418 Shares 3838 views

Sergei Ustyugov: osiągnięcia sportowe i biografia

Siergiej Ustyjug – młody lekkoatleta. Z prawej jest uważany za jednego z najbardziej obiecujących narciarzy naszych czasów. Pomimo swojego wieku udało mu się wygrać kilka znaczących nagród.


Wczesne lata

Siergiej pojawił się na świecie w kwietniu 1992 w Okręgu Chanty-Mansyjskim. Jako dziecko był aktywnym dzieckiem i często rodził problemy rodzicom. Nigdy nie interesowałem się sportem, ale w młodym wieku poszedłem do sekcji bokserskiej. Pokazał bardzo dobre wyniki, ale w ogóle nie lubił machać ręką. Facet postanawia spróbować swoich sił w biathlonie i musiał spróbować. Będzie szczęśliwy uczestniczyć w szkoleniach i będzie jednym z najlepszych ze swoich rówieśników. Po pewnym czasie zdaje sobie sprawę, że jest z nartami, które chciałby związać swoje życie. Matka przyszłego mistrza była przeciwna, ponieważ szkolenie nie pozwoliło w pełni skupić się na uczeniu się. Pomimo wszystko Sergey Ustyugov kontynuował naukę i miał nadzieję, że stanie się prawdziwym profesjonalistą.

W wieku jedenastu dostaje możliwość, aby przejść bezpośrednio do wyścigów narciarskich. Trener, który zaoferował mu to, był pewien, że tutaj facet będzie w stanie w pełni wykorzystać swój potencjał i będzie mógł szybko dostać się do zespołu dzielnicy. Przez jakiś czas młody człowiek zastanawiał się nad propozycją i zgodził się w rezultacie. Początkowo sprawy mu się nie sprzyjały. Ze względu na skomplikowany charakter sportowca często zderzył się z nowym trenerem, a zatem nie wykazał oczekiwanych wyników. Po pewnym czasie całkowicie zmienia stosunek do sprawy i zaczyna stabilizować się podczas różnych konkursów dla dzieci i młodzieży. Właśnie tak zaczęła się Siergiej Ustyjug. Zdjęcia z jego pierwszych konkursów zajmują obecnie ważne miejsce w domowej kolekcji nagród.

Kariera w "młodych mężczyznach" iw "młodości"

Po udanym występie na mistrzostwach regionalnych, Siergiej znalazł się na liście kandydatów do juniorowskiej reprezentacji Rosji. Wkrótce był zapisany do reprezentacji narodowej, a lekkoatleta z powodzeniem występował na mistrzostwach świata juniorów.

W sezonie 2011-2012. Siergiej Ustyugov (narciarz), którego biografia jest pełna wielu odcinków, trafia do Turnieju Świata w Turcji. Udało mu się wykazać niesamowity rezultat i był pierwszym absolutnie we wszystkich początkach, w których mówił. W tym samym roku brał udział w międzynarodowym turnieju w Estonii. Tutaj po raz kolejny okazał się doskonały, po czym został zapisany do pierwszej drużyny.

W latach 2012-2013. Narciarz musiał być dość trudny, ponieważ pochodził z "młodości" w "młodości". Nie było zupełnie innego poziomu sportowców, a on w pełni go odczuł podczas pierwszych zawodów w Libercu. Ten turniej miał miejsce w 2013 roku, a on całkowicie go nie powiódł. Warto zauważyć, że to wszystko działo się w klasycznym sprintu, gdzie wcześniej nie było. Kilka dni później młody człowiek jest w pełni odbudowany i staje się pierwszym w "rozbiorze" na piętnaście kilometrów i wygrywa skiathlon na trzydzieści kilometrów. Już wtedy Rosjanin zaczął mówić o jednym z najbardziej obiecujących sportowców w Europie.

Kariera dla dorosłych

Sergey Ustyugov (narciarz) jest ciekawą osobą. Jego biografia może nie być tak bogata ze względu na wiek, niemniej jednak w tym jest coś do odczytania. Odrębna zasada zasługuje na karierę na najwyższym poziomie.

Debiut w Pucharze Świata odbył się w 2011 roku. Nawet wtedy wpada do pierwszej dziesiątki. W mistrzostwach świata w 2013 roku zostaje brązowym medalem w wyścigu w drużynie. Niestety, w pojedynczym wyścigu udało mu się tylko czterdzieści siódme.

W fazie Pucharu Świata w Davos po raz pierwszy wspiął się na podium. Siergiej Ustyugov był trzeci w sprintu. Kilka miesięcy później zdobył pierwsze miejsce w Czechach.

W 2015 roku wraz z Petukowem zdobył złoto w Pucharze Świata w Otepää. W Rybinsku został drugą drużyną i trzecią w indywidualnym wyścigu. W 2016 r. Udał się do "Tour de Ski", gdzie ostatecznie zdobył honorowy brązowy medal.

Na mistrzostwach Rosji reprezentuje się społeczeństwo sportowe "Dynamo". Szwajcarski ekspert Reto Burgermaiser trenuje narciarza.

Występy na igrzyskach olimpijskich

Po raz pierwszy Siergiej udał się do podobnego turnieju w 2014 roku. Był jednym z ulubionych. Zgodzili się z tym czołowi światowi eksperci. Absolutnie wszyscy byli pewni, że co najmniej Rosjanin zakończy swoje występy medalami. Niestety, nie było możliwe uzasadnienie nadziei. Młody człowiek bez problemów ruszył do finału pojedynczego sprintu, gdzie stał się piątą. Dla honoru sportowca nie szukał usprawiedliwienia i zgodził się, że rywale są naprawdę silniejsze.

Sergei Ustyugov: wzrost, waga

Aby zrozumieć, dlaczego dwudziestojednoletni narciarz wykazuje takie udane wyniki, powinieneś zapoznać się z jego fizycznymi danymi. Ma dość dość – tylko osiemdziesiąt jeden kilogramów. Dla sportowców mocnych, ta postać jest daleka od najwyższej. Z tego powodu udaje mu się rozwijać dużą prędkość w wyścigach sprintów. Warto zauważyć, że raczej wysoki Sergei Ustyugov. Jego wysokość wynosi sto osiemdziesiąt cztery centymetry. Dzięki temu wzrostowi ma wiele rąk, co pozwala mu zawsze być wśród liderów.

Krótki opis osobowości

Młody człowiek stara się zawsze być najlepszy we wszystkim. To właśnie dzięki tej charakterystyce stał się tym, czym jest dzisiaj. W rzeczywistości ma absolutnie wszystkie cechy, które pomogą wiele razy wygrać na mistrzostwach świata, mistrzostwach kontynentalnych, a także na igrzyskach olimpijskich.

To właśnie on jest Siergiejem Ustyjugiem. Zwykły rosyjski facet, który zdołał udowodnić wszystkim, że dzięki ciężkiej pracy można osiągnąć dowolne wysokości.