582 Shares 6228 views

Szczegóły na temat jak usunąć muzykę w „Vkontakte”

Większość ludzi jest znany networking site społeczna bardziej niż kiedyś zastanawialiście się, jak usunąć muzykę w „Vkontakte”. Dziś postaramy się zrozumieć. Dodano „VKontakte” a teledysk prędzej czy później przestanie podobać. Kiedy ten moment nadejdzie, dane powinny zostać usunięte.

instrukcja

Odpowiedź na pytanie, jak usunąć muzykę w „VKontakte”, można znaleźć czytając ten artykuł. W celu osiągnięcia pożądanego rezultatu, konieczne jest, aby przejść z komputera do widoku social networking.

Ponadto, wśród listy po lewej stronie wybierz blok „mój rekord”. W ten sposób można usunąć muzykę tylko, gdy przyjdziesz do projektu za pomocą komputera lub laptopa. Jeśli używasz innego urządzenia, należy zapoznać się z instrukcjami, które zostaną podane poniżej.

Po wybraniu pozycji „mój rekord”, na stronie pojawi się przeglądarka z tej samej nazwie. Kliknij na tytuł lewym przyciskiem myszy. Następna strona będzie odzwierciedlać pełną listę nagrań audio. Następnie można przystąpić do etapu usuwania planowanego muzykę. Aby realizować swój plan, należy umieścić kursor w żądanym miejscu, a następnie kliknij na przycisk, co oznacza usunięcie, a znajduje się na końcu utworu. Po naciśnięciu przycisku „Usuń” wybrany utwór zostanie natychmiast usunięty z listy.

Warto również wiedzieć, że muzyka, usunąć losowo z listy audio można łatwo odzyskać za pomocą specjalnego przycisku „Dodaj”. Przeprowadzając taką muzykę działania będą zwracane.

Po usunięciu wszystkich niepotrzebnych utwory powinny stronę aktualizacji przeglądarki. Produkować taki efekt może być przez naciśnięcie kombinacji klawiszy na klawiaturze: Ctrl + R. Następnie lista jest aktualizowana z muzyką. Istnieje również wersja całkowitego zniszczenia nagrań audio w „VC”.

Jak usunąć muzykę w „VKontakte” wszystko w całości

Jesteśmy zainteresowani w sposób, oczywiście, istnieje. Aby to zrobić, masz program VkOpt, który można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej dewelopera. Można go również pobrać tutaj, a program do pobierania muzyki „VKontakte”.

Po zainstalowaniu aplikacji, aby usunąć muzykę w swojej przeglądarce, przejdź do strony „VC”. Następny tam ostrzegawcze z napisem „Dziękujemy za instalację” skryptu VKOpt ". Konieczne jest, aby zamknąć okno i zwrócić się do instrukcji, przesuwając kursor i nacisnąć przycisk „OK”.

Aby usunąć muzykę, trzeba użyć myszy. W efekcie, strona wyświetla losowy utwór z sieci społecznej. Oni nie mogą być usunięte, należy ponownie wybrać „Mój rekord” i naciśnij lewy przycisk myszy. Po otwarciu całej listy ścieżek można uruchomić programu VkOpt i usunie wszystkie utwory z jednego kliknięcia. Następnie pojawi się komunikat potwierdzający działanie.

Jak zainstalować program VkOpt

Przeglądarka „Yandex” powinien być otwarty, aby zainstalować program lub „Google Chrome”. Po tym, należy pobrać program. Zainstalować go automatycznie i będzie natychmiast gotowy do użycia.

urządzenia mobilne

Teraz przyjrzymy się, jak usunąć muzykę w „VKontakte”, jeśli masz pod ręką, jest tylko telefon. Aby to zrobić, należy nacisnąć „Mój rekord” w oficjalnej aplikacji sieci społecznej lub w przeglądarce telefonu. Po tym, strona wyświetli wszystkie muzyki, które zostały wcześniej dodane.

Odtworzyć nagranie i kliknij na krzyż pojawił się w prawym górnym rogu telefonu. Kliknij na niego, a muzyka zostanie usunięty. Ponownie nacisnąć napis „Mój rekord”: strona zostanie odświeżona i lista kompozycji nie będzie.