164 Shares 2155 views

znaków pokemon. Lista najpopularniejszych Pokemon.

Chociaż anime Pokémon pojawiła się dawno temu, wciąż pamiętać i wiedzieć. Telewizor był dziesięć lat temu ten rysunek. Ale on stworzony na podstawie wielu gier komputerowych. znaków Pokemon nadal „żyje” teraz bohaterami gier zabawiać fanów różnych gadżetów.


Najbardziej popularne Pokemon – Postacie, nazwy i cechy, które są podane poniżej – są nadal konkurować na sympatie fanów kreskówek i gier z nowoczesnych bohaterów tego gatunku.

Pikachu

Ten Pokemon jest liderem na popularności. Jest inteligentny, z pogodne usposobienie myszy elektrycznym. Posiada zdolność do rozruchu ładunków elektrycznych, a tym samym walkę z wrogiem. Pikachu nie lubi pokeboly jak przeżywa strach, będąc w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Te Pokémon na dobrych stosunkach z Charmander i Squirtle.

Meowth

Również bardzo popularne Pokemon. Lista znaków polecenie „r”, do której należy, jest niewielka. Pomaga Jessie i James złapać rzadkie pokemony i zaangażowany w ich rehabilitacji, ale w rzeczywistości jest to bardziej jak tyranii i przemocy. Meowth – amatorskie walki, zwycięstwo, które daje mu wielką przyjemność, bo to jest bardzo ambitny. Ale w zaciętych walkach często nie zwraca uwagę na ważne rzeczy i traci z oczu ich. Dlatego jego zespół – w przegrany. On jest bardzo Mercantile, jego zamiłowanie do pieniędzy często wykracza poza racjonalność. To może wędrować po ulicach w nocy w poszukiwaniu utraconych ktoś monet.

sloupok

Jego popularność rosła. Początkowo nie był tak dobrze znany, ale teraz to jest często wybierane w bohaterów. Pokémon tego typu kilka. Jednak w przeciwieństwie do innych (np Ponity i Rapidasha) on tak leniwy, że nie chce iść w górę i przesunąć. On jest bardzo powolny, można nawet powiedzieć, opóźniony. W walce nie ma wielką korzyścią z niego. Nawet do zrozumienia, że jest on ugryziony, trwa prawie minutę. Rozwija się łatwo. Prostu pominąć ogon w wodzie i poczekać, aż gryzie Shelder. Natychmiast po tym, idzie do nowego etapu ewolucji i przekształcony Sloubro. Ale nawet z tym poprawy widzenia należy również zaopatrzyć się znaczną cierpliwości.

Gayardos

znaków Pokemon może ewoluować od bardzo małych do ogromny. Że taka jest Gayardos. Ten potwór mający ciało węża i pyska smoka, ewoluuje od łagodnego nieokreślonego ryb – Madzhikarpa. Zaskakująco i które dodaje inny i leci w konwersji do elementu wodnego. On jest bardzo silny, a jego wojowniczość czasami wykracza poza wszelkie granice. On jest w stanie kruszyć kamienie płetwy, a gniew może wywołać burzę, burza lub tajfun.

Mewtwo

Złap to dość trudne. Aby to zrobić, trzeba umieścić dużo więcej wysiłku niż polowanie na innych pokemonów. Słyszałeś o tym wszystkich fanów gier, ale to nie wszystko spełnione. Mewtwo stworzone w laboratorium na wyspie Cinnabar. To zdarzenie było wynikiem wieloletnich doświadczeń w dziedzinie genetyki.

Celem naukowców było stworzenie uniwersalnego żywo pojazd bojowy. Jest za to i stworzył nowy pokemon. Został nazwany Mew. Ale rzeczy nie poszło jak naukowcy oczekiwanych. Był niemal niewykonalna, niezwykle gwałtowne i agresywne. Mewtwo drugiej generacji będą dostępne dla wyszukiwania dopiero po zwycięstwie w walce z czterech najsilniejszych.

Istnieją inne znaki Pokemon, co jest bardzo wysoka popularność. Ten Bulbasaur na plecach, który przez całe życie uprawy roślin pędów. I Charmonder, który na końcu ogona jest pożar. I Squirtle, zdolny do prowadzenia długotrwałego ataku wody charakteryzujący się precyzją i mocą. Vartotal, na przykład, długi puszysty ogon, które jest symbolem wiedzy i trwałości. Blastoys ma nie tak szybko, jak wiele innych Pokemony, ale jego zaletą jest to moc, która znajduje się w dużym pistoletem na wodę, które pożary ogromnych strumieni wody. Bardzo popularne i legendą pokemon Artikuno które można utworzyć przez konwersję burze wilgoci powietrze na śniegu.

Kreskówki „Pokemon”, które stały się postacie bohaterów popularnych gier komputerowych, prawdopodobnie zasługuje, aby go obejrzeć. Dziwaczne stworzenia i wywołać sympatię i inspirować przerażenie, a niektóre łączą zarówno dobre i złe.