601 Shares 5411 views

Czerwone policzki u dzieci – pierwszym objawem skazą

Czerwone policzki, dzieci mogą być pierwszym objawem jest skazą.


Co to jest skaza?

To nie jest choroba, skaza jest jedynakiem jest reakcja alergiczna organizmu do jakiegokolwiek bodźca. W wielu przypadkach choroba i czerwone policzki dzieci można zauważyć już od pierwszych dni życia, skaza w początkowej fazie jest żółtawo-brązowe ciasto, które pojawiają się nad brwiami i dziecka w Fontanelle, a później przeniósł się do policzków, powodując zaczerwienienie.

Przyczyny skazą:

– przede wszystkim – odżywianie niewłaściwym matki podczas karmienia piersią;

– gdy matka używa żadnych leków;

– jeśli matka doświadczyła późno toksykozę w ostatnich miesiącach ciąży;

– dziedziczenie;

– zanieczyszczone środowisko.

objawy skazy

Skaza – to nie tylko czerwone policzki u dzieci. Najczęściej dzieci są podatne na alergie, rodzą się z dużą masą ciała. Cokolwiek dobra opieka, dziecko jest stale pokryte pieluszkowe w pachwinie, szyi i fałdy skóry. Dość często u niemowląt wylewa sudamen, nawet najmniejszy wzrost temperatury zewnętrznej.

Nie można wykluczyć uszkodzenia błon śluzowych, co powoduje nieregularne krzesło wygląd spojówek, różne choroby gardła. W najmniejszym istnieje rodzaj koloru miękkie skorupy, jego strukturę coś podobnego do wosku, ma brudny żółty kolor i najczęściej pojawia się na górze i korony. To ciasto nie jest bardzo łatwy do usunięcia z głowy dziecka, wypada całkiem mocno.

I zmienia powierzchnię języka, staje się nierówna. W silnych prądach i korekty problemów skaza może mieć wpływ na rozwój fizyczny dzieci, spadek elastyczności tkanek, dziecko zaczyna pozostawać w tyle w rozwoju.

zapobieganie skaza

Ponieważ czerwone policzki od dziecka występują zwykle na skutek nieprawidłowego odżywiania matki, matka powinna być bardzo surowa dieta. Od najwcześniejszych dni (lub nawet lepiej w ostatnich miesiącach ciąży) należy zrezygnować ze wszystkich alergizujących pokarmów. Czerwone owoce i warzywa, owoce cytrusowe, należy powstrzymać się od jedzenia czekolady lub innych słodkich pokarmów zbyt. Dokładny wykaz wyłączonych produktów dadzą mamie w szpitalu. Proste wyjątkiem fast-food i trzymanie się diety na czas trwania karmienia piersią, a rumieniec na policzkach dziecka będzie świadczyć tylko o zdrowie, a nie o skazą.

Co mogę jeść, kiedy moja matka dziecka skaza?

– zboża (gryka, jęczmień, ryż);

– chude mięso (wołowina, kurczak, indyk, mięso królika, gotowane kiełbasy);

– od słodyczy tylko krakersy, suszenie, cukierki lub pianki żelowe;

– (ziemniaki, cukinia, kapusta, ogórki, sałata);

– produkty mleczne (kefir, sfermentowane mleko, masło, ser);

– jabłka i banany owoce;

– ryby (morszczuk, okoń, dorsz).

leczenie

Czerwone policzki, dzieci mogą być reakcją organizmu na dziecko jakiegokolwiek produktu zjedzonego im. Niektóre niemowlęta mogą mieć reakcję nawet w zaadaptowanym wzoru mleka, w tym przypadku należy zmienić go do specjalisty dla dzieci, które mają skłonność do reakcji alergicznych.

Często krwotocznej i czerwone policzki u dzieci występują przy wprowadzaniu nowych pokarmów uzupełniających. Następnie konieczne jest czas, aby wyeliminować alergen z dzieckiem żywności.

Wszelkie specjalne zabiegi leki skaza nie, podstawową zasadą – ustanowienie właściwego odżywiania oraz eliminację spożywczych alergizujących pokarmów.

Ale w każdym przypadku konieczne jest, aby pokazać pediatrą dziecka jako czerwone policzki może wskazywać na inne choroby. Jeśli nie można znaleźć na własną rękę, pediatra daje skierowanie do alergologa, który będzie kontynuować monitorowanie dziecka i zalecenia dotyczące leczenia.

649 shares 6990 views
882 shares 4372 views
695 shares 4452 views