313 Shares 6900 views

Jak gotować risotto z kurczaka? Ma więcej tajemnic

Pilaw można przygotować na wiele sposobów – to na pewno powiedzieć, nie tylko jeden kucharz, ale także wykwalifikowanych gotować. Jednak jedną wspólną cechę potraw przygotowanych w różnych receptur nadal istnieje: w każdym razie powinny być przygotowane z ryżu. W związku z tym, aby stworzyć pyszne i wyjątkowe danie, trzeba wiedzieć, jak gotować ryż risotto i dla niego. Receptury dań istnieje wiele – może być pilaw z wołowiny lub drobiu, z rodzynkami, jakości palonej cebuli i marchwi, doprawione pieprzem i innymi przyprawami.

Jak przygotować pilaw? Myślę o nim wiele gospodyń domowych, a następnie szukać „idealnego” receptury w książki kucharskie lub na stronie internetowej, nie zdając sobie sprawy, że sekret jest prosty – ryż ostre, prawidłowo wybrał mięso odpowiednie potrawy i oczywiście dbając ręce. Jedzenie będzie wspaniałe, jeśli wszystko dokładnie obliczyć, przygotowanie i poważne podejście do sprawy. Jeśli wszystko – pilaw nawet codziennie tabela będzie wyglądać świąteczny, przynosząc radość nie tylko właściciela i jej rodziny.

Tak, jak gotować risotto z kurczakiem? Po pierwsze, należy wziąć naczynia o grubych ścianach, w którym ryż nie jest spalone. Ponadto, należy zająć się wybór składników. W celu wytworzenia smacznych Pilaf uzbeckiemu recepty muszą ryżu (400 g), kurczaka (300 g), marchew i cebula (2 szt.), Śliwki (10 cz.), Czosnek (zęba 2), olej do gotowania i wysoki przyprawy do smaku.

Jak już zostało powiedziane, to najlepiej wziąć dużą kuchnię przepustowość – grubościennej pulę piecowe lub duży czajnik. Dalsze produkty muszą być oczyszczone i przemyto pocięte na pierścienie (pół-ring), cebuli, marchwi julienne – cięte na średniej wielkości kostki kurczaka. Śliwki pewno trzeba namaczać w wodzie i pozostawić na piętnaście minut. Następnie trzeba przygotować swój własny specjalny sos do pilaw, który jest nazywany zirvak. Aby to zrobić, smażone w oleju roślinnym indywidualnie mielona pachwinowych, marchwi i cebuli. Przed gotować risotto z kurczakiem do sądu ogólną potrzebę publicznego zostać przeszkoleni, aby dokładnie warzywa były palone na złoty kolor, nie więcej, nie mniej. Gdy wszystko jest gotowe, można dokładnie wymieszać składniki – po raz pierwszy wprowadzone na dnie naczynia smażone mięsa, a następnie – rumiane warzywa (marchew pierwsze, po łuku).

Gdy wszystko jest gotowe, zirvak w kotle lub garnka można zalać wrzącą wodą, tak że niemal zniknęły pod warstwą marchwi. Następny poprawne pilaw powinny być wygaszone na bardzo małym ogniu przez ćwierć godziny, aż mięso będzie gotowe. Gdy potrawa jest gotowa, można wlać do przyprawiania kocioł i śliwek. Minutę później pyszne risotto jest gotowe do serwowania.

Myślisz o tym, jak gotować risotto z kurczaka tak, że cała rodzina była zadowolona i poprosił o suplementów? Należy zwrócić uwagę na przepis na dania w ormiański. Jego główną różnicą w porównaniu z uzbeckich pilaw to potrawa kuchni ormiańskiej podawane są oddzielnie – pierwszy ryż, potem mięso z sosem. Aby przygotować potrzebę ryżu (750 g), kurczaka (900 g), wody (2 litry), jak rodzynki, suszonych moreli, kasztany i śliwkowego albuhara białej (300 g). Ponadto, przepis należy wziąć ghi (250 g), cebuli zwyczajnej (3 celów.), Śmietana (75 ml).. Trochę mąki, szafran, przyprawy i nasiona granatu dodaje się do wykazu składników.

Fig przed gotowaniem, w ciągu 2-3 godzin należy zanurzyć w wodzie (nieco z solą), i następnie w tej samej wodzie do gotowania do połowy. Podczas gdy tak się dzieje, można gotować ciasto – do jazdy w mące i kwaśną śmietaną jednym jajku, dokładnie zagnieść, rozwałkować i pokroić w drobną kostkę. Do odpowiedniego naczynia należy ułożyć kostki ciasta, wlać połowę porcji stopionego masła, wlać góry ryżu i wlać pozostały olej. Następny kocioł lub garnek, który przygotowuje pilaw należy szczelnie przykryć i postawić na małym ogniu przez około trzy kwadranse. W tym momencie, płyta można umieścić szafran, miejsce ciasto złote kostki i gotowane oddzielnie kawałków mięsa i sos (można użyć poprzedniego zirvak receptury). Gotowy krucha ryż i mięso z sosem serwowane indywidualnie urządzone obrane kasztany i nasiona granatu, a na górze – rodzynki, suszone morele i śliwki białe.

Wciąż myśli jak gotować risotto z prawej kurczaka? Weźmy dowolny zaproponowany przepis jest stosowany w procesie gotowania ich umiejętne ręce i możesz być pewny – wszyscy, którzy próbują ten pokarm, będzie zadowolony.