545 Shares 7718 views

Najlepszy kolor ubrania – ten, który jest właśnie dla Ciebie

Ubrania nie są tylko środkiem do ochrony przed wpływami atmosferycznymi, ale również odbiciem charakteru i stan wewnętrzny osoby. Ponadto, służy on jako sposób wpływania na inne. To właśnie z ubrań w większym stopniu będzie zależeć od postawy innych do ciebie.


Oczywiście, moda, styl, materiał – odgrywają ogromną rolę, ale kombinacja kolorów w ubraniach rozumie więcej, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Cień zależą nie tylko modą, musi być zgodne z sytuacji, pory roku, na zewnątrz strój właściciela.

Biały kolor.
Mówi ludzkie pragnienie sprawiedliwości i harmonii. Osób noszących jego przyjazny i szczery. Ale tu jest przewagą bieli na odzieży można mówić jako poczuciem wyższości i kompleksu niższości.

Odpowiedni kolor biały w ubrania dla niemal każdego. Jest bardzo orzeźwiający cera. Bieli może być połączony z dowolnym kolorze, ponadto jest całkowicie nieczuły na tendencje mody.

Czarny kolor.
Może symbolizować tajemnicę i samokontroli. Niezabezpieczone ludzie stawiają na czarne wydają się być zamknięty od otoczenia.

Przede wszystkim, czarny to kolor ludzi z ciepłym, złoty odcień skóry. Zwycięzcy bladą skórę, może on być nieco starsza. Ale przy odpowiednim połączeniu z innymi kolorami uniwersalny.

Red.
Podkreśla zaangażowanie i wigor. to są często ludzie, którzy starają się zwrócić uwagę osób postronnych.

Wspaniali właściciele jasny wygląd. Korzystne nosić ubrania czerwone z białym, czarny, niebieski, żółty, zielony. Połączenie zły kolor – to czerwone z fioletowego.

Niebieski.
To przynosi harmonię i spokój. Bogate, ciemne kolory symbolizują surowość i hojność i jasnych odcieni niebieskiego, mówić o wewnętrznej wolności i nieostrożność.

Wskazane jest, aby uzupełniać niebieskie kolory, takie jak biały, niebieski, szary, czerwony, żółty. Jasne odcienie niebieskiego na biały garnitur, różowy, pomarańczowy. Staram się nie mieszać niebieskiego z fioletowym i zielonym.

Zielony.
Opowiada historię właściciela emocji, a także logicznego myślenia i uparty.

Kolor zielony w ubrania mogą być uzupełniane przez biały, żółty, pomarańczowy, jasnozielony. Jasne odcienie zieleni może wyglądać dobrze z czarnym i szarym.

Żółty.
Mówi zaufania i łatwości. Był bardzo lubiący kapryśny, wesoły osobowości.

Idealne połączenie żółtego można osiągnąć poprzez uzupełnienie go o fioletowy, czarny, niebieski, fioletowy. Staraj się unikać żółty bez żadnych dodatków.

Dla harmonii ubioru chcesz użyć jednego z trzech rodzajów połączeń:

  • Monochromatyczny. Jest to połączenie wielu odcieni jednego koloru. Powiedzmy, takie jak: czerwono – różowy – Burgundia.
  • Achromatyczny. Zawiera tylko trzy kolory: szary, biały i czarny. Sukienki, zaprojektowany w podobnym stylu, można dodać kolorowe akcesoria.
  • Bezpłatny. To sugeruje, że najbardziej śmiałą kombinację różnych kolorach. Ale to nie wygląda zbyt krzykliwe, używać nie więcej niż trzech kolorach.

Nie zapomnij użyć odpowiedniego koloru ubrania w zależności od sytuacji. Kombinezon pulpit idealnym rozwiązaniem – jest szary, czarny, granatowy, brązowy. Ale dla reszty, szczęśliwy umieścić na ulubione kolory – różowy, niebieski, zielony, fioletowy, itd Aby komunikować jest idealny .. turkusowy kolor ubrania, pomoc elokwencja, różowy, który jest dla ciebie rozmówca, i zielony, zapewniając bezproblemową komunikację.

Odpowiednio dobrany kolor band, tylko podkreślać swoją stylowość. Kolor chaos wręcz przeciwnie, będzie zepsuć nawet najbardziej modnego stroju. Nosić co Ci odpowiada i cieszyć się, że zapewni Ci nie tylko dobry nastrój, ale także lokalizację innych.