157 Shares 9574 views

SKS Historia karabinek, cechy i recenzje

SKS karabinek był testowany na polach bitew II wojny światowej w 1949 roku i przyjęta. Wiarygodność jest ona porównywalna z AK, ale traci go w sprawności operacyjnej. Pierwszy SKS karabinek wytwarzane z igłą, a następnie za pomocą nozheobraznym składany bagnetowego. Podczas eksploatacji i produkcji niektórych cech konstrukcyjnych zostały zmodyfikowane.


Po likwidacji karabin zostawił jakieś wojska jako broń serwisowego, gdzie służył przez długi czas. Przez długi czas jeszcze SKS karabinek będzie uroczyste pocztowe №1 ramiona wokół wiecznego ognia w pobliżu ściany Kremla w częściach straży honoru.

Teraz głównym elementem SCS jest w magazynach wojskowych. Wiele z nich po specjalnym szkoleniu w fabryce broni sprzedawany z dodatkiem do skrót „OP”. Uwolnienie OP-SKS został fabrykę „Hammer”.

SCS beczki blokujący jest wykonany poprzez otwór transferu w położeniu pionowym. Mechanizm spustowy broni wywołać zdolne wystrzelić tylko pojedyncze strzały. Dźwignia bezpieczeństwa znajduje się na wsporniku wyzwalania i uszczelnia spust.

Sklep neotemny karabin. Pojemność – 10 rund. Aby szybko zapisać zawartość klipów są używane. Zgodnie z lufą jest pręt czyszczący, stałą rurę bagnetowe. Kolba jest pudełko z przyborami do czyszczenia pistoletu. Łóżko bagażnika jest wykonana z sklejki bakelitu lub brzozy. Częściowy demontaż SCS może odbywać się bez użycia narzędzi. Karabinek posiada wspaniałą równowagę i pozwala szybko podjąć cel, co jest ważne dla strzelania „na chybił trafił”.

Większość karabinów, które przychodzą do fabryki na szkolenia, żołnierze nie są eksploatowane. Tam strzelać do identyfikacji bezużyteczny na dokładność i weryfikacji funkcjonalności kopii różnych podzespołów i mechanizmów. Drewniane elementy ponownie lakierowane z uprzedniego usuwania starych powłok. Elementy metalowe powleczone warstwą ochronną lakieru-fosforanu.

Na SKS może być zamontowana optyka karabinek. Zazwyczaj jest to zakres czterokrotny z produkcji krajowej. W warunkach fabrycznych SCS doprowadzić do optymalnego walce na odległość stu metrów i wyposażeniu zestaw narzędzi, pasek personelu i ramrod. Bagnet z OP-SKS nieobecny.

Niektórzy myśliwi mówią o nieskuteczności 7,62h39 amunicji, który zastrzelił SKS karabin. Opinie są jednak kontrowersyjne. Niektórzy użytkownicy przeciwnie podkreślić sukces stosowania tej kasety. Wiele strzelcy wolą cięższej amunicji. Ilu ludzi, tyle opinii.

Polowanie karabin SCS doskonale sprawdził się podczas polowania na stosunkowo małej drapieżne, wilki i strzelanie żadnych zwierząt do 100 kg. Kiedy wyposażony w optykę broń, może on być stosowany w odległości 300 m. Karabin z całą złożonością jego produkcji i nie jest prymitywny projekt jest dość prosty w użyciu. Istnieje wielka broń strzelanie że właściciele zaniedbania nie czyścić lat.