426 Shares 8041 views

Jak skleić rzęsy?

Sztuczne rzęsy w jednej chwili zmienić swój wizerunek nie do poznania, doda powagi i luksus. Profesjonalnych artystów makijażu bez nich, jak bez powietrza, w rzeczywistości nic bardziej jawnie przekształcić kobietę. Wiele osób zastanawia się, jak przykleić rzęsy, aby wyglądać zupełnie naturalnie i delikatnie, podkreślając piękno. Po pierwsze, trzeba kupić klej. Zaapelowała, aby to zrobić w profesjonalnym sklepie kosmetycznym. Sprawdź, czy waga sztucznych rzęs nie było zbyt wiele dla ciebie. Nie należy również zapominać, że fałszywe opcje powinny być odpowiedniej jakości i spełniają swojej naturalnej długości rzęs. Aby to zrobić, można je wyciąć, ale zrobić to przed ustalające procedurę. Tak więc, zastanowić się, jak przykleić rzęsy, punkt po punkcie:


 1. Wykonaj procedury przygotowania. Dobrze zaostrzyć swoje naturalne rzęsy i fałszywe opcje przymierzyć oka, aby sprawdzić, czy są one tej samej długości.
 2. Wytłoczyć cienką warstwę kleju na odwrocie regionie palmowego. Kiedy staje się lepki i kleisty, umieścić go na plecach sztucznych rzęs w minimalnej ilości.
 3. Zastosuj do rzęs, biorąc ich specjalne pęsety, zaczynając od zewnętrznego kącika oka, lekko je naciskając. Nie spiesz się, robić wszystko bardzo uważnie obserwować symetrię. Upewnić się, że rzęsy zakończony w ciągu wyimaginowaną linią poprowadzoną od skrzydła nosa do zewnętrznego kącika oka. W przeciwnym razie twoje oczy wizualnie pełzać w dół, dzięki czemu oblicze wieku i zmęczony.
 4. Odczekaj 20 minut i sprawdzić wytrzymałość rzęs, lekko przesuwając podstawę drewnianego kija. W przypadku niezadowalających wyników nieznacznie Regulacja nie przylegającą powierzchnię wykałaczką, klej nasmarowane.
 5. Wreszcie, można użyć eyeliner ukryć linię kleju. Jednocześnie trzeba być podwójnie ostrożnym. Teraz już wiesz dokładnie jak rzęsa kleju.

Wiele kobiet również spróbować opcje, które są dołączone belki. Te rzęsy łatwo klejone, są lekkie i wygodne. Tu trzeba wiedzieć kilka sekretów.

 1. Podobnie jak w poprzednim przypadku, stosuje się klej do ręki i poczekać, aż osiągnie pożądaną konsystencję. Następnie lekko obmoknite do belki.
 2. Stosuje się do rzęs z zewnętrzną krawędzią części oka. Dołączyć je do pustej przestrzeni między ich włoskami. Tworzenie maksymalną bliskość między belkami sztucznych i naturalnych linii rzęs.
 3. Wreszcie, zakryj oczy przez 1-2 minuty.
 4. Sprawdzić zamocowanie siłą jak w poprzedniej wersji. Teraz jesteś świadomy tego, jak trzymać wiązki rzęs i może rozpocząć ten prosty proces nawet teraz.

Zalecenia końcowe zostaną podane do bardzo ważnych wydarzeń wieczornych. długie wakacje często kobiety chcą nauczyć się skleić rzęsy bardzo bujne i ciężkich rodzajów, ponieważ od razu zrobić obraz luksusu. Będą one także wymagać i drobne dodatki. Trzeba dbać o sztuczne rzęsy na dolnej powieki. Natychmiast „otworzyć” Widok, sprawiają, że kuszące i hipnotyzujący. Istnieją dwa sposoby układania:

 1. Nanieść klej pod napowietrznej belki. Stosuje się go na górze własnych rzęs.
 2. Zastosować środek klejący w zwykły sposób. Załączyć sztuczny wariant do swoich naturalnych rzęs. Na dobry wynik trzeba wstępne szkolenie w domu, ale efekt jest tego wart, ponieważ będzie gwiazdą każdej ze stron. Rzęsy, klejone w odpowiedni sposób, poczujesz się oprzeć. Ponadto, są one prawie nie odczuwalne przez długi czas i przytrzymaj.