535 Shares 4542 views

Zegarki Ben Sherman – stylowy dodatek dla prawdziwych mężczyzn

Na każde godzin Man – odbicie swojego obrazu. Jest to niezbędne akcesorium, który potwierdza status właściciela i zwraca się bezpośrednio do jego sytuacji finansowej. Przekonana, człowiek, który chce się wyróżniać wśród innych członków silniejszej płci, wybiera jakość opowiadania zegar Ben Sherman, stylowe i nowoczesne. Wszystkie akcesoria marki w kilku kolekcjach, każdy na swój ciekawy i niepowtarzalny.


Ben Sherman (godzina): historia marki

Marka Ben Sherman Została założona przez Brytyjczyk Arthur Benjamin Shugarmenom, urodzonego w 1925 roku w Brighton, rodzina upominkami właściciela. W 1946 roku przeniósł się ze swoją młodą żoną w Stanach Zjednoczonych. Ojciec należał żona właścicielem sklepu odzieżowego, tak szybko i Artur był zaangażowany w rodzinnym biznesie. W 1961 roku rodzina wróciła do Brighton, gdzie Sugarman, zmienił swoje nazwisko na Ben Sherman, staje się fabryka do produkcji odzieży i tworzy koszulkę pierwszego człowieka.

W 1963 roku, pierwsza kolekcja koszul męskich ukazał, że miał niespodziewany sukces wśród mocniejszych seksualnych Brytyjczyków. Jest rok 1963, a marka fundacja. W 1965 roku rodzina przeniosła się do Londynu, gdzie w dalszym ciągu rozwijać swoją działalność. Wiele gwiazd świata show-biznesu nosić odzież Ben Sherman, który wówczas stał się symbolem młodości i stylu. W 1973 Sherman sprzedał swoją firmę i zamieszkała w Australii.

Jednak w przypadku założyciela marki trwa do dziś. Teraz w jego zasięgu nie tylko odzież męska, ale też kolekcja dla kobiet i dzieci oraz akcesoria. Stosunkowo niedawno zostały wydane godzin Ben Sherman. Ten stylowy i praktyczny dodatek, który powtarza powściągliwy koncepcji marki.

Cechy markowy zegarek Ben Sherman

Oglądać od marki Ben Sherman ma swoje charakterystyczne cechy:

 • Kwarcowy – dokładny i niezawodny – nie boi się strajków. Zegarki z takiego mechanizmu nie jest konieczne, aby rozpocząć i obawiają się, że będą one zatrzymać;
 • wodoodporny z 30WR 50WR – zegarek Ben Sherman może być noszony podczas mycia rąk lub pod prysznicem, w złych warunkach pogodowych;
 • Szkło mineralne, odporne na zadrapania i nieprawidłowości
 • watchcase wykonana jest ze stali z różowym IP farby – tym napylania metalu nadstopu;
 • drugie ręce w ilości trzech sztuk dokładniejszego wyświetlania czasu;
 • Prawdziwy skórzany pasek lub bransoleta ze stali doskonale siedzieć na ramieniu;
 • Wysoka jakość wykonania – wszystkie produkty są produkowane wyłącznie w Wielkiej Brytanii.

Funkcje godzinami jest ich korzyści, które pozytywnie wyróżniają je spośród innych marek akcesoriów nadgarstka.

kolekcje projektantów

Na rękę słynny brytyjski marki Ben Sherman dostępna w następujących kolekcji:

 1. Big Carnaby – czyste linie i eleganckie wzornictwo tego zegarka doda pewności siebie w życiu codziennym. Oto praktyczny model na skórzanym paskiem lub bransoleta ze stali. W tej kolekcji oryginalne zestawy upominkowe są dostępne, z których każdy składa się bezpośrednio obserwować Ben Sherman i stylowy portfel.
 2. Big Portobello – prosta elegancja Zegarek z form klasycznych. Wyróżniają się one prostą konstrukcję i wytrzymałej obudowie ze stali, powleczona napylarka. Na tarczy znajduje się kalendarz odliczający rok, miesiąc i dzień tygodnia.
 3. Clerkenwell Professional – klasyczny zegarek z prostokątnej tarczy na skórzanym paskiem lub metalową bransoletę.
 4. Covent – eleganckie i nietypowych godzinach (mężczyźni). Ben Sherman w tej kolekcji są uzupełniane chronometr wybierania i kompas. Ten stylowy i niezawodny akcesoria na skórzanym paskiem dla prawdziwych mężczyzn.
 5. Portobello – niezawodny kwarcowy zegarek z przypadku stali oraz szkła mineralnego. Dodatki z tej kolekcji wybiera stylowe, aktywne i pewność siebie młodych ludzi.
 6. Społeczne – stałe zegarki dla poważnych mężczyzn. Cechuje je elegancki wygląd i przystępnej cenie.
 7. Spitalfields – jest zegarek z ciekawym wzorem, w którym używane na osobnej tarczy. W niektórych modelach, te dwie tarcze kontrastowym kolorze.

Cała gama zegarków z dobrze znanej brytyjskiej marki zaprojektowane w ścisłej stylu klasycznym i jest idealny do codziennego życia.

Co zrobić klienci? opinie

Trudno znaleźć negatywne komentarze na temat akcesoriów, który nosi nazwę słynnego na całym świecie marki. Ben Sherman zegarki produkowane są w Wielkiej Brytanii, o wysokiej jakości wykonania, stylowy wygląd, nowoczesna i są niedrogie. Oni nie mają wad. Przynajmniej w tej kategorii cenowej.

Różne godziny każdej kolekcji nadaje się jako prezent dla każdego mężczyzny, młodych i stateczny.

Ben Sherman (godzina): cena

Koszt wytworzenia zależy od zbiorów marki. Na przykład, oglądać Ben Sherman, przedstawił w kategorii społecznej, są jednymi z najbardziej dostępnym wśród całej gamy. Średnia cena dla modelu tej kolekcji jest 4500 rubli.

Najdroższe w całej gamie modelowej są godziny kolekcji Portobello. Cena tego stylowe akcesorium jest ustawiony na 15 tysięcy rubli.

gdzie kupić

Duży wybór zegarków z marki Ben Sherman jest reprezentowana w „imperium” Godziny salonach. Jest to cała sieć sklepów, które działają skutecznie w takich miastach jak rosyjskie Moskwie, Petersburgu, Rostów nad Donem, Krasnodar, Kazan, Nowosybirsk, Niżny Nowogród. Akcesoria te można zamówić online na oficjalnej sklepie. Wszelkie dostępne modelu on-line jest dostarczany na życzenie do salonu przymierzyć, ale nie zobowiązuje go do zakupu tego akcesorium.

Obejrzeć słynną angielską markę Jest to nie tylko dodatek do pomiaru czasu, ale również najlepszy dekoracji. Są w stanie mówić o tym, kto je posiada, znacznie więcej niż ludzie mówią o sobie słowami. Ben Sherman – to niedrogie i jakości zegarków udany pod każdym względem człowieka.