718 Shares 7488 views

Naprawy przednie zawieszenie – pułapek

Każdy właściciel samochodu wie bardzo dobrze o jakości naszych dróg. Na nich będzie wkrótce chodzenia legendę. Głupcy są znacznie mniej, ale z problemem dróg, najwyraźniej, będzie stać przez dłuższy czas. Tak, pierwszy kierunek jazdy samochodu jest zawieszenie przednie, jest ona wykorzystywana do nieprawidłowości kradzione najbardziej drogowych, a także w celu poprawy komfortu jazdy. Ponadto, jest obarczona awarii nie tylko wibracje i wysoki poziom hałasu, ale również poważnym wypadku, więc terminowe naprawy przedniego zawieszenia – zastaw bezpieczeństwa na drodze.

Fakt, że przednie zawieszenie, jak to, czy nie, odbywa się niezależnie od siebie, tak, że jest bardzo wrażliwy na chodnik. Według konstrukcji zawieszenia różnią otdruga – niektóre bardziej rygorystyczne ustawienia, inne – miękki, to zawiesina, w której sztywność jest regulowana ręcznie lub automatycznie.

Podstawowe zawieszenie przednie typu – McPherson. Jest to wygodne, że amortyzator sprężyny są przymocowane do siebie, uzyskując w ten stojak. Jej dolna wsparcie służy do regulacji pochylenia kół.

Naprawa przedniego zawieszenia może zrobić dość drogie, ponieważ poważne szkody w postaci wygiętych ramion, sprężyny pękają i tak dalej, co prowadzi do poważnych kosztów. Aby tego uniknąć, trzeba trzymać się relaksujący styl jazdy, a także być bardziej ostrożny na drodze, ponieważ była przedwczesna reakcja na nieprawidłowości prowadzi do takich konsekwencji. Naprawa przedniego zawieszenia VAZ mogą być wykonane w dowolnej stacji serwisowej. Na jakość napraw nie należy się martwić, bo to jakość, tak samo jak wysokiej jakości komponenty są używane do tej operacji. W przypadku renowacji zawiesina była zastąpiona tulei wraz z ramionami, przegubów kulowych, amortyzatorami. Amortyzacja Po drugie, często prowadzi do poważnych konsekwencji, ponieważ wsparcie po prostu wyciąga z siodła i wał pozostaje dwójnóg. W tym przypadku koło jest praktycznie prostopadle do kierunku ruchu, który kończy się wypadek. Konsekwencje zależą od prędkości ruchu.

Regularna naprawa zawieszenia przód pomaga uniknąć takich chwil. To może być prowadzone w domu, ale geometria kół przednich jeszcze trzeba zrobić, to lepiej dać profesjonalistom. naprawa zawieszenia Audi, na przykład, będzie znacznie droższe, ponieważ firma już z 90. wpajane Technologia Kompensacji odprawy, amortyzatory i tak dalej. Tutaj każda praca gospodarzem garaż problematyczne.

Naprawa przedniego zawieszenia niekoniecznie oznacza wymianę wszystkich części. Jak wszędzie indziej, najpierw przeprowadzić diagnozę. Pierwszym z nich jest z tulejami porządkowych i innych przepustów. Ich terminowe wymiana może przedłużyć życie innych części. Jeśli nie, to będzie wszystko skończy remont. Ponadto, mogą cierpieć szereg czujników, które są tak bogate w nowoczesnych samochodach. I to jest jeszcze bardziej kosztowne. Ponieważ urządzenia precyzyjne dzisiejszych czasach są bardzo cenione, a one są właśnie z tej kategorii. Dlatego nie będzie spieszyć w dowolnym miejscu, a przy wyborze ścieżki będzie trochę skrupulatny.