766 Shares 9286 views

Jak wywołać monkey-girl: zmiany nazw

Kupując zwierzaka, konieczne jest, aby dokładnie i na Jego imię myśleć. Po tym wszystkim, małe stworzenie zawsze będzie musiał obsłużyć. I powinno być wygodne i właściwe, i piękne. Dlatego dzisiaj chcę mówić o jak zadzwonić małpa dziewczyna.

W imieniu zasad selekcji

Wybierz nazwę małego zwierzęcia nie jest takie proste. Aby to zrobić, trzeba znać kilka prostych zasad. Tak, jak zadzwonić małpę-girl, że to było słuszne i właściwe:

 1. Bestia lepiej nie dzwonić nazwiska człowieka. To jest po prostu niewłaściwe i brzydkie. Chociaż dzisiaj zasada ta jest często łamane.
 2. Nick powinien być krótki. Dla wygody. Po tym wszystkim, trzeba stale odnoszą się do zwierzęcia. Jeżeli paszport na nazwisko długo zwierzaka, będzie musiała wymyślić krótki alternatywy.
 3. Zwierzęta nazwa powinna być również łatwa w wymowie i zwięzły. Ponownie, dla wygody.
 4. I, oczywiście, ważne jest, aby wziąć pod uwagę wielkość zwierzęcia. Jeśli małpa jest mały, nazwa King Kong jest mało prawdopodobne, aby zmieścić.

krótkie nazwy

Biorąc pod uwagę opcji, aby wywołać małpa-girl, można wybrać bardzo wesoły nazwę. Więc dziecko może być nazwane Czita, Chacha. Nazwy te są proste, łatwe i prowokacyjny. Także odpowiedni nick Nicky Cali, Kiki i Mike.

nazwy człowieka

Poszerzamy demontować jak małpa zwana dziewczynki. To zostało powiedziane wyżej, że wywołanie tylko brzydkie zwierząt nazwy człowieka. Jednak ludzie są czasami jeszcze zrobić. Jakie są prowadzone w takim przypadku? Częściej niż zemsty. Na przykład, kobiety lubią nazywać psy imiona swoich byłych chłopaków i mężczyzn, z kolei, nie wahaj się zadzwonić nazwy małp minionych kochanki. Jednak, aby to zrobić nie warto, bo w krótkim czasie trzeba wyjaśniać nową pasję tak dziwne imię dla swojego zwierzaka. Jeśli nadal chcesz, aby wybrać nazwę ludzką, to najlepiej jeśli jest w wersji skróconej, takich jak Lena, Vik, Oli i Katya.

„Zagraniczne” nazwy

Pomyśl, jak można nazwać monkey-girl. Warto zwrócić uwagę na pięknych nazw obcych. Tak, są one rzadkie w naszym kraju, a nikt nie będzie bolało. W takim przypadku można nazwać zwierzaka Carolyn, Sabrina, Zhanneta, Amanda, Claudette i t. D. Wszelkie nazwy obcej że jest miłe dla ucha, jak pseudonimów odpowiednich dla zwierzaka.

serial i filmy

Imię dla dziewczynki-małpy może być łatwo kinowej. Ale niekoniecznie taki przydomek może należeć do aktora-małpy. Opcje w tym przypadku:

 • Abu – nazwa Aladyna małpy. I choć ta nazwa była dla chłopca, dziewczyna może pójść odmianę – Abushov.
 • Marseille – nazwę małpiej Ross, bohater serialu „Przyjaciele”, jest idealny dla dziewczynek.
 • Bambino – nazwa małp z kreskówki „Funtik”.

Małpa-aktorzy

Imię dla dziewczynki-małpa, można wybrać na przykład gwiezdnych sąsiadów. To jest taki sam jak małpy, który zasłynął na srebrnym ekranie.

 • Molly – małpa Dzhastina Bibera – piosenkarka, ulubieniec wielu dziewcząt.
 • Suzy – rodzina małpa Kim Kardashian, ekonomista.
 • Sonny – małpa mistrz NBA, koszykówka snajper Mike Miller.
 • Coco – nazwa małpy, a dokładnie – goryl, który jest bardzo skuteczne w edukacji i otrzymaliśmy bardzo wysoki poziom IQ.

coś ulubiony

Nazwy w zwierzętami może być najbardziej dziwaczne. Tak więc, na przykład, można wymienić czekoladki małpa, karmelki, łuki, róża, Coco nakrętki. Wiele odmian. W tym przypadku nazwa właściciele nawet nie myśl w głowie tylko wyskakuje najbardziej ulubiony przedmiot, a zwierzę jest nazwany na jego cześć.

kolor

Innym sposobem może być nazywana małpa? Po prostu każde słowo może być tłumaczone na język obcy. Na przykład, jeśli małpa szary garnitur jej imię Gray (język angielski). Albo Grigio Jeśli ruda (język włoski). – Rossi – (. Hiszpański) (Włochy. Rosso) lub Rojo. W tym przypadku może to być ogromna liczba różnych odmianach. może być również przetłumaczony na język obcy dowolna nazwa takiego. Wynikiem tego jest dobra nazwa, która jest również jej ukryty sens.

przyjemny nazwa

Dobrze zastanowić się, jak wymienić małpę. Top imiona – są te, które niosą ze sobą pozytywne. Tak więc możliwe jest, aby wymienić szczęście domowych (wariant – Lucky), Sunshine, besti (czyli "najlepszy"), Smiley (uśmiech), etc …

Nazwy książek, bajek, mitów

Można pożyczyć nazwę swojego zwierzaka w literaturze. Tak więc, na przykład, można wymienić małpa Demeter Persephone Hero (starożytnego greckiego mitologia). Z kreskówki może być małpa nazywa Simcoe ( „Fixiki”), jeśli weźmiemy pod uwagę historię, zwierzę będzie odpowiadał imię Gerda, Malwina.

Nazwy i rozmiary

Jeżeli dana osoba ma marmozet karłowate (małpa) nazywa się zwierzę w takim przypadku? Tutaj konieczne jest przede wszystkim do zrozumienia: ponieważ zwierzę jest bardzo mała, okazałego nazwy niego i ledwo pasuje. Zatem niewłaściwe nazwać dziecko Drago, Elbe. Znacznie lepiej – Minnie, Bobblehead, Pichola.

bohaterami filmu

I, oczywiście, bardzo często ludzie lubią połączenie nazwiska zwierzęta ulubionych bohaterów filmowych. Tak, małpa można nazwać Zita, Gita, Su, Lu, Asta. Trzeba tylko pamiętać swój ulubiony film lub serial, oraz nazwę swojego ulubionego bohatera i tym samym wywołać swojego zwierzaka.

gotowy nazwa

Jednak bardzo często zdarza się, że zwierzę zostało zaprezentowane z istniejącą nazwą. Co zrobić, jeśli nie lubi? Całkowicie przekwalifikować zwierzę jest bardzo trudne. Tak, to jest możliwe, aby znaleźć alternatywną nazwę. To może być zmniejszona przez formalną, egzystencji. A może po prostu podobna do tej, która już małpę. Tylko w tym przypadku będzie musiał czekać aż przyzwyczaja zwierzę.