177 Shares 3206 views

Anapa, LCD „Młodzież: opis, opinie

Mieszkam w pobliżu morza, aby spędzić wakacje z dala od zgiełku i hałasu miasta, aby hartować swoje dzieci – to marzenie wielu. Są ludzie, którzy wierzą, że zakup mieszkania na morze – luksus, ale postaramy się rozwiać stereotypy. Doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie będzie Anapa. LCD „Młodzież” – wielki projekt nowoczesnego budynku, znajduje się w wygodnej części miasta. Projekt przyciąga uwagę nie tylko mieszkańców południowych, ale także tych, którzy od dawna marzy, aby nabyć nieruchomość na morzu. Jako część tego materiału, postaramy się przeprowadzić obiektywną ocenę sektora i ocenić projekt ze wszystkich stron.


O projekcie

Nowy Anapa reprezentowany obecnie przez kilku dużych deweloperów. Spełniają one wszystkie wymagania współczesnych konsumentów i obywateli, na budowie wysokiej jakości materiałów i innowacyjnych technologii. LCD „Młodzież” (Anapa, Park, 60) – świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą nabyć nieruchomość w doskonałej części miasta i rozwoju, należy uzyskać dostęp do wszystkich obiektów i infrastruktury, aby zaoszczędzić pieniądze na zakup.

6 Projekt przewiduje budowę kadłubów superior na 13 pięter każdy. Budowa odbywa się przy użyciu technologii odlewu ramki. Fasada jest ocieplony i wyłożony cegłą, która pozwala na trwałość, niezawodność, zewnętrznym popisowość i zapewnienie mieszkańcom doskonałą ciepła i właściwości izolacji akustycznej, a także zaoszczędzić znaczną część kosztów ogrzewania w zimnych porach roku. W domu, w opinii z pierwszych mieszkańców otrzyma ciepły i jakość.

lokalizacja

LCD „Młodzież” w Anapa znajduje się w rozwiniętej części miasta, otoczony przez wszystkie niezbędne do komfortowego infrastruktury dziennym. Do morza – zaledwie 10-15 minut pośpiechu. Mieszkańcy budynków podkreślają Pierwszą zaletą lokalizacji: oni nie muszą znosić hałas turystów, muzyka z barów, znajduje się na nabrzeżu, a okna w mieszkaniach oferują wspaniałe widoki na morze, a na wybrzeżu jest dosłownie na wyciągnięcie ręki.

wywoływacz

To przyciągnęło uwagę wielu nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym „Młodzież” w Anapa. Budowniczy jest firma „Slavic dom”, które stanowią dość pomyślnie zrealizowanych projektów. Wszystkie domy są w czasie, zbudowany z nowoczesnych materiałów i technologii, tak kupujących w Anapa, w kompleksie mieszkaniowym „Młodzież”, w szczególności, nie powinno być żadnych problemów. Co więcej, niektóre z domów zostały zlecone i zamieszkane.

funkcje

Każdy dom wykonany indywidualne ogrzewanie gazowe. Układ urządzeń grzewczych jest produkowany zmusza producenta, za swoje pieniądze, właściciele apartamentów mogą korzystać tylko komfort odebrany. Potencjalni nabywcy powinni być świadomi pewnych cech LCD „Młodzież” w Anapa. opinie klientów podkreślić fakt, że gaz do ogrzewania i gotowania jest dostępna w mieszkaniu z podłogi 1-10, począwszy od 11 piętrach gaz jest dostarczany wyłącznie do ogrzewania, piece elektryczne w mieszkaniach są ustawione.

Każde wejście zainstalowane szybkobieżne ciche windy, domofon, telewizję satelitarną i kablową, a także system sygnalizacji pożaru, który zapewnia niezbędną wygodę i bezpieczeństwo każdego mieszkańca.

infrastruktura

Projekt LCD „Młodzież” nie posiada własnej infrastruktury w Anapa, ale deweloper wybrał idealne miejsce. Mieszkańcy potwierdzają, że w odległości spaceru od nowych budynków są przedszkola i szkoły średnie, gdzie łatwo mógł zorganizować swoje dzieci. sklepy spożywcze, markety ze świeżych warzyw i owoców, poczta, transport publiczny, komisariat, kawiarni, barów, wreszcie głównej plaży – wszystko w odległości spaceru od kompleksu.


Kompleks odbyło realizację: Kwietniki i klombów, wyposażone tereny do spacerów i rekreacji, sportu i ustanowione place zabaw dla dzieci w różnym wieku. Ponadto, w celu zapewnienia wymaganego bezpieczeństwa teren kompleksu jest ogrodzony i jest pod nadzorem zegar wideo.

Mieszkania, planowanie

Wybór oferowanych nabywcom jedno- i dwupokojowych apartamentów o powierzchni od 44 metrów kwadratowych. Dużą uwagę przywiązuje się do układu dewelopera mieszkania, starając się uwzględnić wszystkie życzenia i preferencje dzisiejszych mieszkańców. Apartamenty okazały przestronny, jasny z przestronnego salonu, oddzielnych pokoi oraz oddzielnej łazienki.

polityka cenowa

Koszt mieszkania w kompleksie mieszkaniowym „Młodzież” w Anapa – kolejna zaleta tego projektu. To jest świetnym rozwiązaniem dla młodych rodzin, które dopiero zaczynają swoje życie rodzinne dorosłych. Do tej pory, jedno-pokojowe mieszkanie 36 metrów kwadratowych można kupić za 1,4 mln rubli, bardziej przestronny i komfortowy „kawałek kopiejki” powierzchni 69 metrów kwadratowych będzie kosztować 3,5 mln rubli. Mieszkania na morzu przystępnej cenie.

podsumowując

Jeśli chcesz uzyskać własne mieszkanie blisko morza, z ograniczonymi zasobami, należy zwrócić uwagę na wyświetlaczu „Młodzież” w Anapa. Dom został oddany do użytku, mieszkańcy podkreślają bliskość do morza, dostęp do całej infrastruktury oraz jakość budowy i prace wykończeniowe. Mieszkania okazało się jasne i przestronne pokoje oferują wspaniałe widoki na morze. Przyjrzyj się uważnie projektu i co najmniej raz do odwiedzenia jego terytorium, budynki Anapa naprawdę doskonałe. Do chwili obecnej nie są jeszcze dostępne mieszkania w kompleksie mieszkaniowym, który będzie w stanie nabyć na korzystnych warunkach.