319 Shares 1542 views

Centrum „Sol” (OSO) – gwarancja zdrowia i urody

Młodzież zawsze była związana z łatwością i harmonii. Każdy dodatkowy ciężar dodaje kobieta wizualny kilka dodatkowych lat. Ponadto, nadwaga ma negatywny wpływ na stan psychiczny płci pięknej, jak i zdrowie fizyczne.

W "Slim Effect"

Centrum „Sol” (OSO) pomaga pozbyć się natrętnych kilogramów. Program taki jak „Slim Effect”, proponowane tutaj, skierowany jest do kontroli wagi. Ponadto, może pomóc uzyskać pozytywne nastawienie, aby naładować potężną energię życiową. Centrum „Sol” (OSO) – najlepszy przyjaciel kobiet, które toczą zaciętą walkę z „skórki pomarańczowej”.

funkcje

Po pierwsze, organizm jest w pełni ocieplony, ciało relaksuje. Ciesząc się czas przebywania w łaźni parowej, kobieta całkowicie zapomnieć o codziennych problemach i sprawach. Następnie ośrodek „Sól” (spa) oferuje jako uzupełnienie podobnych procedur kolejny miód obierania.

Masaż antycellulitowy efekt spa

W centrum „Sol” (OSO) specjalizuje się w postępowaniach na bazie naturalnego miodu. Można na przykład spróbować antycellulitowe okłady. Po nich skóra staje się elastyczna, gładka i odzyskuje swój naturalny blask. Sól używana w centrum, stymuluje obfite pocenie się, poprawia procesy metaboliczne w organizmie, odżywia skórę z naturalnych minerałów i witamin. Ponadto spa „Salt” jest zaangażowany w renowacji i rehabilitacji pacjentów.

Aby odzyskać żądany wygląd, w programie „Slim Effect” ma specjalny masaż wibracyjny prętów wierzby, a następnie przez walcowanie kęsa i rolling pin na obszarach problemowych. W rezultacie, drgania występuje rozszerzenie naczyń, zwiększenie dopływu krwi, wzbogacanie w tlen tkanki mięśniowej. W wyniku tych procesów są eliminowane obrzęki, zmniejszenie cellulitu, często nazywany „skórki pomarańczowej”. Oczywiście, aby przywrócić piękno i młodość skóry nie wystarczy po prostu użyć soli. Spa zabiegi muszą być wykonywane kompleksowo.

Honey-glonów oblewania sprzyja głębokiej ciała czyszczenia. Procedura polega na jakość skóry ciepłe, więc po zakończeniu wielkiej widoczny efekt liftingu. Lecznicze właściwości miodu i naturalnych alg pomocy detoksykację organizmu do przeprowadzenia, należy go usunąć przed szkodliwymi substancjami.

"Great Salt" – Hotel & Spa, który specjalizuje się w różnego rodzaju masaże. Na przykład, po rosnących gałązek brzozowych jest pełna relaksu wszystkich mięśni, zwolnienie z przewlekłym zmęczeniem, nadmiernym stresem. Ponadto hotel oferuje „więcej sól” zabiegi spa na bazie naturalnych materiałów, więc nie ma żadnych reakcji alergicznych, skutki uboczne. Występuje poprawy wydajności nerek i wątroby, są usuwane przez powiększonych porów toksyn.

Przez naskórek do organizmu spadnie podczas takich procedur olejki eteryczne i substancje garbnikowe w zielonych liści brzozy. Po zakończeniu programu, że skóra staje się błyszcząca i zdrowy wygląd. Wellness koniec filiżanka herbaty i nawilżenia skóry. Wystąpić rehydratacji przyjemny relaks.

wniosek

W starożytnych Chinach, osoba związana z drzewem, nogi stóp – z korzeniami. Ponieważ karmi nas z energią skorupie ziemskiej, aby liczyć na kompletną wymianę energii jest możliwe tylko wtedy, gdy jest zdrowe stopy. Nowoczesny człowiek stracił połączenie z naturą, jest stale w stanie stresu. Niedobór energii życiowej prowadzi do zakłóceń w harmonii z psychologicznego dyskomfortu. „Big Sole” pomaga wyeliminować te problemy.

Zabiegi oferowane przez profesjonalistów, mających na celu wzmocnienie określonych punktów na stopach. Podczas spaceru na sól, masaż miodem, znakowanie odruch czas obudził nową siłę przywrócone stosunki z energii ziemi.

Procedury ze specjalnymi solami mieć wieków doświadczenia, one zawsze były używane przez uzdrowicieli dla oczyszczenia i uzdrowienia ciała, przywracając siły energii. Efektem wszystkich procedur będzie aktywacja układu odpornościowego kobiety, energiczny oczyszczanie organizmu, powrót chęci do życia i być kochanym przez kogoś.