738 Shares 6294 views

Denis Klyaver: biografia i ciekawych faktów z życia

Słynny piosenkarz Denis Klyaver, biografia, która zaczyna się 06 kwietnia 1975, urodził się w Leningradzie. Rodzina była trudna, jak jego ojciec – słynny artysta i twórca „małe miasta” Ilya Oleynikov była popularna nie tylko w Rosji, ale również za granicą. Mama Denis jest również osobą kreatywną i studiował śpiew. Dlatego, aby określić przyszłość chłopca było łatwe. Od dzieciństwa, ma przyjemność iść do szkoły muzycznej i nauka gry na pianinie. Jego pierwszy utwór Denis napisał w 12 lat. Po ukończeniu szkoły średniej, kontynuował kształcenie artystyczne w Szkole Muzycznej. Musorgski. Potem było wojsko i oranżerii. Klyaver zakończył ostatni w 1996 roku. Poza tym, ten facet zawsze był zwolennikiem zdrowego stylu życia i aktywnego w sporcie.


Denis Klyaver: Biografia od 1994 roku

Denis rozpoczął swą karierę w grupie „Tea for Two” w tym roku. Klyaver napisał muzykę do piosenek, a jego partnerem był Staś Kostyushkin tekściarzem. Dwa piękne mężczyzna z doskonałej figury przyciąga uwagę milionów kobiet. Pierwszy występ „Tea for Two” odbyła się 20 grudnia 1994 r. W tym samym czasie, został wydany pierwszy album, który jest nazywany „Nie zapomnę …”.

Chłopaki biorą czynny udział w wielu konkursach. Przynajmniej jakoś zrelaksować i dostać się na nogach, grupa potrzebuje pomocy rosyjskich gwiazd. Na przykład, w swoich pierwszych chłopaków wideo zarobione przez każdego, kto wziął je ze sobą na wycieczkę. Jednak naprawdę dobre doświadczenie otrzymali od Lima Vajkule. Wzięła chłopców z nim na wycieczkę dwuletnim. Pierwszy solowy koncert odbył się w 1999 roku. Denis Klyaver, którego biografia jest opisany w tym artykule, wykonane wszystkie warunki piosenek grupy.

2, grupa "Tea for Two" wydała 3 albumy: "Fellow Traveller", "Dla Ciebie" i "non-native". Utwory list przebojów i stał się kochany przez wszystkich i bardzo popularne.

Nowy etap grupie

Chłopaki osiągnęły nowy poziom w 2001 roku, jako przedstawiony publiczności nowy teatralny program koncertowy, który został nazwany „Kino”. Z etit grupa wycieczka wyjazd w całym kraju i poza nim. Singer Denis Klyaver stać megapopular, gdy w lecie tego samego roku pojawił się utwór „My kochaj”, który ostatecznie wygrał nagrodę. W ciągu najbliższych 10 lat, zespół wyszedł 10 kolejne albumy. Należy pamiętać, że muzyka dla wszystkich utworów i uzgodnień sam napisał Dennis. Od 2008 roku grupa rozpoczęła producenta.

Od początku 2011 roku w prasie wszystkie plotki zaczęły się coraz częściej, że chłopaki postanowili przerwać pracę i rozpoczął karierę solową pojawiają, ale, mimo wszystko, w 2012 roku Grupa „Tea for Two”, ukazał się nowy album.

kariera solowa

Denis Klyaver, którego biografia w 2011 roku zmienił się nagle, ale praca była solowy projekt w grupie. Wydał kilka piosenek, które stały się dość popularne. W 2012 roku zespół rozpadł się po wszystkim. Staś i Denis cały swój wolny czas poświęca na solowych projektach. W rezultacie, w 2013 roku na świecie pojawił się pierwszy album piosenkarza, który nazywa się „Nie jak inni.” Na jego solowy kierunku Dennis mówi, że jego utwory są bardzo podobne do prac grupy, że nie można powiedzieć o swoim byłym partnerem.

Ponadto wokalistka bierze udział w różnych projektach telewizyjnych. Na przykład w 2013 roku na kanale odbywa się show „Dwie gwiazdki”, w którym śpiewa Klyaver aktorka Valeria Lansky. Nawet piosenkarz można zobaczyć w kilku filmach, takich jak „The Spanish rejsu Stepanowicza” i innych.

Denis Klyaver: biografia, życie osobiste, a nie tylko

Istnieją 3 znaczek na małżeństwo w paszporcie wykonawcy. Pierwsza narzeczona Denis pracował w balecie Shufutinski i miała na imię Elena Shestakova. Może ślub i nie doszło, gdyby nie wymagania rodziców Denis, który bardzo lubi dziewczyny i przywiązują się do niego. Ten związek nie trwał miesiąc. Dzieci w małżeństwie nie było, więc oddzielenie odbyła się dość łatwo. Po raz drugi rejestrator doprowadziła już Klyaver balet tancerz Vajkule – Julia. Małżeństwo trwało 5 lat, a potem piosenkarka ma 3-letnie oczekiwanie na rozwód. W tej unii para miała syna – Tymoteusza. Przez cały ten czas piosenkarka nadana liczne sprawy z fanek i uczestników jego show baletu. Denis nie został oszczędzony i plotki o jego homoseksualnych, a on nadany swoją grupę stajennych partnera – Stasia.

Nowa żona Denis Klyaver – Irina Fedotova. W chwili miłości z piosenkarka pracowała w banku. Para podpisana na rok 2010. W 2013 roku, czyli 24 września, na miłośników miał syna, który został nazwany Daniel. Nawiasem mówiąc, w tym samym roku, Denis oficjalnie oświadczył, że nadal ma córkę Evelyn, która jest już 5 lat. Jednak to nie był główny news, ale fakt, że moja matka była znaną piosenkarką Eva Polna.

Inne działania

Oprócz kreatywności, Dennis i jego żona robią interesy. Otworzyli salonie odzieży problem dla psów pod psów marki desperatów. Ira podchodzi z modelem oraz w pełni rozwiniętych projektowania kostiumów, a strona komercyjna kwestii spoczywa na barkach Denis. Według piosenkarza, jego umiejętności produkcyjne, aby pomóc mu w organizacji reklamy i nie tylko.