457 Shares 1609 views

College of Communication (Wołogdy): Past and Present

Każdego roku, instytucja ta jako College of Communication (Vologda), zaprasza do swojego muru nowych studentów. Telekomunikacja odgrywa ogromną rolę w rozwoju kraju, więc każdy ekspert w tej dziedzinie są bardzo popularne. Ze względu na wysoką jakość sprzętu informacyjnego, studenci stają się prawdziwymi profesjonalistami w swojej dziedzinie.

Historia uczelni

Ta instytucja edukacyjna rozpoczęła swoją działalność w 1972 roku w oparciu o postanowienia Państwowej Komisji. Pierwsi uczniowie są stale zaangażowane w różnych imprez poświęconych świąt narodowych i pamiętnych dat. Zespół Szkoła regularnie wziął nagrody w grze patriotycznej „Orlik”.

30 College of Communication (Wołogdy) przez kilka dekad, posiada własną stację radiową. Dzięki jej uczniów regularnie wygrywać w konkursach na radio.

Po kilku latach od jego otwarcia, College of Communication (Wołogdy) ma swoje własne warsztaty: kabel, montaż i instalacja sprzętu telefonicznego.

absolwenci uczelni zawsze cieszył się dużą popularnością w wielu przedsiębiorstwach w kraju. Więc niektóre z nich zostały z powodzeniem stosowana w regionach Jarosław, Kostroma, Nowogrodu i Vologda. To przez te pierwsze absolwenci Wyższej Szkoły Komunikowania (Wołogdy) był w stanie wykazać, w jaki sposób profesjonalny i kompetentny eksperci uwalnia.

informacje ogólne

Wielu absolwentów uczelni z powodzeniem kontynuować naukę. W związku z tym wszystkie one poprawić swoje umiejętności uzyskane i są laureatami wielu konkursów regionalnych i krajowych. Większość absolwentów, którzy ukończyli College of Communication (Vologda), po ukończeniu szkolenia dostaje pracę w różnych działach sieci komunikacyjnych. Prawie wszyscy przywódcy „Poczta Rosji” są absolwentami uczelni.

Ma College of Communication (Wołogdy) oficjalnej stronie internetowej. może ona dostarczyć dla każdego, kto życzy wszystkim szczegółowe informacje o specjalności, kosztów i innych ważnych aspektów związanych ze szkoleniem.

schronisko

College of Communication (Wołogdy) oferuje zamiejscowy studentom możliwość zamieszkania w internacie, który znajduje się przy ul Pervomayskaya, dom 40.

Łączna liczba osób, które mogą mieć miejsce zamieszkania w schronisku – sto czterdzieści cztery osoby. To pod warunkiem, specjalnie do tego trzyosobowych, znajduje się na trzecim, czwartym i piątym piętrze budynku.

Ponieważ w większości uczelni wykształconych młodych ludzi, to jest na nich ponad stu miejsc w akademiku.

umieszczenie

Charakterystyczną aspekt College of Communications w Wołogdy jest to, że nie dbają o każdego ucznia. Każdego roku uczelnia jest zaangażowana w zatrudnianiu absolwentów, wysyłając je do organizacji w Wołogdy i innych dziedzinach.

Niektórzy absolwenci kontynuują naukę w innych instytucjach, więc tracą prawo do pracy po zakończeniu college'u. Jednak nie oznacza to, że po otrzymaniu absolwent uczelni wyższej nie może szybko znaleźć pracę.