84 Shares 5859 views

Najszybszy samochód – Pozdrowienia z przyszłości

Zaawansowana technologia pozwala na ultra-szybkich samochodów z silnikiem diesla, mający wspaniałą szybkość. Oczywiście, te samochody są przeznaczone wyłącznie do jazdy po specjalnym torze i pod kontrolą doświadczonych kierowców. Pomimo wysokiej ceny, jest ponad pół miliona dolarów, przepływ tych, którzy chcą jego floty był najszybszy samochód, wzrasta z każdym rokiem.

W ciągu ostatniej dekady, walka o honorowy tytuł odbyła się między dwoma samochodami – amerykański SSC Ostateczny Aero 6.3 V8 i francuski Bugatti Veyron Super Sport. Ulepszone wersje tych maszyn są naprzemiennie ustawione rekordy prędkości, tak prosta odpowiedź, która jest najszybszą maszynę na świecie, to jest prawie niemożliwe. Na płycie należy do „American” dzisiaj. To cud samochodowe prędkością do 444 km / h, 13 kilometrów na godzinę przed rekordowym francuskiego samochodu.

Pierwsze wydanie lidera szybkich rachunków za 2004 r. Od tamtej pory przeszedł więcej niż jeden model modernizacji ze zwiększonymi możliwościami technicznymi. Dla prędkości pierwszą 2,72 sekundy pojazd do 100 kilometrów na godzinę. Taki szybki „kretyn” jest możliwe dzięki specjalnej ultra mocny turbodoładowany silnik z doładowaniem V8.

Najszybszy samochód jest wart około 650 tysięcy dolarów, a zamyka się w pierwszej piątce najdroższych na świecie. Wnętrze obite drogiej skóry i zamszu, z siedzeniami wygodne sportowe, Premium system głośników i elektroniczny system nawigacji inteligentne śledzenie drogi.

Przy standardowej prędkości, otrzymanych w, w odległości 100 km zajmie 40 litrów paliwa. Podczas jazdy z maksymalną prędkością 100 km potrzeba 100 litrów paliwa.

Innym najszybszy samochód Bugatti Veyron Super Zabawa na czas określony zapis z prędkością 431 kilometrów na godzinę. Samochód zawdzięcza swoją nazwę na cześć założyciela firmy, jak i jeźdźca Veyron, który wygrał wyścig napędzającego Bugatti, która trwała przez wiele godzin. Początkowo samochód był produkowany w ograniczonej ilości dla bogatych. Ale po wygraniu pierwszego wyścigu w Monako, wraz z popularnością i zwiększenie liczby osób chętnych do zakupu. A teraz są tacy, którzy są skłonni zapłacić jakieś pieniądze dla tej maszyny. Tak więc, pierwsze pięć samochodów, repliki z jednej ustalonej ostatniego rekordu był jak piorun sprzedany za $ +2,4 mln zł.

Najnowszy model samochodu ma sportowy wygląd i wnętrze, podobną do kabiny samolotu. Zaprojektowany dla poważnych ludzi miały miejsce, to charakteryzuje się jakością, szlachetną elegancją i prostymi liniami. Najszybsza maszyna jest wyposażona w technologię szybkiego reagowania, który zapewnia wysoki poziom ochrony pasażerów.

Liczby są imponujące przyspieszenie. będzie potrzebował nie więcej niż 2,4 sekundy do osiągnięcia poziomu „zero” przyspieszenie do 100 km / h, w ciągu minuty osiąga prędkość 400 kilometrów na godzinę. Dla pełnej przyczepności i przytrzymaj pojazdu z dużą prędkością, Michelin opracowała specjalne opony dla niego.

Maszyna mocy 1200 KM uzyskuje się za pośrednictwem specjalnego silnika w kształcie litery. I sposób jego temperatura jest zawsze w normalnych granicach, od komory silnika jest wyposażona w dziesięć radiatorów.

Oba samochody są godni konkurenci są coraz lepsza i nie mogło być lepiej dostosowane do odpowiedzi, co jest najszybszym samochodem na świecie.