662 Shares 5194 views

W sypialni i kobieta

W każdym wieku, w każdej chwili swego istnienia ludzkość podziwiała płeć piękną. piękno piękno zawsze, pomimo faktu, że w różnych czasach były różne mody żeński temperament. W starożytnej Grecji i Rzymie, piękne miasto był niedostępny. Te żony i córki prawdziwych patrycjuszy, były piękne, jak marmurowe figury bogiń zdobiących świątynie. Venetian te kapryśny, dziwaczne stwory, otaczali się aurą tajemniczości i zabawy. Dlaczego tylko weneckie maski karnawałowe, niesamowite – Obywatel maska, piękne panie, Columbine (w Columbine, jak wiadomo, człowiek ukrywa małą pół maskę). Ciekawa maska Moretti, który ma usta – to najbardziej tajemnicza Venice Mask. Samice obrazy słonecznej Italii namiętny, tajemniczy, fascynujący. Oni nigdy nie zostaną zapomniane przez tych, którzy widzieli je raz w swoim życiu.

Jak można nie podziwiać piękne dziewczyny? I dumny arystokrata w bujnej sukienki, a nice little pasterka zstąpił do nas z obrazów Watteau – wszystkie z nich są idealne. Ludzie, którzy stworzyli wizerunek pięknych pań, a ci, którzy go czczą, nie ma w naszych czasach. Ale w każdym wieku jej kanonów piękna. Pokorni i cisi wielkim szacunkiem i mody w średniowieczu (średniowiecze – czas, kiedy kobiety miały ciężkie czasy, bo ten „statek grzechu,” większość mężczyzn, a mężczyźni są często obwiniane za wszystkie niepowodzenia tylko kobiety). Potem sytuacja się poprawiła – podczas kobieta renesansu znowu stała się boginią, jesteś gotów być pod ręką. Uroda może być surowa ze swoich wielbicieli, i nigdy nie pozwolił sobie nic zbędnego. Potem, kiedy socialites zaczął organizować imprezy i przyjęcia, otwierając swoje salony – nie te salony, które są nam znane, mieszkańcy XX i XXI wieku, a wielkie salony, która zaprosiła tylko najbardziej godne panowie i panie.

Odzwierciedlenie w literaturze tego okresu znaleziono w pracach Gi De Maupassant, autora, w książkach, które pokazują wszystkie aspekty życia społecznego w 19 wieku – i słońce i cień.

Co pokój jest związany z kobietą? Oczywiście, to sypialnia. Najpiękniejsze sypialnie w Petersburgu były blisko pań sądowych i królewskich osobistości w Pałacu Zimowym. Dziś można kupić sypialni w dowolnym stylu, nawet w stylu pałacowym. Taka niesamowita okazja, aby każdy z nas – meble są teraz dostępne nie tylko dla arystokratów. Dlatego każda kobieta może wybrać meble do sypialni do gustu, więc ten pokój był tak piękny, jak jej pani.