884 Shares 4841 views

Jak rysować ołówkiem olimpijskich?

Wiele osób chce wiedzieć, jak narysować Igrzysk pierścienie poprawnie i pięknie. Symbol ten został wynaleziony przez Pierre de Coubertin, twórca gry, które odbywają się co cztery lata w różnych krajach. Symboliczne kręgi powinny być pomalowane w kolorach: niebieski, żółty, czarny, zielony i czerwony. Stanowią one pięć różnych części świata, a splot – symbol tego, że wszyscy zawodnicy razem. Każdy z nich broni swojego kraju i marzenia fanów, zdobywając nagrody. Chciałbym dołączyć do tego małą konkurencję, ponieważ wszyscy jesteśmy patriotami, a więc jest zawsze starannie przygotować się do igrzysk olimpijskich. Część ludzi udał się na miejsce Olimpiady i innych emblematów domu i czerpać doświadczenia w pobliżu ich telewizorów i komputerów.


Krok pierwszy – począwszy

Przed rysować kółka olimpijskie, trzeba narysować okrąg. Można to zrobić z kompasem lub materiałów pod ręką w postaci kubków lub filiżanek. Pierścienie powinny być obszerne, więc trzeba narysować dwa okręgi – wewnętrznym i zewnętrznym. To daje grubość rysunku i wtedy będzie o wiele łatwiejsze do malowania logo. Oczywiście, można użyć szablonu, ale okaże brzydki, a więc nie wyciągnąć interesujące, ponieważ chcemy, aby zrobić sobie dowolny szczegół obrazu. Ta klasa mistrz zainspiruje kogoś do zrobienia czegoś twórczy i zabawy, i to po prostu chce zrobić kolorowe logo na papierze. Lepiej wziąć dużą papieru rysunkowego, to będzie jasne i piękne. Ale jeśli nie ma papieru A1, wówczas możliwe jest wyznaczenie wyraźnej i idealnych kół na kartce wielkości A5. Ten obraz może być zawieszony na ścianie w domu lub w biurze.

Drugi krok – pierścień pobór

Obok pierwszej rundzie musi być sporządzona, aby dwa więcej tego samego rozmiaru. Muszą być one identyczne i muszą być obok siebie. Jeśli wszystko rysować ręcznie, trzeba to zrobić dokładnie, ale możliwe jest, aby korzystać z pomocy. Kontury musi wywoływać wyraźnie, że po pierścienie colorization uzyskać piękny i jednolita. Generalnie, aby takie logo nie trzeba być artystą, wystarczy mieć papier i ołówek. Każdy, nawet małe dziecko wie jak wyciągnąć pierścienie olimpijskich, jest to bardzo proste i łatwe. Wystarczy użyć tej techniki obrazowania i cieszyć się podczas pracy.

Trzeci etap – drugi szereg pierścieni

Składa się on z dwóch okręgów, które pokrywają się szczyt. Gdy ilość jest zasysane, jest to konieczne dla zapewnienia, a ponadto pierścień musi być identyczne, identyczne ze sobą. Jeśli jedno okrążenie włączyć brzydki, może zrujnować cały obraz, tak, to najlepiej od razu zmienić. będzie musiał usunąć gumki koło starannie i wyciągnąć go ponownie. Może to być uczucie, że obraz jest całkowicie zniszczony, to lepiej wziąć czystą kartkę papieru i umieścić nowy kształt pierścieni. Interesujące jest to, że takie okręgi mogą być rysowane jako mały wielkości i duże. W związku z tym, w zależności od tego, i pozyskuje co odpowiada Whatman A1, A2, A3, etc. Ogólnie rzecz biorąc, nie martw się, że coś nie działa, ponieważ do rysowania kół olimpijskich jest bardzo proste.

Krok czwarty – farbowanie

Na tym etapie można zacząć malować szkic – to zabawne i ekscytujące. Aby proces ten musi być starannie i kontury powinny być jasne. Można malować kręgi farbą, ale konieczne jest, aby dobrze myśleć jak narysować Olympic rings ołówek zawsze może być bardziej piękne i kolorowe. Lewo-najbardziej koło jest niebieskie, jest on podłączony do żółtego. W dolnej części niebieskiego pierścienia wchodzi pod żółty, a górna część żółtego – ciemny niebieski. Oczywiście, można by pomyśleć, że łatwo się zagubić, ale wystarczy spojrzeć na zdjęcie, a gdy staje się jasne, jak rysować kółka olimpijskie i tym podobne, aby upewnić się, że były one podobne do obecnego logo. Zawsze chcesz wszystko okazało się pięknie i poprawnie.

Krok piąty – malarstwo wszystkie pozostałe elementy

Teraz można kontynuować pomalować resztę szkicu. Kolejnym pierścienia musi być czarne, a następnie zielonym i czerwonym. Aby dowiedzieć się jak rysować kółka olimpijskie w 2014 roku, konieczne jest spojrzenie na szkicu, tak aby nie zgubić się w kolorze. Jeśli żaden błąd nie jest więc symbolem jest gotowy. W przeciwnym razie, to lepiej zmienić, a jeśli ta działalność dla siebie, można zostawić jak jest.

Prosta i interesująca lekcja pomoże Ci zrobić logo

Zawsze chcesz przyczynić się do igrzysk, nawet jeśli jest to prosty rysunek. Powinien on być stosowany do elementu papierowej elementu uzyskując mieszankę procesu. Można to łatwo zrobić, jeśli wiesz, jak narysować pierścienie olimpijski w etapach – została przedstawiona powyżej. Tak, za pomocą środków w kasie, lub specjalne urządzenia do rozciągania, można stworzyć prawdziwe arcydzieło, które będą ozdobą domu lub mieszkania, jak również taki projekt może wnieść do gry. Ten stopniowo lekcja jest przydatna nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. Po tym wszystkim, szkoła jest często zadawane wyciągnąć lekcję, aby podobny logo.

Należy zauważyć, że pierścienie olimpijskie są na flagi olimpijskiej, który został po raz pierwszy użyty w 1920 roku. Potem stał się symbolem, aby pokazać na odzież, pamiątki, itp Flaga z kolorowe koła cały czas jest teraz poruszonych podczas gier i obniżone podczas zamykania. Na ogół, aby wyciągnąć Olympic pierścieni, to potrzebny jest prosty kredkę (oznaczenie T lub TM), kauczuk (miękka), jakość papieru (Whatman dowolny rozmiar od A1 do A5), znaczniki (kolor) i ołówki (różne kolory).