480 Shares 5036 views

Sanatorium "Themis", adres Eupatoria, opinie, zdjęcia

na trasie Morza Czarnego – to świetna alternatywa dla wielu zagranicznych ośrodkach, które czasami stają się niedostępne dla ogółu obiektywnych powodów. Ale który z nich wybrać obszar na wybrzeżu Morza Czarnego, to rozwiązuje Każdy turysta indywidualnie.


Niektórzy lubią Soczi ze wspaniałymi górami i kamienistych plaż, niektórzy wolą bardziej cichym i zielonym, a niektóre marzenia Gelendzhik wygrzać się w złotym piasku gdzieś w okolicy Anapa. Inni starają się iść na Krym, ponieważ w tym niesamowite półwyspu posiada również wiele plaż i wielu miejscach nie tylko do rekreacji, ale także do leczenia.

Podobnie jak w wielu innych miejscach, istnieje ogromny wybór różnych hotelach, domach wypoczynkowych i ośrodków, wśród których możemy znaleźć idealne zakwaterowanie dla siebie opcję. Dość dobrze znanym sanatorium „Temida” (Evpatoria) na zachodnim wybrzeżu Krymu może stać się doskonałym miejscem dla tych, którzy chcą po prostu nie moczyć się w ciepłych wodach Morza Czarnego, ale także poprawić ich zdrowie.

nietypowe Krym

Wspaniały półwysep Krymski przyciąga wielu lat na ich ziemi wielu turystów. I zdarza się nie tylko ze względu na wspaniały linii brzegowej, która jest myte przez Black i Azowskiego mórz. Tak, plaża wakacje tutaj jest bardzo dobrze rozwinięta, a takie miasta jak Ośrodek Jałta, Sudak i Yevpatoria, Ałuszta, znany daleko poza granicami tego niebiańskiego półwyspu.

Jednak ludzie przychodzą tu również cieszyć się wspaniałą naturę tego miejsca, a wiele atrakcji. Spójrz na bezkresnych zielonych dywanach pokryte górami lub podziwiać bezkresne stepy i kolorowe pola z ognistych maków, świadkami Fontanna Bakczysaraju, śpiewanego przez wielkiego poety A. S. Pushkinym, w odległości od wielu pałaców, lub wspiąć się na „Jaskółcze Gniazdo” – wszystko to o każdej porze roku dostępne dla każdego, kto zdecyduje się przyjść na półwyspie Krym.

Relaks na zachodnim wybrzeżu Krymu

Większość turystów z Rosji, krajów WNP, a czasem nawet z niektórych krajów europejskich jest najczęściej wysyłane do południowego wybrzeża Krymu. Jednak zachodnia część półwyspu nie jest gorsza od pozostałej jego części. Istnieje również czyste morze, wspaniałe plaże i bardzo piękne krajobrazy. Ale turyści mogą być mniej więc dla tych, którzy nie chcą się zrelaksować w bardzo ruchliwych miejscach, obszar ten będzie bardzo wygodne.

Od znanych ośrodków znajdują się tutaj, a miastami Morza Czarnego Nikolaevka, piaszczyste i Zaozernoye, miasta Balaklava, Saki i, oczywiście, miasto, w którym mieści się sanatorium „Themis” – Eupatoria. Dwa ostatnie są nie tylko doskonałym miejscem na wakacje na plaży, ale także największe centra odnowy biologicznej w całym Krymie.

Atrakcje Zachodnia Krym

Oczywiście jest wiele do zobaczenia w tej części półwyspu. Szczególnie popularny wśród turystów korzystających Cape Tarkhankut, gdzie na przestrzeni szmaragdowego morza górujący klify i przylądki Atlesh Dzhangul, którego wysokość sięga 40 metrów. Bardzo piękne o każdej porze roku Balaklava Bay. To jest dość długi, kręty i bardzo głęboko wcina się w linii brzegowej. Okoliczne góry wokół to miejsce niezwykle malownicze widoki, które można podziwiać nieskończone.

Oprócz pięknej scenerii, jest w tej części półwyspu, i wszelkiego rodzaju ciekawych budynków. To, na przykład, starożytne ruiny Chersonez w Sewastopolu, grecko-Scytów rozliczenie Kara zwanego Torba, Kościoła Ormiańskiego w Yevpatoria i innych nietypowych miejscach.

Jednym z ośrodków Eupatoria

Sanatorium „Themis” w Jałcie został założony w 1959 roku, ale do chwili obecnej budynek ma pochodzić z licznych realizacji i renowacji. Dzisiaj jest to multi-dyscyplinarny i największe centrum odnowy biologicznej, znajduje się w ośrodku.

Główną cechą tego ośrodka jest to, że wykonuje swoją pracę przez cały rok. Można tu w lecie, w tym samym czasie na leczenie tyle, aby pływać w Morzu Czarnym, a zimą, po prostu cieszyć się świeżym powietrzem i piękną przyrodę wokół.

Na przestronnym terenie sanatorium są tereny zielone, wzdłuż której na spacer ładnie, różne obiekty sportowe i strzeżony parking dla gości, którzy podróżują na własnych maszynach. Sam sanatorium „Temida” (Evpatoria), zdjęcie, które doskonale odzwierciedlają całą swoją godność, składa się z trzech budynków mieszkalnych, które obejmują trzy lub cztery kondygnacje.

Dokładny adres sanatorium „Temida”

Oczywiście, dobry odpoczynek w każdym hotelu lub ośrodku zaczyna się od tego, że potencjalni odwiedzający znaleźć dokładną lokalizację wybranych mieszkań. To wszyscy podróżni, którzy zdecydują się odwiedzić sanatorium „Themis” (Evpatoria), gdzie jest to konieczne jest, aby wiedzieć w pierwszej kolejności.

Informacja ta jest otwarta i dostępna dla wszystkich, więc problemy ze znalezieniem się adres i sposoby, jak się tu dostać, nikt nie powinien się pojawić. Ośrodek położony jest w odległości zaledwie 800 metrów od wybrzeża Morza Czarnego, tuż przy głównej ulicy miasta. Dzięki tym kompleksie można leczyć nie tylko dobrze, ale również mnóstwo nakupatsya do morza. To, co wielu z gości na Krymie i wybrać sanatorium „Themis” (Eupatoria). Adres ten ośrodek zdrowia jest dość łatwy do zapamiętania: Krymie, miasto Eupatoria, Frunze Street, Building 28.

Jak go osiągnąć?

Aby dostać się do ośrodka i do swoich ośrodków jest dość prosta. Po pierwsze, tutaj jest łatwo dostępny z lotniska lub dworca kolejowego znajduje się w Symferopolu, taksówką lub autobusem. Bardzo łatwe do znalezienia w sobie sanatorium „Themis” (Eupatoria).

Jak dostać się do niego najkrótszą drogę? Jest to jedna z najczęstszych pytań od swoich przyszłych gości. Gdy postępowanie z przykładu Symferopol № 3 tramwajem lub autobusem, turyści muszą wysiąść „Niekrasow ulicy”. W większości uzdrowiska można zamówić prywatny autobus, który jest w ustalonym czasie z komfortu wczasowiczów odbędzie się bezpośrednio do ośrodka.

Nawiasem mówiąc, nie daleko od „Themis” znajduje i stacji kolejowej Evpatoria, więc na szybką wizytę tutaj mogą być wykorzystywane wyłącznie pociągiem.

Kluczowe obszary terapeutyczne

Ciepłe Morze Czarne wybrzeżu Krymu przyciąga rzesze odwiedzających, które często wchodzą w sanatorium „Themis” (Eupatoria). Często przyszli goście tego miejsca są bony socjalne, które są wysyłane tutaj do leczenia lub procedur zapobiegawczych.

Tutaj możliwe jest w leczeniu wielu chorób. Rzeczywiście, w tym sanatorium złożonych kwalifikacjach lekarzy udział w leczeniu różnych chorób związanych z zaburzeniami układu krążenia, układu nerwowego i układu mięśniowo systemów, problemy z układu oddechowego.

Pacjenci cierpiący na zaburzenia metaboliczne i choroby układu pokarmowego, a także mężczyzn i kobiet, którzy cierpią z powodu różnych problemów urologicznych i ginekologicznych – wszyscy oni otrzymują niezbędną opiekę i leczenie, jeśli przyjdzie do sanatorium „Themis” w Jałcie. Sprzęt medyczny zdjęcia dostępne tutaj pozwala nam stwierdzić, że w uzdrowisku używa tylko najbardziej nowoczesne maszyny oraz technik.

Bardzo często tu wysłać dzieci z porażeniem mózgowym „” diagnozy. Oto one wykonywać różnorodne masaże, fizjoterapii i innych niezbędnych procedur. Rodzic lub inni krewni bliskie mogą swobodnie żyć razem z nimi, co, oczywiście, ma pozytywny wpływ na dynamikę leczenia.

Domu, aby odpocząć w sanatorium

W budynkach mieszkalnych, są tam pokoje różnych kategorii, od standardowych do częściowych udogodnień apartamentów wszystko, czego potrzebujesz, aby odpocząć. Każda z nich może osiedlić się na gości, którzy przyszli do sanatorium „Themis” (Krym, Eupatoria). Opinie turystów do liczby pokoi zawierają informacje, które w nich jest dość stare meble i łazienka.

Sanatorium oferuje następujące kategorie pokoju: gospodarka, standardowe i luksusowe. Wszędzie istnieje możliwość korzystania z bezprzewodowego Internetu sprawia, że wakacje były jeszcze bardziej atrakcyjne.

Standardowe pokoje mogą być pojedyncze lub podwójne. Ten mały, przytulny pokój z balkonem, lodówką i telewizorem. Wewnątrz, umywalka, ale prysznic i toaleta są wspólne i znajdują się na parterze.

Wśród standardowych pokojach są pokoje przeznaczone dla dwóch i trzech osób. Niektóre z nich posiadają własny balkon. Wszystkie wyposażone są w łazienkę wspólną z wanną lub prysznicem, niezbędne meble, telewizor i lodówkę. Istnieją dwa pokoje standardowe, które mają oddzielną sypialnię i mały salon z wygodnymi meblami.

Apartamenty mogą pomieścić od jednej do trzech osób, z klimatyzacją i plazmowych telewizorów. Niektóre z nich mają również balkony, oraz, oczywiście, wszystkie apartamenty posiadają własną łazienkę. sypialnia apartamenty One są idealne dla dużej rodziny, ponieważ tutaj znajduje się przestronna sypialnia i pokój dzienny jest dość wolny.

Układ zasilania w sanatorium „Temida”

W każdym sanatorium, oczywiście, oferowany w połączeniu z leczeniem i żywienia. A sanatorium „Temida” (Eupatoria) nie jest wyjątkiem od tej reguły. Jednak uzyskanie pozwoleń tutaj, goście mogą wybrać opcję zakwaterowania w oparciu o moc, i bez niego.

Zorganizowane posiłki we własnym ośrodku jadalnia ustawić w menu. Nie w formie bufetu lub menu zwyczaj tutaj. Jeśli to konieczne, lekarz może przepisać pacjentowi dietetyczne menu.

Pomimo tego gastronomii, to jest całkiem dobre, jeśli uważasz, że historie tych, którzy mają na swoich wakacji wybrała sanatorium „Themis” (Eupatoria). Opinie mówią, że jadalnia jest dość duże porcje serwowane, a nawet bardzo wybredni dzieci nigdy nie odszedł głodny.

sanatorium plaży

Na szczególną uwagę zasługuje plaża, który oferuje swoim gościom ośrodku. Niestety, to znajduje się w pewnej odległości od budynków mieszkalnych i łącznej ośrodków strefy. Odległości około jednego kilometra Podróżnicy muszą podróżować na pieszo, jak żaden pojazd z własnym plaży w ośrodku nie jest. Fakt ten, oczywiście, zdenerwowany wielu ludzi, którzy już odwiedzili tutaj, ponieważ są one podzielone w swoich odpowiedziach.

Beach resort piasek i dość dobrze wyposażone. Istnieje specjalny daszki, które chronią użytkowników przed słońcem i leżakami, gdzie można opalać się dobrze, nie boi się być całkowicie w piasku. Są prysznice, toalety, to szczególne miejsce, gdzie można zmyć piasek z ich stóp. W razie potrzeby można skorzystać z usług centrum medycznego, a także kolejność prawo do masażu na plaży, a nawet sauna.

Na plaży jest zawsze bardzo czyste. A dzięki łagodnym wejściem do wody jest szczególnie dobrze kąpać dziecko.

Nie nudne wolnego czasu w sanatorium

Tereny zielone sanatorium, które rosną różnorodne drzewa i kwiaty, i jest w pełni wyposażony w różnych przestrzeniach dla wszystkich rodzajów sportów. Są to obiekty sportowe i fitness, te ostatnie są jednak dość prosty sprzęt do ćwiczeń.

Zagraj w gry mogą być aktywne w specjalnych boisk, ponieważ sądy tutaj niezabudowana boisko do koszykówki i tenisa. Resort Hotel posiada możliwość gry w bilard, tenisa stołowego i szachów. Swoje podwoje dla turystów codziennie i jest gotowy do otwarcia specjalnego teatru. Wieczorem można wybrać się na dyskotekę, lub odwiedzić lokalne biblioteki. I na plaży, oczywiście, wszyscy goście ośrodka oferuje wszystkie rodzaje sportów wodnych, bez których nie może wykonywać żadnej plaży Morza Czarnego.

W ogóle, sanatorium „Temida”, znajduje się w Jałcie, jest dość dobry i niedrogi miejsce do wypoczynku i leczenia. Informacje zwrotne od osób wypoczywających tu o nim, można zrobić wrażenie jako uzdrowiska, w którym bardziej przypomina Związek Radziecki. Jeśli nie są zdezorientowani, jesteś tu mile widziany.