520 Shares 8939 views

Restauracja „Tawerna” (St. Petersburg): opinie i zdjęcia

W tym skromnym artykule koncentruje się na takiej wspaniałej instytucji, w restauracji „Tawerna” (St. Petersburg) na temat historii tej struktury architektonicznej, wnętrze urządzeń, przegląd pracy personelu i wiele więcej!


historia

Restauracja rozpoczął swoją historię w 1905 roku. Kompleks budynków został zbudowany w stylu Art Nouveau. Jednokondygnacyjny dom powiat Wyborg zakonserwowane od ubiegłego wieku. W czasach sowieckich, miejsc po prostu nie ma, a nieco później na drugim piętrze została zbudowana (w okresie przygotowań do olimpiady-80), a budynek znalazł nowe życie.

To miejsce dostał status szczególnie skandalicznych zakładów czasu. Nocne życie szalał tam, i można powiedzieć, że ci, którzy byli tam w latach osiemdziesiątych.

Teraz, pomimo zmian architektonicznych, budynek wyróżnia się z całej krajobrazu i jest uważany za zabytek architektury ubiegłego wieku.

Teraz restauracja ma tendencję do zadziwić swoich gości i oferują im ostatnią kuchnię.

wnętrze

Placówka mieści się w dwupiętrowym domu w Sankt Petersburgu. W tym budynku znajduje się kilka pokoi do wyboru gości: jeden duży (konferencyjne), oraz kilka mniejszych pomieszczeń.

Na parterze znajduje się bar, az drugiej do przeprowadzania różnego rodzaju działań. Istnieje także letni taras, gdzie można mieć wielki czas z rodziną i przyjaciółmi w ciepły, słoneczny dzień.

Na tarasie, widać trochę zieleni i stawem, co daje ciepło i komfort restauracji.

Sam weranda jest urządzony w stylu rustykalnym. Na ziemi letnim jest dom dla bardzo ważnych osób. Na parterze jest wnętrze ozdobione cegły, drugi taki sam – Europejska. Na ścianach wiszą obrazy krajobrazu, meble, wygodne i miękkie. Nowy ciekawy design, wykonany w delikatnych kolorach jasnych i wysokiej jakości usług przez długi czas pozostanie w Państwa pamięci.

Imprezy i menu dla dzieci

Aby przeprowadzić różne działania, sala bankietowa wyposażona we wszystkie niezbędne urządzenia: Sprzęt wideo i urządzeń muzycznych. Krzesła są obliczane na 80 osób. Najważniejsze – jest gościnność personelu w stosunku do każdego klienta.

„Tawerna” – restauracja (St. Petersburg), informacje zwrotne od użytkowników, które dość pozytywne, ma miejsce specjalny dla dzieci, umieszczony na drugim piętrze, gdzie można zostawić swoje dzieci i odpocząć i spróbować potraw z kucharzem. Dla dzieci, przy okazji, będzie opiekować się i bawić się z ekspertami.

Również opracowane menu dla dzieci za ich wybredna smaku (kilka rodzajów zup, sałatek i dań głównych). Pokój wyposażony jest we wszystkie niezbędne elementy do podniesienia nastroju dziecka i spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa.

Obsługa jest na najwyższym poziomie, przyjazny i kompetentny personel, pyszne jedzenie i zawsze miłą atmosferę.

Głównym menu restauracji i rozrywki

Menu restauracji jest wykonany na bazie kuchni europejskiej i rosyjskiej. Unikalne potrawy robi kucharz Dmitry Emelyanov metod swojego autora. Również duży wybór koktajli jest reprezentowany w menu, domowe likiery, realizowany najwyższe piwo z beczki, ekskluzywne marki win i alkoholi. Przez duchy dołączone cygaretki i cygara. W dni powszednie można przejść do business lunch (codziennie od 12.00 do 16.00). Spróbować potraw różnorodne i zdrowe.

Jeśli nie chcesz zostawić komfort domu, pracy Dostarczanie Informacje o restauracji wszystkie dania z menu.

W piątki i soboty jest muzyka na żywo po 23.00 startów muzycznych chwytliwe, że czuję się jak tańczy. Wejście na imprezę jest wolny, ale zachowuje kontrolę twarzy.

Poza muzyką, „Tavern” – restauracja (St. Petersburg), które mogą zadowolić gości regularnie przeprowadzać transmisje sportowe na żywo. Tutaj można zbierać firmę i kibicować swojej ulubionej drużyny.

Ta restauracja konsekwentnie działać różnego rodzaju akcje i ofert sezonowych, które są teraz bardziej.

Restauracja zniżka

  • karta Bonus.
    Wszyscy goście restauracji akumulacyjnym karty bonusowej jest wystawiony pierwszy premię – 7% rachunku. wartość premii mogą się różnić od 7 do 15% w zależności od rachunku. Ponadto, premie mogą być wypłacane przez całkowicie lub częściowo.
  • zniżka urodziny.
    W dniu narodzin każdego odwiedzającego jest zniżka na cały menu 20% i 10% w ciągu jednego dnia po lub przed wyjazdem.
    Wymagania obejmują rezerwacja stolika, pozostawiając dane paszportu i telefon. karta pamięci klub właścicieli jest zniżka w dniu urodzin 30%, 20% w ciągu jednego dnia po lub przed dniem narodzin. Niezbędnym warunkiem jest również rezerwacja stolika, pozostawiając dane osobowe i mapy. Zniżki nie stosuje się do uczty urodzinowej oferty i nie kumulują się z nimi.

adres

Restauracja „Tawerna” (St. Petersburg), którego zdjęcia są prezentowane w tym artykule można znaleźć na stronie: Prospect Engelsa domu №83.

Restauracja znajduje się w pobliżu ruchliwej autostradzie, gdzie łączy się z autostradą Wyborg prowadzącej z miasta, więc każdy, kto jest wysyłany z miasta, przystanek na posiłek z przyjemnością i dobrze-godzinnej przepustki.

harmonogram

Od poniedziałku do czwartku: 12.00-02.00, kuchnia czynna pół godziny przed zamknięciem placówki. W piątek i sobotę restauracja jest czynna od 12.00 do 03.00 jest, kuchnia czynna do godziny 02.30. W niedzielę restauracja jest czynna od 12.00 do 24.00 jest.

opinie

Ocena tej instytucji jako restauracja „Tawerna” (St. Petersburg) jest dość wysoka: to 9,7 punktów. Po przeanalizowaniu wszystkich informacji zwrotnej do następujących wniosków.

Szczególną uwagę przywiązuje się do kuchni, bardzo różnorodne i bardzo smaczne. W tle – atmosfera kawiarni, komfortu i przytulności. Restauracja nadaje się do wszelkiego rodzaju imprezy. Na trzecim miejscu – uprzejmy, przyjazny i uśmiechnięty personel, indywidualne podejście do każdego klienta, a także szybką i sprawną obsługę.

podsumować

Restauracja „Tawerna” (St. Petersburg) – zupełnie niczym niezwykłym miejscem, gdzie każdy może znaleźć i odkryć dla siebie coś niezwykłego i bardzo smaczne.

Dla zwolenników sportu prezentuje duże ekrany gdzie oni pokazują różne wyniki, a rodzina z małym dzieckiem jest wymagane aby Mu służono, menu dla dzieci.

Deli wyszedł i przyniósł do przysmaki kuchni rosyjskiej i europejskiej. Tu i steki i kiełbaski i kebaby i świeżo chleb, a wiele rzeczy wielkiego i niesamowitego smaku. Wszystkie potrawy przygotowywane są według specjalnych receptur.

Nawiasem mówiąc, obok restauracji niezabudowane wolny, ale niestrzeżony parking.

Bankiety natychmiast przejąć całkowicie. Udekoruj pokój umieścić cały sprzęt, zorganizować program pokazu. Można również rozwijać prywatną menu bankietu. Średnia „bank” dla jednej osoby waha się od 950 rubli.