203 Shares 8648 views

Lek „Bronhomunal” dla dzieci: struktura i właściwości

Infekcyjne choroby dróg oddechowych – dość powszechnym problemem. Podobnie, choroba jest najbardziej podatne dzieci. Dlatego dziś jest dość popularny lek „Bronhomunal” dla dzieci. Lek ten stymuluje aktywność układu immunologicznego, co zapobiega rozwojowi niektórych chorób.


„Bronhomunal” dla dzieci: skład i właściwości leku

Ten lek jest dostępny w postaci kapsułki. Każda kapsułka zawiera 3,5 mg lifilizirovannogo lizatu bakteryjnego. W istocie, preparat składa się z atenuowanych szczepów bakteryjnych w niewielkich ilościach, w szczególności, istnieją pewne rodzaje gronkowce i paciorkowce, jak również inne czynniki chorobotwórcze, które często są przyczyną chorób układu oddechowego.

Lek „Bronhomunal” dla dzieci – rodzaj szczepionki. Atenuowane patogeny nie mogą powodować poważne szkody, ale przyczyniają się do aktywacji układu odpornościowego i sprawiają, że ciało bardziej odporne. Naturalnie, takie leczenie nie może w pełni zabezpieczyć się przed przeziębieniem, ale nawet wtedy, gdy dziecko jest chore, choroba będzie znacznie łatwiejsze.

Kiedy lek?

Jak już wspomniano, lek powszechnie stosowany w profilaktyce przeziębień. Niemniej jednak lekarze stosują „Bronhomunal” dla dzieci i jako część terapii skojarzonej w przypadku niektórych chorób. W szczególności, środki przydzielone w ostrym i przewlekłym zapaleniu oskrzeli, powikłań po uprzednim chorób wirusowych. Skutecznym lekarstwem na zapalenie krtani, zapalenie gardła i migdałków. W niektórych przypadkach lek pomaga radzić sobie z zapaleniem zatok i nieżyt nosa. Jako lek pomoc jest stosowany w leczeniu infekcji ucha, z którego często dotyka dzieci.

Jak prawidłowo brać leki?

Lek nie powinien być stosowany bez zezwolenia. Tylko lekarz może przepisać takie środki dziecko. tryb odbioru i ilość leku zależy od ciężkości stanu pacjenta.

Lek można podawać dzieciom w wieku powyżej sześciu miesięcy. Take „Bronhomunal” jest zalecany dla dzieci w godzinach porannych przed jedzeniem. Jeśli dziecko jest zbyt małe, aby połknąć kapsułki, można ją otworzyć, a zawartość rozpuszcza się w wodzie lub soku z herbaty. Pełny cykl leczenia trwa od 10 do 30 dni. W tym czasie dziecko powinno przyjmować jedną kapsułkę raz dziennie.

Jeśli lek jest stosowany jako środek zapobiegawczy, należy przyjmować jedną kapsułkę przez dziesięć kolejnych dni. Potem trzeba zrobić przerwę na 20 dni i powtórzyć kurs.

Na szczęście medycyna ma praktycznie żadnych przeciwwskazań – to nie tylko przyjmują dzieci z nadwrażliwością na którykolwiek ze składników substancji.

Lek „Bronhomunal” dzieci: opinie klientów

W rzeczywistości, większość opinii o tym leku jest pozytywna. Wielu zauważyło znaczną poprawę po pierwszych kilku dniach leczenia. „Bronhomunal” Dlatego rodzice wybierają. Opinie lekarzy są również dobre. Według statystyk, lek rzeczywiście przyspiesza proces gojenia. Ponadto, lek jest bardzo skuteczny jako środek zapobiegawczy – stopa choroba jest znacznie zmniejszona u dzieci.