900 Shares 5326 views

Co ciekawe College – ten rodzaj edukacji?

W naszym kraju nie ma wystarczającej liczby wyspecjalizowanych agencji, gdzie można zdobyć wykształcenie. Ale to nie zawsze jest jasne, w jakim stopniu w swoje ręce otrzyma student po wydaniu instytucji edukacyjnej. W tym artykule chcę mówić o jaki rodzaj edukacji po student robi i jaka jest różnica między szkół technicznych, szkół wyższych i szkół zawodowych.


Co to jest?

Tak, przede wszystkim konieczne jest, aby radzić sobie z najważniejszym pojęciem, które należy uwzględnić w art. Co to jest college? Jest to jeden z rodzajów specjalistycznych średnich instytucji edukacyjnych. Należy powiedzieć, że w szkołach technicznych wdrożone wszystkie podstawowe profesjonalne programy edukacyjne, które spełniają podstawowy poziom kształcenia specjalnego. Jeśli chodzi o terminy szkoleń, głównie trzech lat, choć niektóre specjalności mogą być opanowane i dwa bez żadnych problemów.

W sprawie rodzajów szkół

Przed zrozumieć, jakiego rodzaju edukacji po studiach otrzymuje student powinien także dowiedzieć się o rodzajach instytucji. Są trzy: publicznego, prywatnego i non-profit autonomiczna instytucja od zawodowego wykształcenia.

egzaminy wstępne

Co jeszcze zwrócić uwagę przy rozpatrywaniu „techniczny – to jaki rodzaj edukacji?” Warto powiedzieć, że iść do tej szkoły może być jak po 11 klasy (kompletne kształcenie ogólne), a po 9 (podstawowy). W tym ostatnim przypadku, badanie wejście DPA-9 ujmuje się bez problemów (absolwentów klasy 9) i (11 CSE-x absolwentów). Jeśli chodzi o płatności, młodych ludzi, którzy ukończyli 9 klasy, często bezpłatne szkolenia. Dla wszystkich innych, brak punktów może doprowadzić do tego, że czesne na uczelni będzie musiał zapłacić.

na edukację

Tak, nadszedł czas, aby odpowiedzieć na najważniejsze pytanie: „College – ten rodzaj edukacji,” Szkoły te są 1-2 poziomy akredytacji, odpowiednio, studenci otrzymują tytuł licencjata lub stopień stowarzyszonej. Nawiasem mówiąc, po 4 latach badań w instytucie / studentka otrzymuje również stopień licencjata. Taka edukacja jest podstawowym wyższa.

Co to jest college?

Są badane dalej w temacie: „Techniczne – ten rodzaj edukacji?”. Załóżmy, paraleli z podobnymi instytucjami edukacyjnymi, które zapewniają ten sam dokument w sprawie. Mówimy o uczelniach i szkołach zawodowych. Warto powiedzieć, że słowo „college” w przeciwieństwie do „technicznego” powoduje bardziej pozytywne emocje u ludzi. I brzmi trochę jak lepiej. Wszystko to wina obrazu zagranicznych instytucji edukacyjnych, nałożonego przez naszych młodych ludzi w różnych filmach i serialach. W rzeczywistości, w naszym kraju, uczelni i szkół technicznych – to praktycznie to samo. Jedyną różnicą jest to, że w pierwszej instytucji edukacji dokładniejszej (wzmocniona nie tylko teoretyczne, ale również praktyczne szkolenie przyszłych specjalistów) – tu student studiuje szczegółowo zawodu i poznać jej różne aspekty. Kolegia są zwykle mniej czasu szkolenia. Jednak system szkolenia jest praktycznie taka sama. Więc college'u. Co jest uważane edukacji? Jest taka sama jak w college'u. E. Student otrzymuje tytuł licencjata lub stopień stowarzyszonej.

PTU

Niestety, obecna rzeczywistość jest taka, że kraj bardzo brakuje wykwalifikowanych pracowników. Niewiele osób dziś są skłonni pracować jako hydraulik, fryzjera lub instalatora, chcąc siedzieć w biurze lub posiadają wysokie stanowisko. Jednakże instytucje kształcące wykwalifikowanych pracowników z różnych kierunków tam. Ta szkoła zawodowa, t. E. szkół zawodowych. Jeśli chodzi o poziom wykształcenia, dają podstawową wiedzę. Na koniec student otrzymuje certyfikat w pełni ukończone szkoły średniej, jak również dokument, który został opanowany przez niektórych zawodów. Nie należy ukrywać faktu, że ten skrót nie jest zbyt miłe dla ucha ludzkiego. Przyzwyczajeni do tego, że większość uczniów w szkołach zawodowych – leniwych ludzi, którzy po prostu nie może zrobić w dowolnym miejscu. Aby zaradzić tej sytuacji, instytucje te są coraz częściej nazywany szkół zawodowych dzisiaj. Certyfikat edukacji – taka sama jak na studenta zawodowego.

niuanse

Jeśli student ukończył studia, co jest edukacja? U osób nazywany jest niepełne wyższe. W rzeczywistości uczeń jest, jak już wspomniano powyżej, licencjat lub stowarzyszonej. Jednakże, jeżeli po ukończeniu szkolenia młody człowiek chce się dowiedzieć więcej, może on iść do college'u. W tym przypadku, uczelnia wyższa „dać” mu rok, a kto chce się uczyć będzie studentem drugiego roku (oczywiście, po zdaniu egzaminów wstępnych na równi z innymi wnioskodawcami).

Ostrzeżenie!

Analizując kwestię „College – ten rodzaj edukacji”, należy również powiedzieć, że kształcenie na studiach, uczelni lub szkoły zawodowej nie przewiduje odroczenie zasadniczej służby wojskowej. Wszystko to jest napisane w ustawie „O służby wojskowej i służby wojskowej.”

proste wnioski

Więc pytanie: „Szkoła – to jaki poziom edukacji” rozumiemy. Pozostaje powiedzieć, że rozmowa nie jest zbyt kompetentny pracodawca patrzy na to, co jest napisane w „skorupie”. Potencjalni pracownicy po prostu potrzebują dobrego zrozumienia różnych niuansów zawodu i być odpowiedzialna wykwalifikowana osoba. I wtedy możemy powiedzieć z przekonaniem, że miejsce pracy jest przewidziany do takiej osoby, nawet w przypadku braku pełnego wyższego wykształcenia (które, nawiasem mówiąc, można uzyskać, a trochę później).