614 Shares 8011 views

Najnowszych bramy, ogrodzenia. Zaporoże nie pozostają w tyle modne nowoczesne trendy?

Wystarczy tylko jeden raz, aby wyświetlić zdjęcia w Yandex-obrazki z Zaporoża „ogrodzenia” i zgadzają się ze mną: bramy i ogrodzenia, które raz wprowadzone ludzie szczęśliwsi, teraz nikt nie może zrobić na urlopie w domu. Z odpowiednich możliwości, oczywiście. Nawet głębokie emeryci chcą lub profilowane evrozaborov.


Uciekając głodny z pracy do domu wzdłuż ulicy domów prywatnych, śpiewając „… tak, jakby od dawna dzieciństwa prowadzi mnie do nich.” Tylko przebłyski jak zdjęcia z dzieciństwa – drewniany płot krzywy, a następnie średniowiecznym murem – tylko wieża nie jest wystarczające. Tutaj znowu, drewniany, ale nowsze i bardziej pochylona, że już zaczynają dostrzegać. Ale styl jest taki sam jak w przedwojennej Radzieckiego. Blok żużel widział płot? Prawdopodobnie, dyrektor shlakoblochnogo roślin kiedyś mieszkał w tej stoczni.

Kim jest nowy? Tak, to nowy, i poszedł, jeden po drugim. Pierwsze Euroogrodzenia, beton, „korona” nazywa, myślę. A potem – już od nowoczesnego bloku żużlowym. Mój przyjaciel matyugalschik Michajłowicz powiedział w takich przypadkach: fildipersovy, matka …

Ponownie, rodem z dzieciństwa. Cegła z sly z prześwitem. Wydaje się kiedyś była biała, konieczne jest, aby spojrzeć na starych zdjęciach. Fuj cholery, są czarne i białe … Choć brudne białe i szare do nich wyraźnie odmienne.

Tutaj wpadłem, a wreszcie – długo oczekiwana ogrodzenia falistej. A potem drewniany wczoraj ledwie „stojącej”. A oprócz niego, nowa – a nawet sama brama z tektury falistej. Pozwól mi zobaczyć, czy jest tam również dach został zmieniony na tektury falistej, a następnie we wszystkich kierunkach, a ja – po drugiej stronie ulicy. A brama na nich z elementami kucia: świecą z najlepszymi szczyty, dolny fildipersovaya przezroczystą wkładkę. Do szczekanie psa oczy, nie nos.

W skrócie: gospodarz, taki i projektowania. Dziwnie wpisane w Zaporożu ogrodzenia Internet „lub” brama „Zaporoże” nadal takie zróżnicowanie na ekranie nie będzie widać. Życie jest znacznie bogatsze. Internet jest zdominowany przez świeżego mięsa. Ale w prawdziwym życiu – historia kraju od bitwy pod Połtawą!

Ale to nadal nie jest dobrze w prywatnej kwaterze miasta, które zostały zbudowane na „virgin” na młodego króla-ojca Leonid Iljicz. Nadal dość prosto z puszki. Na ulicach kwartał przed rewolucją, wszystko jest o wiele smutniejsze.

I dobrze jest oczywiste, że dzisiaj, zmieniając stare ogrodzenie, ludzie większość czasu umieścić w Zaporożu ogrodzenia falistej lub Eurofences. nie może sobie pozwolić większość ludzi wszystkich innych materiałów.

Doszedłem do tego wniosku: dzisiaj nową bramę Zaporoże stara się umieścić go z tektury falistej, jeśli są dostępne nie można zapisać lub przywrócić. Na tych starych wsiach, gdzie dorastałem, tak pewny. Są, oczywiście, mniej ciężka brama opancerzony. Ale za pieniądze, a viduh mody.

Tak więc, jeśli trzeba bramę, iść z duchem czasu. Profilowana! Wymówienia? Nie muszą nawet pamiętam nazwy. Wygrał sąsiada po drugiej stronie ulicy buduje się obecnie takiego ogrodzenia i bramy, zwracamy się do niego i – Chcę cię lubić. I co najważniejsze – znaleźć na bramach sprzedaż tektury falistej, nowe. Niekoniecznie uporządkowane. Mój szwagier pracuje w tym sklepie. Brama falista mają w magazynie wyrobów gotowych. Ale tu trzeba trochę czasu, aby postawić płot, choć nie do zniesienia. Lepiej – pierwsza bramka. Po tym wszystkim, nie ma standardowy rozmiar drzwi i oddanie pierwszego ogrodzenia, masz rozmiar gotowego drzwi nie może przyjść. Wtedy też, jeśli pierwszym ogrodzeniu, trzeba tylko zamówić bramę czekać. I nie martwić się spać noce – i to będzie miły, jak widzieliście w magazynie gotowej bramy.

Wróćmy do ogrodzenia. Ja osobiście nie podoba przedniej ogrodzenia z tektury falistej, zwłaszcza powyżej ludzkiego wzrostu. Sąsiedzi – to dobry pomysł, jeśli wygodniej więc gołe kebaby narybku. A z przodu ogrodzenie od ulicy i chcesz przyciąć, a przejrzyste. Które mogłyby być postrzegane jako ktoś swing życie poza boiskiem.

Cóż, tutaj każdy ich preferencje i argumenty robi. Mam najmocniejszy argument – wielkość emerytury Tiffany'ego.