169 Shares 9426 views

Przedłużający się rekonstrukcja: Dmitrovskoe

Na jednej z najważniejszych tras w północnej części stolicy aktualnie prowadzony na szeroką skalę przebudowę. Dmitrovskoe potrzebne zasadniczą modernizację już wystarczająco długo. Ale z różnych powodów nie został przełożony na czas nieokreślony przyszłości. Wzięła się dopiero na wiosnę 2012 roku.

z historii

Droga idzie w kierunku starego miasta Dmitrow, istniała tu już w XIV wieku. Miał wszystkie cechy wiejskiej drodze. Dopiero w połowie XIX wieku otrzymał solidne powłoki. Całej jej na pewien rekonstrukcji wykonania. Dmitrovskoe przestał być wiejskich już podczas radzieckiego okresu historii. On nie tylko stać się częścią Moskwie jako jednej z ulic, ale także stać się bardzo istotną częścią miejskiej infrastruktury transportowej. Dziś jest to jeden z najważniejszych autostrad w kierunku północnym. Ale stopniowo jego przepustowość jest nie spełniają wymaganego poziomu. Szczególnie duża rura stalowa tworzą tu zbliża Mkad. Radykalnie poprawić sytuację na drogach może być zrekonstruowane tylko. Dmitrov autostrady – nie jest to jedyna autostrada w Moskwie, która jest bliżej do wyczerpania zasobu. Podobne problemy występują w stolicy w większości obszarów. Dlatego też, środki finansowe niezbędne do jej unowocześnienia szukali tylko na początku 2012 roku.

Główne działania

Skuteczne rozwiązanie techniczne, aby pozbyć się korków i zatorów szosa jest organizacją bessvetofornoy strefie ruchu przy maksymalnej długości trasy. Gdzie jest to możliwe. Nie mniej ważne jest rozszerzenie jezdni i zwiększonego ruchu podział na warstwy. To jest dokładnie to, co jest obecnie w toku skierowany na północy przebudowy Moskwy. Dmitrov autostrady ma już wymianę drogowego wielopoziomowy na przecięciu z pierścienia. Ale w wyniku wieloletniej eksploatacji to przestało być zgodne z nowoczesnymi wymaganiami dotyczącymi przepustowości i bezpieczeństwa ruchu drogowego. Tutaj trwają prace przy budowie wiaduktu lewej kolei na wewnętrznej stronie obwodnicy, która jest wysyłana do ruchu drogowego z obszaru. Ponadto, podkład skonstruowane do zamierzonego kierunku przebiegu, zapewniającego przejście dwustopniowy z dwóch fragmentów bocznych. Dmitrow projekt autostrady rekonstrukcji obejmuje budowę dwupoziomowego węzła na przecięciu z autostrady Dolgoprudnenskoe. Głównym daniem tego skrzyżowania jest już oddany do użytku.

Przebudowa autostrady Dmitrow: daty zakończenia

Czynnik czasu w budowie infrastruktury technicznej jest zawsze ważne. Zwłaszcza, gdy mówimy o jednej z głównych dróg na północ od stolicy. Ale próba wykonania w całości na realizację projektu przed terminem nie był udany. Obecnie nie ma powodów, by sądzić, że modernizacja autostrady zostanie zakończona w ostatnim kwartale 2014 roku.