dostępny w dwóch odmianach – Orijen Cat and Kitten i Orijen Cat 6 świeżych ryb. Firma nie produkuje konserwy. Dlaczego tak? Taki skromny asortyment związany z polityką. Firma produkuje żywność na Champion Petfoods rośliny, tak, że można go monitorują i kontrolują wszystkie etapy. Specjaliści Company pokazują, że procesy produkcji konserw i suchej karmy są różne. Dlatego też, aby nie pogorszyć jakość produktów, firma zdecydowała się na jednym rozwiązaniu.

Niestety, firma angażuje się również w leczeniu paszy. Dlaczego? Ponieważ skupia się na tym, że jeśli oryginalny zwierzę zjada właściwie, nie ma paszy leczniczej, co do zasady, nie jest to konieczne.

Mieszanka paszowa zawiera duże ilości magnezu, jako wysoki poziom mięsa. To przyczynia się do zapobiegania chorób nerek, takich jak ICD i innych.

Oczekiwanie na dostawę i produktów specjalnych dla wykastrowanych zwierząt. Ponieważ większość energii zwierzę otrzymuje od węglowodanów zamiast białek, które, jak wiadomo, nie są zdeponowane w tłuszczu.

Plusy i minusy żywności Orijen

Jako dobre cechy są następujące objawy:

  • karma dla kota składa się unikalnym podejściem opartym na trzech zasadach: NIE outsourcingu, świeżych składników i zgodności biologicznej;
  • Niska zawartość węglowodanów i tym samym zapobiegania występowania problemów z przewodu żołądkowo-jelitowego, otyłość;
  • bez dodatków chemicznych;
  • jakości składników (zamrożony);
  • jako część posiada wszystkie niezbędne witaminy i minerały, a także pałeczki kwasu mlekowego i probiotyki.

Istnieją również wady:

  • Ograniczony zakres;
  • wysoka cena;
  • duża liczba składników rybnych, które mogą zaszkodzić zwierzęciu.

Opinia właściciele kotów

Co mówią o właścicielach pasz Orijen? Recenzje zostawić inaczej. Ktoś zbliżył się do jedzenia, a niektóre koty, a wręcz przeciwnie, odrzuca ją. Są ludzie, którzy dostali sucha karma Orijen bezdomnych zwierząt, dlatego też z jakiegoś powodu nie chcą go używać. Tak jednomyślna opinia o tej mocy nie jest obecny.

Więc teraz wiesz, co to jest Orijen. Karma dla kotów firma ta jest dostępna tylko do wyschnięcia. Puszki Orijen nie znajdzie się na półkach w sklepach zoologicznych.