145 Shares 1849 views

Instrument muzyczny flet. Co jest flet?

Instrumenty muzyczne w świecie bardzo dużo. Człowiek daleki od tej techniki może być zabawa: „Flet – co jest” Instrument ten należy do instrumentów dętych drewnianych. Ta niezwykła klasyfikacja już zniszczony wielu uczniów szkół muzycznych w sterowaniu. Pomimo faktu, że to narzędzie jest obecnie często można znaleźć wykonane z metalu, został pierwotnie wykonany z drewna.


Jaki był przodkiem flet

Pierwsze rowki są w kierunku wzdłużnym. Wyszli ze wspólnych rur trzcinowych. W przeciwieństwie do swoich komórek progenitorowych w rowki przepływu powietrza krawędzi rozłożyć, aby zastąpić tradycyjne języka, który jest używany w innych instrumentów wiatrowych. flet tradycyjnie wahają się od pierwszego do czwartego oktawę. Małe litery lekko głuchy.

Nawet w czasach starożytnych ludzie wykorzystywane na flecie. Co to jest to narzędzie, znany w Egipcie i Grecji. Najstarszy flet w tych krajach zostały znalezione podczas wykopalisk. Naukowcy uważają, że zostały wykorzystane przed naszą erą. Następnie muzycy utrzymuje je w pozycji pionowej i głównym materiałem do był trzciny cukrowej i drewno.

Niezwykłe narzędzia odmiany

Teraz łatwo zobaczyć, jak to wygląda na flet, co to jest (zdjęcie poniżej) i gdzie jest on stosowany. W nowoczesnych zespołów muzycznych to odbywa się w poziomie, jak to narzędzie często jest krzyż. Tak się złożyło, że od XIX wieku, kiedy to niemiecki mistrz Böhm perfekcji flecie. Stopniowo w orkiestrach wszystko włączone do użycia zaktualizowanego narzędzia.

Oprócz zmiany lokalizacji otworów piekarnika Boehm zarządza fingerholes uaktualnić system (one zostać umieszczone na zasadach akustycznych) i ustawić system zaworowy, ulepszony dźwięk i rytm, po raz pierwszy użyty metal. Pasma stosowane bardzo różne flecie. Co to jest klasyfikacja jest, można dowiedzieć się dopiero po starannym rozważeniu. Najczęściej wykorzystywane w orkiestrach i piccolo klasycznego wariantu posiadającego najwyższy dźwięk i mniejsze rozmiary.

Korzystanie z muzyki

W muzyce klasycznej jest najczęściej używany flet. Jakich narzędzi, znanych wielu znanych kompozytorów. Siergiej Prokofiew w jego symfonicznej opowieści „Piotruś i Wilk” dał ptaki fletu. Jest to znak, według kompozytora, najbardziej nadaje się do brzmienia instrumentu. Rimski-Korsakow zarejestrował partię na tym instrumencie w „The Snow Maiden” opera. Tam fragmenty flet były wykorzystywane do przekazywania mroźnego nastroju. We własnej opery „Bajka o carze Sałtanie” służy Piccolo, który odgrywa białka wsadowych gryząc złote orzechy.

Współcześni muzycy stosowany również flecie. Co to oznacza to, często znanych muzyków rockowych. Jakiś czas flecista Ian Nikolenko wykonywane z grupy „B-2”. Vladimir Kuzmin, które mogą być przypisane do multiinstrumentalnym muzyków, często używa się w jego koncertów fletu. On sam napisał muzykę i daje flet solo. Zespół Folklorystyczny „Młyn” zawiera również flecista – Sergeya Zaslavskogo.