147 Shares 7865 views

Mazidło balsamiczny na Wiśniewski: Plusy i minusy

Mazidło balsamiczny na Wiśniewski został wymyślony dawno temu, w czasach Związku Radzieckiego, znanego chirurga Aleksandrom Vasilevichem Vishnevskim. W jego ślady i udał się do dzieci i wnuków, którzy również wniosły ogromny wkład do operacji Radzieckiego i kontynuował dzieło Aleksandra Vasilyevich za wykorzystanie tej maści.


Mazidło Wiśniewski składa się z głównych części jak xeroform, oleju rycynowego i dziegieć. Razem te trzy składniki dają maści, zapach jest bardzo specyficzny. Ponieważ tanich komponentów, Liniment balsamiczny na Wiśniewskiego stało się powszechnie wykonywane, a wkrótce przybył i rozkwitu jego stosowania.

Głównym zastosowaniem maści – walka z centrami gnicie. Ale walcząc z nimi balsamiczny mazidła do Wiśniewskiego bardzo konkretnie za to udało się uzyskać wiele skarg w lietrature. Dobrze, negatywne oceny mają również prawo do życia, ale warto zauważyć, że przy prawidłowym, właściwego stosowania leku daje doskonały efekt.

Teraz trochę o mechanizmie działania. Smoła i olej rycynowy, który jest zawarty w maści, mają wpływ ocieplenia na lokalnym obszarze, który cierpiał balsamiczny mazidło dla Wiśniewskiego. I, jak wiadomo, do ograniczenia tlen (tlen jest ograniczona ze względu na gęstej konsystencji maści) i bakterie ropne ciepła dostęp proliferacji szybciej niż normalnie. Okazuje się, że Vishnevsky maści, a nazwa ta tkwi w większości ludzi, prowokuje procesów ropnych. I to jest jego główną zaletą. Nakładając maść na wrzód, który zawiera pręt ropne i ma zamiar rozpocząć razgnivat w kółko, że w ten sposób sprowokować wczesne przełomową nagnaivanie i zagotować. Bo sprowadza znajdują się w ograniczonej przestrzeni na skórze, nie ma powodu, by obawiać się, że maść pogorszy sytuację. Wręcz przeciwnie, w procesie, który jest już uruchomiony, szybszych przebiegów.

Jednak balsamiczny mazidła do Wiśniewski, którego stosowanie nie jest ograniczone do leczenia czyraki, nie używać w otwartych ran i gdzie proces może mieć wpływ na zdrowe tkanki. Lekarze także ostrożny stosowania mazidła do oparzenia. Dlatego nie należy samoleczenia i umieścić maść na własną rękę. Aby wiedzieć, gdzie można używać maści, należy rozważyć kilka przykładów.

Ginekolodzy, na przykład, zaleca się stosowanie Vishnevsky maści w leczeniu zapalenia żeńskich narządów płciowych. Aby to zrobić na tydzień kobieta należy umieścić tampony maścią do pochwy. Po obróbce proces zapalny, jest znacznie zmniejszona, ból ustępuje.

Lekarze zalecają flebologów kompresuje sześć godzin, jeśli pacjent cierpi na zakrzepowe zapalenie żył i żylaków. W tym celu, nogi są owinięte bandażem bawełny, aromatyzowany Vishnevsky maści.

lekarze laryngolodzy wolą to oznacza w zatoki. Jeśli nie tamponów maścią, a następnie zapalenie zatok szybko wybucha.

Wspaniały efekt daje maść na trądzik i trądzik – powody kompleksów młodzieżowych dotyczących wyglądu. Nie czekaj do starzenia węgorzy, mogą zastosować poprawkę maścią. Już rano po takim zabiegu, cała ropa wychodzi, a następnie zdezynfekować miejsce uzdrawia rozpadu bez blizn.

Pomimo faktu, że balsamiczny mazidła do Wiśniewski jest obecnie wykorzystywana coraz mniej, warto wspomnieć, że kilka lat ten szczególny maści stosowane przez wszystkich Radzieckiego chirurga, nie boi się go użyć podczas operacji brzusznej. Teraz jest era nowych antybiotyków, które są dostępne w różnych postaciach, ale Vishnevsky maść wciąż nie znika z półek naszych aptekach i pozostaje popularny w środowisku medycznym.