103 Shares 3291 views

Dobrze znany satyryk Wiktor Koklyushkin

Victor Koklyushkin – znany autor monologów „głupek”, „Próba”, „Demokracja” i jeden z najbardziej niezwykłych głośników który przyciąga niezwykły głos nosa.


Dzieciństwo i młodość

Satyryk urodził się w Moskwie w 1945 roku, gdzie rozpoczął swoją karierę, która w tym czasie nie było absolutnie związane z hobby pisania. Podczas studiów w szkole, on idzie do pracy w fabryce w ciągu piętnastu lat. Po szkole, służąc w armii rosyjskich wojsk. Wracając, Victor kontynuuje pracę i idzie na studia w zakresie publikowania i drukowania wydziału, a następnie stał aktywnych użytkowników kursy teatralnej GITIS.

Pisarz starał się realizować się w różnych dziedzinach, w tym przymierzyć zawodu ślusarz, korektor, redaktor, komendanta wojskowego urzędu miasta, sierżanta armii. Według humorysta, najlepsze lata swojego życia do okresu służby wojskowej i pracy w fabryce.

twórczy sposób

Same próbki w twórczości Wiktora Koklyushkin realizowanego w „Gazecie Literackiej”, który przez przypadek został opublikowany jego artykuł, który uderzył na ostatniej stronie. Od tego czasu stał się autor strony „Club 12 krzeseł”, ale sukces przyszedł do niego z wyjściem na dużej scenie.

monologi debiut autora odbyła się w 1972 roku, kiedy jego tekst został wykonany przez Eugeniusza Kravinsky. Ponadto zaszczyt występować z jego monologów zostali uhonorowani Jewgienij Petrosyan, Vladimir Vinokur i jefim szyfrin. Sam autor pojawił się na scenie w 1983 roku. Miał okazję do wzięcia udziału w strzelaniu „wokół śmiechu”, gdzie przeczytać jego satyryczny historię.

zajęcia literackie

U podstaw monolog autorskich pisarza jest jego wiedza i obserwacja wydarzeń na świecie. Victor Koklyushkin, którego biografia opisuje różne wydarzenia, ten kraj na różnych etapach jego istnienia, a więc nie jest trudno wymyślić w oparciu o prawdziwe i pełne zabawnych monologów. W swoich pracach analizuje wydarzenia, które miały miejsce wcześniej.

Jak zauważył krytyków, miniatury Koklyushkina są całkiem solidny produkt. W swojej bibliografii ponad dziesięciu książek, najbardziej popularne i sprzedawane jest książka „Hello, Lucy, to ja!”.

Pod koniec pisarza kursy teatralne była szansa samorealizacji w dziedzinie dramatu. Był autorem czterech występów solowych. Koklyushkin udział w tworzeniu komiksu „Wielki Gosh”, która składała się z dziesięciu odcinków i pojawił się na ekranach w latach osiemdziesiątych.

życie osobiste

Jego życie osobiste satyryk chroni zagadką, silnie chroni swoją rodzinę z prasy. Wiadomym jest, że jest on już dawno jest żoną Elga Zlotnik, który jest również pisarzem i edukacji teatralnej w VGIK. Mają dwoje dzieci – syna i córkę Jan Elga. To cała rodzina Victor Koklyushkina.

Satyryk, opublikował książkę „Komik”, który opowiada o swojej miłości do psów, kotów, koni i różnych ptaków. Wcześniej brał udział w programie „W świecie zwierząt”, pokazując widzom swój domowy zoo.

Pomimo faktu, że twórczość wymaga dużo czasu i wysiłku, pisarz nie jest przygnębiające – przeciwnie, jest całkiem możliwe, aby połączyć działania literackie i zwiedzania miasta. Uznane Wiktor Koklyushkin się na długie wakacje i wyjazdy zagraniczne, nie potrzebuje.

Victor jest udane pisarz, kochającym ojcem rodziny i gej satyryk, który oprócz wykonywania na scenie, również znajduje czas na prowadzenie kolumnę w gazecie „Argumenty i Fakty”, która podkreśla i komentuje bieżące wydarzenia z wykorzystaniem ironii.