439 Shares 2007 views

Ślizgawka w „europejskiej”: opinie, zdjęcia

Moskwa – ogromna metropolia, ma niesamowitą ilość punktów – rozrywka, zakupy, i bardzo trudno jest wymyślić i stworzyć coś nowego, unikalnego i różni się od innych. Jednak projektanci i budowniczowie „europejskiej” centrum handlowego jest zarządzany w całości.


Super regionalne centrum handlowe zostało otwarte pod koniec 2006 roku. On jest bardzo dogodnie położony w pobliżu stacji metra „Kijewskaja”, który jest na ulicach i autostradach Dorogomilovskaya całym rejonie dworca kolejowego w Kijowie.

Centrum handlowe ma osiem pięter, z których dwa – pod ziemią, ma ciepły parking na 2500 miejsc siedzących, które zajmuje dwa poziomy (piąte i szóste piętrach). Kryte lodowisko w „europejskiej” – jeden z największych w mieście.

architektura

Sam budynek jest wykonany w kształcie trójkąta, aby wejść do niego możliwy po obu stronach. Ciekawy i nietypowy układ wnętrza budynku. architekt JP Płatonow udało się połączyć klasyczny rosyjski pasaż handlowy z cech architektury europejskich stolic. Galeria rozległe – promienie rozchodzące się promieniście od centralnego atrium, „Moskwa”, nazwany głównych miast w Europie, „Paris”, „Berlin”, „Londyn”, „Rzym”, każdy urządzony w tradycji tkwiących w stolicy o tej samej nazwie. W centralnym atrium, można wspiąć się na pozłacanych panoramicznych wind i schodów ruchomych, światło neonu obsada.

Ponad pięćset sklepów korzystających z wielką rating popularność, znajdujący się w kompleksie. Ślizgawka w „europejskiej” zajmuje całe siódme piętro.

handel

Kompleks domów duża sieć sprzedaży, po raz pierwszy w Rosji na jej otwarcie zostało zaprezentowane około 40 nowych marek.

Na wszystkie piętra są rozproszone przytulne kawiarnie i restauracje, oferując zmęczony i głodny odwiedzających potraw rosyjskich, kaukaskich, arabski, hiszpański, chiński i kuchnia japońska.

W centrum sklepach oprócz butów i odzieży klasy średniej można kupić markowe towary. Dla nich dedykowany sektor, tak zwane „Galeria”.

Oto produkty firm zagranicznych, "Adidas", "Puma", "Kira Plastinina", "Kelvin Klyayn", "Camel Active", a także wiele innych. „Galeria” prezentuje najnowsze kolekcje odzieży i obuwia Europejskiego różnych kierunkach projektanta.

Nie można po prostu pójść na zakupy, kupić ubrania i buty. Zapewnia – Kino „Formuła Kino”, która obejmuje kilka pokoi; Strefa „Igromax” z kręgielnią, bar karaoke, klub nocny; wiele atrakcji dla dzieci.

usługi

Na terenie „europejskiej” działa największa w Moskwie, centrum SPA z basenem w 25-metrowej długości plaża z prawdziwym piaskiem, luksusowym kompleksie saun i unikalny zestaw usług kosmetycznych. Można tam odwiedzić salon kosmetyczny i studio opalania.

Duży lodowisko w „Europejskim” znajduje się na 10.000 metrów kwadratowych. Jest głównym lodowisko, lodowisko dla dzieci, klub curling i bardzo dobry sklep sportowy.

Głównymi najemcami lokali w Centrum Handlowym supermarketu „Crossroads”, kino „Formuła Kino” centrum rozrywki „Igromax”.

Ground floor centrum

Istnieje kilka sklepów artykułów gospodarstwa domowego, usługi, restauracje, supermarket „Crossroads”.

1. piętro kompleksu

Na tym poziomie można odwiedzić pasaż handlowy, który sprzedawać perfumy, kosmetyki, akcesoria, buty. Tutaj zapraszamy do odwiedzenia salonu piękności, kupić prezenty, dekoracje, and Cafe – wypić filiżankę kawy.

2 piętro centrum handlowego

Na tym piętrze sprzedaje odzież, bielizna, buty, akcesoria, na zwiedzających czekają tu przytulne kawiarnie i restauracje z dobrym jedzeniem.

Kompleks 3 podłogi

Tutaj, galeria handlowa oferuje sklepy odzieżowe, spa, Towary dla turystyki i rekreacji, i znowu restauracje i kawiarnie.

4 piętro centrum handlowego

W centrum handlowym można odwiedzić sklepy z elektroniką. To również oferowane do zakupu towarów dla dzieci, prezenty. W kinie można obejrzeć ciekawy film i relaks – w centrum rozrywki.

Kompleks 5 i 6 podłogi

Na tych dwóch poziomach jest ciepły parking dla 2500 samochodów, dostać się do niego od 2 Brest pasie.

7th floor – kryte lodowisko

On jest całkowicie oddana lodowisko w „europejskiej” centrum handlowego. Sama arena lodowa o powierzchni dwóch tysięcy metrów kwadratowych, jest to bardzo dobra jakość lodu, który nie topi się w godzinach wieczornych i umożliwia dobrą zabawę przez cały dzień. Można tu wesołe towarzystwo dla pary z przyjacielem lub po prostu iść samotnie przy dobrej muzyce i oryginalnym oświetleniem.

Jest to centrum handlowe „europejski” lodowisko dla dzieci pięciuset metrów kwadratowych. Tutaj można jeździć nawet najmniejsze odwiedzających. Dzieci są również zapraszani do opuszczenia przez jakiś czas, podczas gdy ich rodzice iść na zakupy. Pod wesołej muzyki piosenek dziecięcych dzieci będą bawić się podczas oczekiwania na mama i tata.

Kryte lodowisko w „europejskiej” i samej arenie lodowej znajduje się w centrum rozrywki kosmicznej zatytułowanej „Marzyciel”. Ten tytuł jest niezwykle nadaje się do wnętrza całego lodowiska. Ozdoby wykonane są w postaci pięknego jeziora w środku bajki zaczarowanym lesie.

Na powierzchni połysku lodem i odzwierciedlają gwiazd, płynący tajemnicze światło tworzy wspaniałą atmosferę wakacji. W centrum handlowym „europejski” walec jest wyposażony w specjalne szafki, gdzie można zmienić ubranie, zmienić buty, zostaw wymienne rzeczy.

wynajem

Dla tych, którzy nie mają własnych łyżew, można wynająć i punkt dostawy specjalistycznego sprzętu, otworzył sklep sportowy. Początkujących łyżwiarzy tutaj, można wziąć czas, aby odwiedzić kaski, nakolanniki, nałokietniki. Odpocząć, coś przekąsić, wypić kawę w małej przytulnej kawiarni, znajdującej się na terenie lodowiska. W przypadkach awaryjnych, tutaj okrągłe bankomatu zegara i centrum medycznego, gdzie wykwalifikowani specjaliści zapewni żadnej karetkę.

W centrum handlowym „europejski” lodowisko różni wysokiej jakości, przygotowane zgodnie z nowoczesnymi standardami. Konstrukcja wykonana jest zgodnie z wymogami najnowszej mody sportowej.

Na terenie lodowiska dla początkujących można uzyskać profesjonalną pomoc trenerską w opanowaniu umiejętności łyżwiarstwie figurowym.

Obok lodowiska znajduje się sala gier z ekscytujących przejażdżek, automatów. rodzinna restauracja „MAMMINA” pozwala całej rodzinie na obiad w rozsądnej cenie. Wykwalifikowani kucharze będą traktować gości z doskonałej kuchni włoskiej.

Lodowisko na „Kijów” w „europejskiej” centrum handlowego działa niemal przez całą dobę z krótką przerwę.

Harmonogram i ceny

Będąc na dużą Ice Arena będzie kosztował 360 rubli / h, na lodowisko dla dzieci – .. 240 rubli / godzinę dla studentów jest zniżka w tygodniu i 18 godziny bilet na lodowisko dla nich będzie kosztować 300 rubli / godz .. Jeśli przyjdziesz na lodzie w nocy, godzina jazdy na łyżwach będzie kosztować w 300 rubli. Skate wynajem jest wart 150 rubli, ochronę oraz bezpłatny koszt kasku, ale sprzętu sportowego zabrany zastaw od 200 rubli (na klucz szafki) do 2000 rubli (na rolki, kask i ochrony). Dokumenty w postaci zastawu nie brać. Ostrzenie łyżew kosztuje 250 rubli.

Kiedy otwarto w centrum handlowym „europejski” lodowisko? harmonogram prac jest bardzo wygodne, można tu dostać albo.

Tryb pracy rolki:

  • Od poniedziałku do czwartku – od 10:00 do 01:30 następnego dnia.
  • Piątek-sobota – od 10:00 do 06:00 następnego dnia.
  • Niedziela – od 10:00 do 01:30 następnego dnia.

Bilety dla lodowiska są sprzedawane przez 30 minut. do sesji, która rozpoczyna się co godzinę. czas jej trwania wynosi 50 minut, przerwa między sesjami – 10 minut.

Odwiedź czasu wskazanego na specjalnej karcie, która jest aktywowana po przejściu przez kołowrót. W razie potrzeby, sesja może zostać przedłużony przez dodanie do równowagi na mapie.

Opinie użytkowników

Ogromna liczba osób odwiedziła lodowisko w „europejskiej”, komentarze o nim są w zasadzie dobre. Wszystko świętować niezwykłą jakość lodu, bezpłatną wypożyczalnię deskorolka, obecność niemal całego zakresu rozmiarów. Goście mogą również korzystać z wielu miejsc, gdzie można usiąść z przyjaciółmi, odpocząć po świeżym powietrzu i cieszyć się niesamowite widoki na Moskwę z okien centrum handlowego.

Wszystkie recenzje pocztowe takie jak dobrej strukturze wewnętrznej centrum handlowego, dostępności wind i schodów ruchomych.

Respondenci zauważyć duży wybór odzieży i obuwia, przystępne ceny, możliwość odebrać rzeczy dla każdego smaku i budżetu. Każdy lubi dużą liczbę miejsc rozrywki dla dzieci i dorosłych.

Odwiedzający odwiedzić lodowisko w „europejskiej”, traktowanych jako pamiątkę zdjęcie, będzie długo przypominać niezapomniane spacer po wspaniałej Megacenter.

W centrum handlowym „europejski” możliwe jest użycie kawiarenkę internetową, życie w domu. Prowadzi biuro podróży jest zawsze gotowy, aby zapewnić niedrogie bilety do każdego zakątka świata. Bez wychodzenia z centrum, można odwiedzić żądany bank, apteka, centrum komunikacyjne. Wszystkie sklepy są wyposażone w terminale płatnicze.

Zatrudnia 250 obuwniczych i odzieżowych sklepów, 30 – 70 – perfumy, biżuterię, 50 – Odzież dla dzieci.

Centrum odwiedzających – po prostu niesamowite, w tygodniu to jest do 70 tysięcy, a na weekend – ponad 120 tysięcy osób.

TC „europejski” wielokrotnie otrzymał nagrody i wyróżnienia w konkursach oraz głównych centrów handlowych. W nominacji „Obiekt Roku” w 2007 roku, profesjonalny nagrodę przyznano mu.

„Europejski” jest tak dobrze zorganizowany, że chodzenie na to, że jest niemożliwe, aby dostać się zmęczony, ale wiele rzeczy można załatwić, a dzieci bawić i spotkać się z przyjaciółmi, i wydawać pieniądze do dobrego wykorzystania.